Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Історія міста
Фастів – місто обласного підпорядкування. Перша письмова згадка про нього датується 1390 роком. Місто розташоване в 74 км від Києва. Площа – 43,1 кв.км. По території міста тече річка Унава.
У Фастові проживає 47 313 осіб, з них: 46% - чоловіків та 54% - жінок., у тому числі дітей: дошкільного віку – 4322, шкільного віку -5134. Працездатний вік населення – 61,5 %.
Мікрорайони Фастова: Центр, Завокзалля, Заріччя, Казнівка, Снігурівка, Журавлівка, Кадлубиця, Потіївка, Миронівський парк, Фастів-2.
Сьогодення Фастова – це багатоманітність об'єктів господарювання різних форм власності, модернізація виробництв і продукції, активне опанування світової економічної практики, зміцнення позицій на вітчизняному та світовому ринках.
Основу виробничого потенціалу міста Фастів складають 16 промислових підприємств.
Серед продукції, яка на них випускається: хімічне, електротермічне, нафтогазопереробне та газоспоживче обладнання, меблі, різноманітні оливи та мастили, швейні вироби, пиво, поліграфічна продукція, хліб та хлібобулочні вироби, будівельні матеріали.
Крім того, за останні роки на території міста Фастів було відкрито два нових підприємства з інноваційним виробництвом та іноземним капіталом, а саме ТОВ «Компанія «ПоліГрін», що займається переробкою відсортованих безпечних полімерних відходів, та виробництво гранул ПЕНТ, ПЕВТ, ПП і підприємство ТОВ «ЕКО-ВТОР» з переробки ПЕТ-пляшок та виробництва поліефірного волокна: тверде волокно, порожнисте, силіконізоване і звичайне.
Стабільно працюють бюджетоутворюючі промислові підприємства міста Фастів: ВАТ «ЕЛОПАК-ФАСТІВ», що займається виробництвом заготівки ПЮР-ПАК та Ролл Фед для пакування молока чи молокопродуктів, ТОВ «Компанія Юнівест-Маркетинг» підприємство з виготовлення газет, журналів, торгових каталогів, упаковки картонна, упаковки блістерна, упаковки в плівку, ДП ПАТ «Оболонь» Пивоварня Зіберта» підприємство з виробництва пива та безалкогольних напоїв та ДП «Фастівський Хлібокомбінат», ТОВ «Крайзель - Будівельні матеріали» підприємство з виробництв будівельних матеріалів. Інформація подана по 8 підприємствах подана нижче.
Промислові підприємства мають партнерські стосунки з багатьма зарубіжними країнами: Росією, Молдовою, Білоруссю, Туркменією, Казахстаном, Латвією, Грузією, Азербайджаном та ін.
Зміцнюються зв'язки з Німеччиною, Францією, Єменом, Фінляндією, Угорщиною, Польщею, Словенією, Бельгією, Голландією. Так, ДП ЗАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» експортує свою продукцію у більш як 20 країн світу, в т.ч. до США.
Зростає вплив підприємств малого бізнесу. Наразі у місті зареєстровано 330 малих підприємств. Кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців становить 3049 осіб, юридичних осіб - 1150 одиниць. При Фастівському міськвиконкомі працює
З метою належної організації виконання Закону України «Про адміністративні послуги»та реформування системи надання адміністративних послуг, розпочав Функціонувати в 2014 році Центр надання адміністративних послуг.
У місті діють такі об’єкти інфраструктури підтримки малого підприємництва: Фастівський фонд підтримки підприємництва; ТОВ «Консультативний центр «Бізнес-допомога»; Фастівська міська громадська організація «Спілка підприємців м. Фастова»; громадське об’єднання «Союз підприємців та роботодавців м. Фастова»; громадське об’єднання «Спілка захисту малого бізнесу «Гідність».
Вагомий внесок в розвиток міста роблять підприємства залізничного транспорту.
Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця», створена у 1996 р. на базі об’єднання п’яти рефрижераторних вагонних депо. Центр надає міжнародні транспортно-експедиційні послуги по доставці вантажів, ремонту вагонів, капітальному ремонту кранів відбудовчих поїздів, дрезин.
ВП Моторовагонне депо Фастів-1 проводить капітально-відновлювальний ремонт електропоїздів.
Залізнична станція Фастів-1 розпочала свою діяльність у 1876 році. Вона є однією з найважливіших станцій Південно-Західної залізниці. Підприємство виконує роботи з вивантаження, навантаження і відправлення вагонів. Звідси приміські та пасажирські поїзди курсують у чотирьох напрямках: Київ, Козятин , Миронівка, Житомир.
У м.Фастів функціонує автовокзал, діє система перевезень автомобільним транспортом та залізничний вокзал. Міжміські автобусні маршрути: Фастів-Київ, Фастів-Біла Церква, Фастів-Житомир. Діють автобусні сполучення з селами Фастівського району. Перевезення пасажирів по місту здійснюють 11 автомобільних перевізників на 18 автобусних маршрутах. Загальна довжина міських автошляхів 149,2 км.
Відстань до міжнародного аеропорту «Бориспіль» становить 125 кілометрів, до найближчого міжнародного аеропорту «Київ»(Жуляни) – 62 кілометри.
Практично сформована за останні роки система перевезення пасажирів у місті. Міське населення обслуговують 12 автомобільних перевізників, задіяно 53 одиниць автотранспорту на 20 автобусних маршрутах.
Діють міжміські автобусні маршрути: Фастів – Київ , Фастів Біла Церква.
Фастів – піонер у створенні органів самоорганізації населення, таких комітетів в місті діє 7. Вони мають власні приміщення та необхідну матеріальну базу.
Досить широкою та строкатою є суспільно-політична палітра в місті. На сьогодні в Фастові зареєстровано 84 осередки політичних партій і 86 громадських організацій. При Фастівській міській раді діє громадська рада, до складу якої входять представники осередків громадських організацій, комітетів самоорганізації населення мікрорайонів, релігійних громад, профспілкових організацій та незалежних ЗМІ.
Багато уваги приділяється в місті освіті та її розвитку. В м. Фастів функціонують 10 загальноосвітніх закладів з денною формою навчання: 6 шкіл І-ІІІ ступенів, 1 школа - І-ІІ ступенів, 1 школа – І ступеня, навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ №9» та спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №4. У них навчається 5435 учнів. Крім того в місті є вечірня школа. На сьогодні у місті функціонує 11 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується 2084 дитина. Працює 4 позашкільні навчальні заклади.
В мережу закладів культури міста входять 4 бюджетні установи: дитяча музична школа, державний краєзнавчий музей, міська бібліотека, міський Палац культури. З метою поліпшення інформаційно-бібліотечного обслуговування населення міста в міській бібліотеці діє Інтернет-центр з вільним доступом до мережі Інтернет, який відвідало 990 користувачів.
В КЗ ФМР «Фастівський міський палац культури» функціонує 32 клубні формування з них 22 для дітей, звання «Народний» присвоєно 6, звання «Зразковий» – 4. На території міста працює на громадських засадах – «Музей на колесах».
В Фастові нараховується 2 стадіони, 11 спортивних залів, 14 спортивних майданчиків, 21 фізкультурно-оздоровчий центр, вислувально-спортивна база.
Мережа закладів охорони здоров`я міста Фастова включає:
• Фастівську центральну районну лікарню (вул.Толстого, 17)
• КЗ ФМР « Фастівська міська лікарня»
• КЗ «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (вул.Толстого, 24)
• КЗ Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (вул.Шевченка, 37).
Функціонують фізичні особи підприємці, які надають діагностичні та лікувально-профілактичні послуги.
На території міста здійснюють свою діяльність 16 аптек.
Фастівчани пам’ятають героїчні сторінки свого минулого, які відображені у пам'ятниках, присвячених воїнам-визволителям міста від німецько-фашистських загарбників в часи Великої Вітчизняної війни, пам'ятниках, що увічнюють період громадянської війни, а також мужність земляків, які загинули під час війни в Афганістані.
З нагоди 10-ї річниці святкування Незалежності України в місті споруджено музейний комплекс, який відтворює події далекого 1918 року, коли на станції Фастів було підписано передвступний Акт Злуки ЗУНР та УНР.
З ініціативи мешканців мікрорайонів Завокзалля, Заріччя, Снігурівка і Казнівка та за кошти міського бюджету і громади Фастова споруджено пам’ятні знаки вшанування жертв голодоморів; у мікрорайоні Кадлубиця – пам’ятний знак ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
Ознайомитися з флорою і фауною краю, потрапити в добу палеоліту, бронзовий, залізний віки, часи Київської Русі та Козаччини, краще пізнати минуле та сьогодення нашого міста можна, відвідавши Фастівський державний краєзнавчий музей.
У Фастові є пам'ятники архітектури. Серед них: Покровська православна Церква (ХVI ст.), Хресто-Воздвиженський римо-католицький костьол (початок XX ст.). Крім того, є й інші пам'ятки історії та археології.
Відпочити та помилуватися природою фастівчани і гості міста можуть у міський парку культури та відпочинку ім.Ю.Гагаріна та парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва «Молодіжний».
Фастів – місто, де люди свято шанують свою історію і натхненною працею вписують в неї нові сторінки.