Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Комісії
С К Л А Д
ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
1. Постійна комісія з питань земельних відносин, екології та містобудування
Онищук С.М.- голова комісії
Хапанцев О.С.
Смольницька О.В.
Курліковський В.В.
2. Постійна комісія з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків , промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі
Бевза С.Л. – голова комісії
Гарвона В.С.
Остапенко С.О.
3. Постійна комісія з питань бюджету, економіки та фінансів
Слободян М.В. – голова комісії
Базюченко Н.М.
Петруньок О.П.
Шевчук О.В.
Половко М.В.
4. Постійна комісія з питань комунальної власності та житлово - комунального господарства
Кисленко І.В. – голова комісії
Кудь Р.В.
Войтина О.Б.
Муляр М.С.
5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я , соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді
Скурська Л.М. – голова комісії
Герасимчук В.В.
Вишневецька Т.С.
Трухан О.Л.
Наливайко С.О.
6. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями
Неживий І.О.- голова комісії
Нестеренко О.О.
Бабенко О.В.
Кириченко І.В.
Снігур А.М.
7.Постійна комісія з питань децентралізації та адміністративно- територіального устрою
Будишевська Ю.Ю. – голова комісії
Корецький А.В.
Войтенко В.Л.
Федун О.О.
8.Постійна комісія по взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування
Датко Н.І. – голова комісії
Прозоров С.О.
Яковюк Г.В.