Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові
у місті Фастові
З метою організації ефективної роботи із забезпечення прав громадян під час отримання адміністративних послуг; ураховуючи Національний План дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затверджений Указом Президента України від 12.03.2013 року №128/2013, відповідно до законів України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 року №5203-VI, «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 року №2806-IV, Постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 року №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», від 30.01.2013 року №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг (додаток).
2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 рішення Фастівської міської ради від 16.05.2013 р. № 27-XL-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.
Додаток 1: Регламент Центру надання адміністративних послуг
«Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові»
1. Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.
Проект рішення міської ради розроблено Центром надання адміністративних послуг Фастівського міськвиконкому відповідно до частини десятої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» (далі-Закон), Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до статей 13,31,33,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 « Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 1 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» та з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.
2. Визначення цілей державного регулювання.
Основними цілями прийняття рішення міської ради є затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові, що дозволить:
- організувати надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
- спростити процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
3. Альтернативні способи досягнення встановлених цілей та аргументи щодо переваги обраного способу.
Альтернатив регуляторному акту немає, оскільки прийняття рішення міської ради про Регламент необхідне для функціонування Центра надання адміністративних послуг у місті Фастові відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».
4. Механізми та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми.
Механізмом розв’язання проблеми є прийняття рішення міської ради про Регламент Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові, створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.
Запровадження державного регулювання та реалізація даного проекту сприятиме створенню сталих та безпечних умов для подальшого розвитку надання адміністративних послуг, встановленню чіткого порядку діяльності та взаємодії суб’єктів надання адміністративних послуг, уповноважених надавати адміністративні послуги.
5. Обгрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.
У разі прийняття регуляторного акту Центром надання адміністративних послуг будуть реалізовані повноваження, що надаються йому Законом України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 1 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження примірного регламенту центру надання адміністративних послуг».
Прийняття запропонованого регуляторного акту не буде порушувати законні права та інтереси фізичних та юридичних осіб, оскільки відповідно до чинного законодавства надання адміністративних послуг – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону. Проект рішення міської ради негативних чинників не має.
Оприлюднення проекту рішення міської ради та аналізу регуляторного впливу в установленому порядку забезпечить отримання зауважень та пропозицій від громадькості. Рівень поінформованості громадськості буде достатній для усвідомлення та реалізації проекту рішення міської ради.
6. Очікувані результати прийняття регуляторного акта.
Сфера впливу
|
Вигоди
|
Витрати
|
---|---|---|
Місцева влада
|
Реалізація проекту рішення не потребує додаткових витрат з міського бюджету
Надання адміністративних послуг через центр надання адміністративних послуг, у відповідності з вимогами Закону України «Про адміністративні послуги»
|
Забезпечення надання адміністративних послуг, через центри надання адміністративних послуг передбачається в межах видатків на утримання міськвиконкому, а також органів, що є суб’єктами надання послуг, включених до переліку
|
Суб’єкти господарювання
|
Забезпечення оперативності, доступності та зручності для суб’єктів звернень при наданні адміністративних послуг
Передбачається, що видача документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, буде здійснюватися у встановлено законодавством порядку в дозвільному центрі, утвореному відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», який здійснюватиме свою діяльність через центр надання адміністративних послуг.
|
Немає
|
Населення
|
Забезпечення оперативності, доступності та зручності для суб’єктів звернень при наданні адміністративних послуг.
|
Немає
|
7. Строк дії регуляторного акта.
Термін дії акта необмежено у часі.
8. Показники результативності регуляторного акта.
Прогнозними значеннями показників результативності регуляторного акта є:
8.1. Кількість адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг (відповідно до затвердженого переліку);
8.2. Кількість звернень суб’єктів звернень за отриманням адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг.
8.3. Кількість адміністративних послуг, наданих через Центр надання адміністративних послуг.
Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб із проектом рішення достатній, оскільки зазначений проект акта розміщений на офіційному веб-сайті міської ради ().
9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта.
Базове відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта буде здійснюватися відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Повторне відстеження регуляторного акта буде здійснено через рік з дня набрання ним чинності, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом.
Періодичні відстеження планується проводити один раз на кожні три роки, починаючи з дня виконання заходів щодо повторного відстеження, з метою подальшого вдосконалення рішення міської ради.
Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися протягом усього терміну його дії шляхом розгляду пропозицій та зауважень, які надійдуть до міськвиконкому, та за результатами моніторингу діяльності Центру надання адміністративних послуг.
Заходи з проведення відстеження результативності регуляторного акта будуть проводитись Центром надання адміністративних послуг у місті Фастові.
Виконавець заходів з відстеження – Центр надання адміністративних послуг міськвиконкому.
Цілі прийняття акта – створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.
Строк виконання заходів з відстеження – (01.10.13 – 10.10.13) – 14 днів.
Тип відстеження – базове
Заходи, які були виконані з відстеження результативності - вивчення положень Податкового кодексу України, пропозицій Фастівської ОДПІ
Метод відстеження результативності – аналіз статистичних даних.
Аналіз отриманих значень показників результативності:
Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу інформації Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому.
Кількісні значення показників результативності:
1) кількість адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг (відповідно затвердженого переліку);
2) кількість звернень суб’єктів звернень за отриманням адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг;
3) кількість адміністративних послуг, наданих через Центр надання адміністративних послуг.
Період
|
Кількість адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг (відповідно затвердженого переліку)
|
Кількість звернень суб’єктів звернень за отриманням адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг
|
Кількість адміністративних послуг, наданих через Центр надання адміністративних послуг
|
---|---|---|---|
01.08.2013 р.
|
55
|
194
|
96
|
Висновки та рекомендації:
- регуляторний акт розроблений у зв’язку з реформуванням системи надання адміністративних послуг;
- регуляторний акт має певний ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації положень регуляторного акту призведуть до створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.
Рекомендовано даний проект регуляторного акта винести на розгляд сесії міської ради.