Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Відбулася Відкрита першість РК ТСО України з кульової стрільби
12 жовтня 2013 року в стрілецькому тирі Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ст. №9» відбулася Відкрита першість РК ТСО України з кульової стрільби, присвячена 70-ій річниці звільнення Фастівщини. Змагання відбулися з метою підвищення спортивної майстерності серед учнівської молоді та відзначення 70-ої річниці звільнення Фастівщини.
На змаганнях участь взяли 40 спортсменів з Київської області, серед яких були гості з Центрального спортивного клубу Збройних Сил України міста Києва та ДЮСШ №1 міста Біла Церква. Місто Фастів представляли вихованці відділень кульової стрільби ДЮСШ управління освіти та ДЮСШ «Локомотив», яких тренує голова Фастівського РК ТСО України, тренер-викладач ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань фізичної культури та спорту Цісар Микола Омельянович.
Призові місця фастівчан:
молодша група (2000 р.н. і молодші):
ІІІ місце – Забара Олександр (ДЮСШ управління освіти) та Саржинська Анастасія (ДЮСШ «Локомотив»);
ІІ місце – Малюк Єгор (ДЮСШ управління освіти);
І місце – Іваненко Дмитро та Науменко Марія (ДЮСШ «Локомотив»).
середня група (1998-1999 р.н.):
ІІІ місце – Васянович Микита (ДЮСШ «Локомотив»).
старша група (1995-1997 р.н.):
ІІІ місце – Гірак Богдан (ДЮСШ «Локомотив») та Вишневська Олена (ДЮСШ управління освіти);
ІІ місце –Тарайкіна Дарина (ДЮСШ «Локомотив»);
І місце – Костюшко Антон (ДЮСШ управління освіти) та Бабенко Марія (Фастівське РК ТСО України).
Всі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів.