Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Про погодження нової редакції Положення «Про партиципаторне бюджетування в місті Фастові»
Сб, 23/12/2017 - 10:32 | Адміністрація2
ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
м. Фастів
Від 15.12.2017
№ 517
Про погодження нової
редакції Положення «Про партиципаторне
бюджетування в місті Фастові»
Враховуючи попередній досвід реалізації громадського бюджету у місті Фастові та з метою впровадження іноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету, розвитку демократичного процессу обговорення громадою напрямків використання бюджетних коштів, керуючись вимогами п.1 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
1.Погодити нову редакцію Положення про партиципаторне бюджетування в місті Фастові зі змінами, виклавши в новій редакції ( додаток ).
2. Подати на затвердження міської ради нову редакці. Положення про партиципаторне бюджетування в місті Фастові.
2. Контроль за виконання данного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань бюджету економіки та фінансів.
Міський голова М.В.Нетяжук
Додаток до рішення виконкому
№__517_ від _15.12.2017_
ПОЛОЖЕННЯ
про партиципаторне бюджетування в місті Фастові
Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) в місті Фастові (надалі – Положення), визначає основні засади процесу взаємодії органів місцевого самоврядування міста Фастів та громадян міста щодо впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету.
Дане Положення розроблено з урахуванням норм Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також з використанням досвіду Республіки Польща у галузі партиципаторного (громадського) бюджетування.
Розділ 1
Основні терміни, які вживаються в даному Положенні
- Партиципаторне бюджетування в місті Фастові( бюджет участі) – це частина міського бюджету міста Фастова, обсяг якої визначається щорічно згідно з рішенням міської ради про міський бюджет на відповідний рік. Кошти партиципаторного бюджету міста Фастова спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку міста, які надійшли до Фастівської міської ради від мешканців громади міста Фастова;
- Проект – план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність замислу та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів партиципаторного бюджету м.Фастова.
- Форма проекту – єдина для всіх, обов’язкова для заповнення форма, яка містить короткий опис проекту і затверджена даним Положенням (додаток 1);
- Автор проекту – фізична особа, віком від 16 років яка є громадянином України та зареєстрована і проживає на території міста Фастів.
- Робоча група з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Фастівської міської ради
(даліРобоча група)– створена розпорядженням міського голови і є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, члени якого, в межах чинного законодавства України, координують виконання основних заходів щодо впровадження та функціонування Партиципаторного бюджету міста Фастова;
- Аналіз проектів – попередній розгляд усіх поданих проектів на предмет відповідності вимогам, затвердженим цим Положенням;
- Картка оцінки проекту - документ встановленої форми для проведення аналізу поданих проектів, затверджений даним Положенням (додаток 2);
- Голосування – процес визначення мешканцями міста Фастів проектів-переможців серед відібраних Робочою групою проектів.
Розділ 2
Загальні положення
1. Формування Партиципаторного бюджету проводиться за рахунок коштів міського бюджету міста Фастова.
2. Загальний обсяг Партиципаторного бюджету м.Фастів на наступний бюджетний рік затверджується рішенням міської ради про міський бюджет на поточний бюджетний рік.
3. Основні пріоритети розвитку міста Фастова, яким повинні відповідати проекти для фінансування за рахунок коштів Партиципаторного бюджету, щорічно конкретизуються в Програмі соціально - економічного та культурного розвитку м.Фастів на відповідний рік.
4. Подані для фінансування, за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м. Фастів проекти повинні бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста.
5. Інформація про перебіг актуальних подій та пропоновані проекти в рамках «Громадського бюджету» розміщується у відповідному розділі на офіційному сайті Фастівської міської ради за адресою: http://fastiv-rada.gov.ua.
Розділ 3
Інформаційна кампанія
1. Щороку для інформування населення про можливість взяти участь у конкурсі проектів, які фінансуються за рахунок коштів Партиципаторного бюджету проводиться інформаційна кампанія.
2. Інформаційна кампанія здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
3. Відповідальними за проведення інформаційної кампанії є Робоча группа та відділ з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ.
4. Інформаційна кампанія проводиться через засоби масової інформації, мережу Інтернет, виготовлення та розміщення друкованої продукції, аудіо- та відеоматеріалів та спрямована на ознайомлення мешканців з основними положеннями та принципами фінансування проектів за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м.Фастів; заохочування мешканців до подання відповідних проектів; інформування про хронологію та дати проведення заходів, перебіг подій та результати голосування.
5. Автори проектів самостійно за власний рахунок організовують інформаційні заходи серед мешканців міста з роз’ясненням переваг власного проекту з метою отримання якомога більшої підтримки мешканців територіальної громади міста Фастова.
Розділ 4
Подання проектів
1. Проекти для фінансування за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м. Фастів можуть подавати фізичні особи - мешканці міста Фастів, які зареєстровані і постійно проживають на території міста Фастів, і яким на момент подачі пропозиції виповнилось 16років.
2. Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного великого та малого проекту.
3. Проекти повинні відповідати наступним істотним вимогам:
- назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладеною лаконічно, в межах одного речення.
- проект подається особисто автором проекту за встановленою цим Положенням формою проекту (додаток 1 до Положення);
- проект не суперечить чинному законодавству України;
- реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Фастівської міської ради;
- проект має відповідати стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста;
- в разі подання проекту у сфері просторового розвитку проект має відповідати Генеральному плану міста Фастова;
- проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат;
- при формуванні проектних пропозицій, які включають роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єктів, авторам необхідно керуватись орієнтовними цінами на основні будівельні матеріали, вироби на конструкції, розміщеними на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва України www.minregion.gov.ua (підрозділ “Ціноутворення» розділу «Ціноутворення, експертиза та розвиток будівельної діяльності»).
4. В рамках Партиципаторного бюджету м. Фастів не фінансуються проекти, які:
- суперечать чинному законодавству України; напрямкам діяльності, визначеним місцевими комплексними, цільовими та галузевими програмами;
- передбачають виключно розробку проектної документації;
- реалізація яких передбачає залучення додаткової штатної чисельності до штату бюджетної установи та постійного її утримання за рахунок коштів бюджету.
- передбачають будівництво нової будівлі;
- передбачають запуск виробництв або носять комерційний характер;
- передбачають створення окремих комунальних підприємств, закладів, установ, організацій;
- передбачають виконання робіт з облаштування територій в секторі індивідуальної житлової садибної забудови, поточний та капітальний ремонт асфальтобетонного покриття, проведення водопровідних робіт, робіт з каналізування, які проводяться у місті Фастова першочергово на умовах співфінансування (частково з міського бюджету та частково за кошти мешканців);
- передбачають виконання робіт на територіях, які не належать до комунальної власності територіальної громади.
5. Терміни подачі проектів:
- починається з 1 березня поточного року протягом 45 календарних днів, що передує наступному бюджетному року.
Проектні пропозиції подаються:
- електронною поштою на офіційний сайт «Громадський бюджет Фастова», який був розроблений за підтримкою Фонду Східна Європа http://fastiv.budget.e-dem.in.ua/#/;
- у паперовому вигляді до управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради, за адресою: м. Фастів, пл. Соборна, 1.
Зміни та узагальнення декількох проектів в один, можливо лише за згоди авторів відповідних проектів та не пізніше, ніж за 7 днів до кінцевого терміну приймання проектів.
Автор проекту може зняти поданий проект з розгляду не пізніше, ніж за 5 календарних днів до початку голосування.
Зразок форми проекту розміщується на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» (з одночасним розміщенням зразків заповнених форм).
Проекти, які були допущені до голосування в попередньому етапі реалізації «Партиципаторний бюджет в місті Фастові», які не стали переможцями у голосуванні, можуть подаватись повторно у порядку встановленому цим Положенням.
Розділ 5
Попередня оцінка і аналіз проектів
1. Усі подані проекти підлягають попередньому аналізу і оцінці.
2. Управління економіки та міжнародного співробітництва здійснює загальну попередню оцінку поданих проектів:
- веде реєстр отриманих проектів;
- здійснює перевірку повноти і правильності заповнення форми проекту;
- в разі виявлення недоліків заповнених форм проектів в телефонному режимі або електронною поштою повідомляє про це автора проекту з пропозицією внести необхідні корективи протягом 5 днів з моменту отримання відповідної інформації. У іншому випадку пропозиція буде відхилена. Зміни до поданого проекту вносяться автором проекту особисто або електронною поштою;
- з метою здійснення більш детальної перевірки та оцінки кожного поданого проекту після перевірки передає до розгляду Робочої групи;
Робоча група з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Фастівської міської ради:
- відповідає за збір та узагальнення пропозицій;
- здійснює комплекс робіт з оголошення та проведення відбору проектів, підведення та оприлюднення підсумків голосування з розміщенням відповідної інформації на офіційному сайті міської ради, в засобах масової інформації тощо.
3. Робоча група створюється розпорядженням міського голови:
- до складу Робочої групи можуть входити фахівці виконавчих органів Фастівської міської ради, представники громадськості, депутатського корпусу міста та ін. За потреби до роботи Робочої групи можуть бути долучені незалежні експерти, діяльність яких стосується сфери реалізації поданих на розгляд проектів.
- приймає рішення щодо розподілу фінансування великих та малих проектів за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м.Фастів;
- протягом 30 днів, починаючи з останнього дня, визначеного для приймання проектних пропозицій, здійснює їх аналіз на предмет можливості або неможливості реалізації проекту. В разі недостатності викладеної в проекті інформації для здійснення ґрунтовного аналізу проекту представники Робочої групи зв’язуються з автором проекту з пропозицією уточнення інформації протягом 5 днів. В разі відмови автора проекту надати усю необхідну інформацію проект в подальшому не розглядається.
- за підсумками попереднього аналізу по кожному поданому проекту Робочою групою складається картка оцінки проекту, форма якої є невід`ємною частиною даного Положенням (додаток 2). Картка містить позитивну чи негативну оцінку запропонованого проекту. В разі негативної оцінки проекту зазначаються аргументовані причини відмови.
4. На підсумковому спільному засіданні РобочоїЕкспертної групи формуються переліки позитивно та негативно оцінених проектів.
5. Проекти, які отримали позитивну попередню оцінку, підлягають розміщенню на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» для проведення голосування.
6. Автори проектів, які отримали позитивну попередню оцінку, повідомляютьсяуправлінням економіки та міжнародного співробітництва, про те, що їх проекти будуть опубліковані на сайті для голосування.
7. Автори проектів, які отримали негативну попередню оцінку, повідомляються уповноваженим робочим органом про відмову в публікації з відповідним обґрунтуванням.
8. Автори проектів, поданих в електронному вигляді, повідомляються про результат опрацювання проекту на електронну адресу зазначену в проекті.
Розділ 6
Голосування та підрахунок результатів.
1. Кращі проекти серед тих, які отримали позитивну попередню оцінку, визначають мешканці територіальної громади міста Фастів шляхом голосування.
2. Голосування проводиться:
- на офіційному сайті Фастівської міської ради в рубриці «Громадський бюджет Фастова» шляхом заповнення електронної версії бюлетня;
- у спеціально визначених міською радою пунктах для голосування, шляхом заповнення друкованої версії бюлетня та в кінці кожного робочого тижня проводиться підрахунок голосів Робочою групою та передається до управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Зміст бюлетня в обох випадках є однаковим.
3. Перелік пунктів для голосування оприлюднюється на офіційному сайті не пізніше, ніж за 7 днів до початку голосування.
4. Голосування триває 30 днів. Доступ до електронної анкети для голосування на сайті міської ради можливий після реєстрації та авторизації (ідентифікації) на офіційному сайті «Громадський бюджет Фастова».
5. У пунктах голосування можна отримати бланки для голосування, зразок яких є невід`ємною частиною даного Положенням (додаток 3), а також перелік проектів, що беруть участь у голосуванні.
6. Кожен мешканець міста може проголосувати за 2 проекти – один великий і один малий. Мешканці міста, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред`явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, належним чином завірене доручення, яка доручила їм подати бланк для голосування.
7. Підсумки голосування встановлюються шляхом підрахунку кількості голосів, відданих за той чи інший проект. Підрахунок голосів здійснюється Робочою групою.
8. Результати електронного та паперового голосування по кожному окремому проекту підсумовуються.
9. Переможцями голосування є проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою. Якщо в результаті голосування два або декілька проектів отримали однакову кількість балів, пріоритетність визначається датою реєстрації відповідної проектної пропозиції.
10. Кількість переможців проекту обмежується обсягом бюджетних асигнувань, передбачених в міському бюджеті на відповідний рік для фінансування проектів за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м. Фастів.
11. В разі нестачі коштів на реалізацію пропозиції чергового проекту з переліку проектів-переможців, складеного у відповідності до п. 9 цього розділу, до уваги береться наступний з проектів-переможців, орієнтовна вартість реалізації якого не призведе до перевищення суми коштів, передбачених в міському бюджеті м.Фастів не реалізацію проектів за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м. Фастів.
12. Підсумки голосування фіксуються в протоколі засідання Робочої групи, засвідчуються підписами голови та секретаря робочої групи та підлягають затвердженню рішенням виконавчого комітету.
13. Всі спірні питання, які виникають протягом голосування, вирішуються Робочою группою колегіально шляхом відкритого голосування. За наявності рівної кількості голосів «за» і «проти» голос голови Робочої групи є вирішальним.
14. Інформація про проекти-переможці публікується на сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет».
15. Усі автори проектів, що опубліковані для голосування, письмово повідомляються про результати голосування.
Розділ 7
Реалізація проектів та оцінка ефективності використаннякоштів Партиципаторного бюджету міста Фастів
1. Проекти, які перемогли в голосуванні в поточному році, фінансуватимуться в рамках Програми «Партиципаторного бюджетування (бюджет участі) у місті Фастові на 2017-2020 роки» після прийняття міською радою рішення про міський бюджет на наступний бюджетний рік.
2. Процес фінансування за рахунок коштів Партиципаторного бюджету м. Фастів підлягає постійному моніторингу та щорічному оцінюванню з метою удосконалення цього процесу.
3. Виконавцями проектів-переможців визначаються головні розпорядники коштів міського бюджету - виконавчі органи Фастівської міської ради, або розпорядники чи одержувачі коштів міського бюджету, які повинні здійснювати контроль за реалізацією проекту на будь-якому етапі. Автор проекту має право знайомитися з ходом реалізації проекту.
4. Інформація про хід реалізації проектів-переможців розміщується на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет».
5. Головний розпорядник бюджетних коштів щорічно готує Робочій групі звіт про хід реалізації проектів, які отримали фінансування за рахунок коштів Партиципаторного бюджету в м. Фастів.
Керуючий справами виконкому Л.О. Тхоржевська
Додаток 1 до Положення про партиципаторне
бюджетування в місті Фастові
Бланк-заявка пропозиції (проекту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів партиципаторного бюджетування (громадського бюджету) в місті Фастові на 2017рік
Ідентифікаційний номер проекту
(вписує уповноважений робочий орган )
|
|
Примітка: пункти, зазначені „*” є обов’язковими для заповнення!
1.* Назва проекту :
……………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
………………………………………………………………………………………..…………
2.* Вид проекту (необхідне підкреслити і поставити знак „x”, який вказує сутність витрат):
видатки: поточні капітальні
Проект буде реалізовано на території Фастівської міської ради (впишіть назву житлового масиву/мікрорайону):
……………………………………………………………………………………..……………
3.* Адреса, назва установи/закладу, будинку:
……………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………………………..……………
4.* Короткий опис проекту
……………………………………………………………………………………..………………………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
5. Опис проекту (примітка: опис проекту не повинен містити вказівки на суб’єкт, який може бути потенційним виконавцем проекту):
……………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..………………...………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………...
6.* Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців міста Фастова у разі його реалізації:
(примітка: інформація щодо доступності може стосуватися, наприклад, годин роботи об’єкту, можливої плати за користування, категорії мешканців, які зможуть і які не зможуть користуватись результатами реалізації даного проекту)
……………...…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….………………….
…...……………………………………………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………...………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….…….
…...………………………………………………………………………………………………
7. Обґрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари (основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання)
……………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
…………………………………………………………………………………………………...
8.* Орієнтовна вартість (брутто) проекту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)
Складові завдання
|
Орієнтовна вартість, грн
|
1.
|
|
2.
|
|
РАЗОМ:
|
|
9. Інші додатки (якщо стосується):
a) фотографія/ї, які стосуються цього проекту,
б) мапа з зазначеним місцем реалізації проекту,
в) інші, суттєві для заявника проекту, які саме? …………………………………………………………………………………….…………
……………………………………………………………………………………………….
10.*Контактні дані авторів пропозиції (проекту), які будуть загальнодоступні, у тому числі для авторів інших пропозицій, мешканців, представників ЗМІ, з метою обміну думками, інформацією, можливих узгоджень і т.д.:
a) висловлюю свою згоду на використання моєї електронної адреси для зазначених вище цілей
б) не висловлюю згоди на використання моєї електронної адреси для зазначених вище цілей.
СТОРІНКУ НЕОБХІДНО РОЗДРУКУВАТИ НА ОКРЕМОМУ АРКУШІ
11.* Автори пропозиції (проекту) та їх контактні дані (дані необхідно вписати чітко і зрозуміло). Доступ до цієї інформації матимуть лише представники Фастівської міської ради:
Ім’я та Прізвище**
|
Контактні дані
|
Підпис***
|
|||||||||
1.
|
Поштова адреса: (індекс), Київська обл., м. Фастів
|
|
|||||||||
e-mail:
|
|||||||||||
№ тел.:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Серія та
№ паспорту
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Примітка:
Контактні дані авторів пропозицій (проектів) (тільки для Фастівської міської ради), друкується на окремому аркуші і є недоступною для громадськості.
** Будь-ласка, вкажіть особу/уповноважену особу/уповноважених надавати інформацію представникам Фастівської міської ради.
*** Підписуючи документ, я, разом з цим заявляю, що є мешканцем міста Фастова.
Додаток 2 до Положення про
партиципаторне бюджетування
в місті Фастові
Ідентифікаційний номер проекту
(вписує уповноважений робочий орган )
|
|
Картка оцінки проекту,
реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів партиципаторного бюджетування в місті Фастові на 201_ рік
Розділ І. Аналіз з точку зору правильності і повноти заповнення бланку-заявки пропозиції (проекту) (заповнюють працівники управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради (далі – уповноважений робочий орган)
1. Назва структурного підрозділу Фастівської міської ради, до компетенції якої входить пропозиція (проект), яке подається в рамках бюджету участі на 201_ рік, що здійснює аналіз цієї пропозиції (проекту).
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
2. Бланк-заявка заповнена згідно з вимогами щодо повноти і правильності, отже, немає необхідності запрошувати Заявника для отримання додаткової інформації.
а) так
б) ні (які недоліки? яких даних недостатньо?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
3. Заявник (необхідну відповідь підкреслити)
а) заповнив бланк, надавши додаткову інформацію (які пункти?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
б) не заповнив бланк-заявку (чому?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...……………………………
____________ ____________________________
(Дата) П.І.Б. та підпис начальника
Управління економіки та міжнародного
співробітництва виконавчого комітету
Фастівської міської ради
Ідентифікаційний номер проекту
(вписує уповноважений робочий орган )
|
|
Увага!
Необхідно заповнити кожний пункт. У випадку, якщо якесь з запитань не стосується Вашої пропозиції (проекту), необхідно вписати “не стосується”
Розділ ІІ. Аналіз пропозиції (проекту) з точки зору його наповнення, тобто змісту (заповнює працівник структурного підрозділу Фастівської міської ради, до компетенції якого входить пропозиція (проект).
1. Бланк-заявка містить всю інформацію, необхідну для здійснення аналізу пропозиції (проекту) з точки зору змістовності.
а) так
б) ні (чому?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...……………………………
2. Інформацію, що міститься в бланку-заявці, було доповнено Заявником.
а) так
б) ні (чому?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...……………………………
3. Запропонована пропозиція (проект) входить до повноважень міської ради
а) так
б) ні (чому?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...……………………………
4. Запропонована пропозиція (проект) відповідає чинному законодавству та нормативно правовим актам, у тому числі в частині місцевого рівня, зокрема, Генеральному плану міста Фастова (якщо це пов’язано із запропонованою пропозицією (проектом)
а) так
б) ні (чому?)
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...……………………………
5. Територія/земельна ділянка, на якій відбуватиметься реалізація запропонованого завдання:
а) це територія/земельна ділянка, на якій міська рада має право здійснювати реалізацію того чи іншого проекту за рахунок коштів міського бюджету;
б) ця територія/земельна ділянка не належить до переліку територій, на яких міська рада має право реалізувати запропоновану пропозицію (проект) за рахунок коштів міського бюджету (чому?);
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
в) не стосується.
……………………………………………………………………...……………………………
6. Реалізація запропонованого завдання відбуватиметься протягом одного бюджетного року:
а) так
б) ні (чому?)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
7. Витрати за кошторисом (брутто), призначені на реалізацію запропонованого завдання:
а) без додаткових зауважень
б) з зауваженнями (необхідно внести їх, використовуючи для обґрунтування дані, наведені в таблиці нижче)
Складові завдання
|
Витрати за кошторисом (брутто)
|
1.
|
|
2.
|
|
3.
|
|
4.
|
|
5.
|
|
6.
|
|
Загальна сума ……. гривень.
Обґрунтування:
……………………………………………………………………...…………………………………………………………………………………………………………………..……………
……………………………………………………………………...……………………………
8. Висновок, стосовно технічних можливостей виконання запропонованого проекту:
а) позитивний
б) негативний (чому?)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
в) не стосується
9. Висновок стосовно доцільності реалізації запропонованого завдання в контексті законодавчих вимог щодо економії бюджетних коштів:
а) позитивний
б) негативний (чому?)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
10. Висновок стосовно експлуатаційних витрат на реалізацію запропонованого завдання в контексті законодавчих вимог щодо економії бюджетних коштів:
а) позитивний
б) негативний (чому?)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
в) не стосується
11. Висновки і погодження/узгодження з іншими структурними підрозділами Фастівської міської ради, до компетенції яких входить пропозиція (проект), стосовно можливості реалізації пропозиції (проекту) (наприклад, погодження з управліннями та відділами міської ради, ситуації та умов, в яких реалізація пропозиції (проекту) може суперечити/перешкоджати реалізації інших пропозицій (проектів) або міських інвестиції, які стосуються цієї земельної ділянки/території або об’єкту/будівлі ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
12. Чи реалізація запропонованого завдання передбачає витрати в майбутньому (наприклад, витрати на утримання, поточний ремонт і т.д.)
а) так (які у річному вимірі?)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
б) ні
Розділ ІІІ. Обґрунтовані рекомендації щодо внесення пропозиції (проекту), запропонованого до громадського бюджету, в бланк для голосування (а також опис передумов, які можуть зашкодити реалізації пропозиції (проекту) та інші зауваження, що є важливими для реалізації запропонованого проекту):
а) позитивні
б) негативні
Обґрунтування/зауваження:
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Фастів, (дата)…
__________________________________________
П.І.Б. та підпис керівника структурного підрозділу Фастівської міської ради
Додаток 3 до Положення про партиципаторне
бюджетування в місті Фастові
БЛАНК ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ
Громадський бюджет (бюджет участі) у місті Фастові на 20__ рік,
за проекти, обсяг фінансування, яких до_____грн. ( малі/великі проекти)
У ЧАСТИНІ ПОТОЧНИХ ВИТРАТ №______
Кожний громадянин України, який зареєстрований та проживає на території міста Фастова, досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України, може проголосувати тільки 1 (один) раз і обрати 1 (одну) пропозицію реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) в місті Фастові у 2018 році.
Зробіть позначку «плюс» (+) або іншу у квадраті «для голосування» за проект, який Ви обираєте.
УВАГА! У разі незаповнення жодного з квадратів «для голосування» або заповнення більше одного квадрату, а також незазначення особистих даних бланк не є дійсним.
|
|
Прізвище, ім’я, по батькові
Серія та номер паспорту
Термін голосування: в період з 1 вересня до 30 вересня 20____ року (включно)
№ п/п
|
МІСЦЕ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ
|
№ за реє- стра- цією
|
НАЗВА ПРОЕКТУ
|
|
|
|
|
V
|
Надаю згоду на використання моїх особистих персональних даних відповідно
до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI
Дата, підпи______________________________
Теги: Рішення виконкому