Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Про затвердження «Програми благоустрою міста Фастова на 2018-2020 роки»
Пт, 29/12/2017 - 15:30 | Адміністрація2
ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00
Р І Ш Е Н Н Я
№ 37-ХХХV -VІІ
від 23.12.2017 року
Про затвердження «Програми благоустрою міста Фастова на 2018-2020 роки»
З метою здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання території міста в належному санітарному стані, поліпшення її естетичного вигляду, забезпечення зовнішнього освітлення та збереження об’єктів загального користування, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити «Програму благоустрою міста Фастова на 2018-2020 роки» (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.
Міський голова
|
М. В. Нетяжук
|
|
|
|
|
Додаток
до рішення міської ради
№ 37-ХХХV -VІІ
від 23.12.2017 року
ПРОГРАМА
благоустрою міста Фастова на 2018-2020 роки
1. Загальні положення
Фастів – місто обласного підпорядкування, адміністративний центр Фастівського району та багатогалузевий промисловий центр. Місто розташоване за 68 км на південний захід від столиці України м. Київ на берегах річки Унава. Сусіди Фастівського регіону: на заході – Попільнянський район Житомирської області, на сході – Васильківський район Київської області, на півночі – Макарівський район Київської області, на півдні – Сквирський та Білоцерківський райони Київської області.
Загальна площа міста Фастова – 4 315 га. В місті проживає майже 50 тис. чоловік.
У комунальній власності громади міста знаходиться 176 км доріг, які потребують постійного догляду та ремонту, 254,77 км мереж вуличного освітлення, сквери площею 5,2 га інші зелені насадження та газони, сім кладовищ.
На наступний рік важливим пріоритетом міської політики у сфері благоустрою має стати належне утримання і розвиток громадських просторів: площ, вулиць, тротуарів, зелених насаджень, набережних, майданчиків та інших відкритих міських просторів, які містяни використовують для прогулянок, відпочинку, зустрічей та спілкування. Це ті місця, де люди відчувають зв’язок з містом та іншими людьми. Проводити час на вулиці має бути так само комфортно, як і вдома. Створення громадських просторів вимагає дотримання якісних критеріїв, багатофункціональності та простоти рішень, залучення містян до впорядкування територій.
Програма благоустрою міста розроблена для здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання території міста в належному санітарному стані, поліпшення її естетичного вигляду, забезпечення зовнішнього освітлення, збереження об`єктів загального користування. Програма може доповнюватися новими розділами та напрямами у відповідності з бюджетними надходженнями.
Програма благоустрою міста на 2018-2020 роки визначає загальний порядок планування, ремонту, утримання і фінансування робіт з комплексного благоустрою міста, а також встановлює певний перелік заходів, об'ємів і пропозицій щодо суттєвого та якісного покращення благоустрою та санітарного стану, розроблена на виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказу Мінекономіки України від 04.12.2006 року №367 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», до пп. 22 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу міністерства будівництва, архітектури та ЖКГ України від 10.04.2006 року №105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», Бюджетного кодексу України, Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», Правил благоустрою території міста Фастова.
2. Мета програми
Основною метою Програми є реалізація комплексу заходів з інженерного захисту, очищення та озеленення території, а також ряд соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів щодо поліпшення мікроклімату, санітарного очищення території міста, відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
Програмою благоустрою передбачається проведення конкретної роботи в наступних напрямах:
● Покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану міста (організація роботи по прибиранню міста, забезпечення своєчасного і повного видалення твердих побутових відходів і вуличного змету, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, формування крон дерев, косіння трав, облаштування контейнерних майданчиків, ремонт та заміна контейнерів для збору сміття, встановлення урн, лавочок для відпочинку);
● Утримання зелених насаджень (догляд за деревами і кущами, догляд за газонами, догляд за квітниками, коткування доріжок, виправлення земляного полотна з доведенням його геометричних параметрів до норм, які відповідають категорії вулиці/дороги ранньою весною, косіння трав, згрібання та вивезення опалого листя, вивезення стовбурів та гілля, інвентаризація об’єктів і споруд зеленого господарства);
● Забезпечення якісного вуличного освітлення міста (поточне утримання, продовження робіт з реконструкції та будівництва нових ліній зовнішнього освітлення, впровадження енергозберігаючих технологій в роботі мережі зовнішнього освітлення);
● Проведення ремонту вулично-дорожньої мережі міста з відновленням дорожніх знаків, дорожньої розмітки, встановленням дорожнього бар’єрного огородження, елементів примусового зниження швидкості;
● Створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів благоустрою;
● Удосконалення організації руху транспорту та пішоходів;
● Забезпечення належних умов для поховань померлих (впорядкування існуючих кладовищ та проведення заходів по їх розширенню);
● Організація робіт з благоустрою при проведенні державних, релігійних та місцевих свят;
● Організація робіт з благоустрою в зонах масового відпочинку населення;
● Проведення ремонтних робіт та благоустрою пам’яток культурної та історичної спадщини, в’їзних знаків у місто ;
● Забезпечення технічного переоснащення Фастівського комбінату комунальних підприємств;
● Регулювання чисельності безпритульних тварин;
● Створення дитячих майданчиків, спортивних площадок;
● Проведення профілактичної, роз’яснювальної та виховної роботи серед населення, власників комерційних структур щодо дотримання правил благоустрою, санітарних норм, правил поведінки в громадських місцях, запровадження роздільного збору побутових відходів, участі громадян у наведенні порядку за місцем їх проживання.
3. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсяг та джерела фінансування, строки та етапи виконання
Реалізація Програми відбуватиметься шляхом виконання містобудівних, архітектурно-будівельних, інженерно-технічних, екологічних та економічних заходів, що забезпечать комплексний благоустрій території міста та сприятливе для життєдіяльності людини середовище, а саме щодо:
● Загальних питань благоустрою:
- дотримання вимог Правил благоустрою території міста Фастова;
- підвищення якості ремонту, утримання об’єктів благоустрою;
- захист об’єктів благоустрою від неналежної експлуатації, інших незаконних дій, збереження їх функцій та якості;
- технічне переоснащення машин та механізмів;
- створення безпечних умов праці персоналу та безпечних виробничих умов під час утримання та ремонту об’єктів благоустрою.
● Утримання вулично-дорожньої мережі:
- належний ремонт і утримання вулично-дорожньої мережі;
- впровадження нових, прогресивних технологій та екологічно безпечних матеріалів для ремонту вулично-дорожньої мережі та утримання її в зимовий період;
- влаштування та належна експлуатація штучних споруд на вулицях і дорогах міста;
● Покращення роботи мережі зовнішнього освітлення міста :
- належне утримання, поточний ремонт та обслуговування об’єктів зовнішнього освітлення міста;
- реконструкція, будівництво нових ліній зовнішнього освітлення із запровадженням сучасних енергозберігаючих технологій.
● Утримання зелених насаджень:
- систематичний догляд за деревами, кущами, газонами і квітниками;
- проведення інвентаризації зелених насаджень міста.
● Санітарна очистка:
- організація прибирання території міста, вивіз твердих побутових відходів та вуличного змету, ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
- придбання необхідної техніки для забезпечення належної санітарної очистки міста.
● Інженерний захист території:
- організація відведення поверхневого стоку;
- очищення системи дощової каналізації, поточний ремонт.
Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюватиметься в Порядку, визначеному нормативно-правовими актами за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел незаборонених законодавством.
Всі заходи Програми передбачені до реалізації протягом 2018-2020 років.
4. Основні завдання програми
Завданнями Програми є реалізація ефективних та комплексних заходів з утримання території міста Фастова у належному санітарно-технічному стані, покращення його естетичного вигляду, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків служби об’єктів благоустрою.
Найважливішим завданням програми є створення комфортного середовища для проживання громадян, що досягається шляхом забезпечення належного рівня благоустрою. Роботи з благоустрою в місті, в основному, здійснюватимуться власними силами Фастівського комбінату комунальних підприємств.
Оплата робіт проводиться відповідно до затвердженого плану використання (заробітна плата, закупка матеріалів, оплата послуг, в т.ч. комунальних, оплата енергоносіїв, сплата податків та зборів до бюджету ).
В ході реалізації заходів Програми можливі коригування, пов’язані з фактичним надходженням коштів на реалізацію заходів Програми, уточненням переліку (видів), обсягів робіт і виходячи з реальних можливостей бюджету.
5. Напрямки діяльності, заходи програми та результативні показники
Реалізація Програми буде здійснюватись шляхом виконання заходів (послуг), які дадуть змогу забезпечити комплексний благоустрій території міста та сприятливе для життєдіяльності людини середовище. Додаток 1.
У ході виконання Програми очікується досягнення наступних показників:
1. Покращення санітарного та естетичного стану міста.
2. Підвищення рівня якості послуг, що надаються у сфері благоустрою та санітарної очистки;
3. Збільшення площ обслуговуваних вулиць міста.
4.Збільшення площ зелених насаджень, якісне утримання та обслуговування зеленого господарства міста.
5. Розвиток та модернізація мереж зовнішнього освітлення міста.
6.Збільшення терміну придатності елементів благоустрою, зовнішнього освітлення та інших об'єктів благоустрою за рахунок технічного обслуговування.
7. Забезпечення належних умов для проживання та відпочинку населення.
8. Мінімізація кількості безпритульних тварин, гуманне поводження з ними.
6. Контроль за виконанням програми
Відповідальний виконавець Програми щоквартально готує та подає фінансовому управлінню узагальнену інформацію про стан виконання заходів Програми.
Громадський контроль за ходом реалізації Програми відповідно до діючого законодавства здійснюється представниками громадських організацій за їх згодою.
Секретар міської ради С.А. Ясінський
Теги: Рішення міської ради