Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території міста Фастова
Вт, 30/10/2018 - 16:39 | Адміністрація2
ПРОЕКТ
ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг
із вивезення побутових відходів на території міста Фастова
З метою удосконалення системи поводження з побутовими відходами в місті Фастові, підвищення якості надання комунальних послуг, охорони навколишнього природного середовища, у зв’язку із закінченням 23.12.2018 строку дії договору
на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова, укладеного між управлінням житлово-комунального господарства Фастівської міської ради та Фастівським ККП, відповідно до Законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070, Порядку проведення конкурсу на надання послуг
з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 16.11.2011 №1173, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись ст. 25, п.55 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування
в Україні»,
на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова, укладеного між управлінням житлово-комунального господарства Фастівської міської ради та Фастівським ККП, відповідно до Законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070, Порядку проведення конкурсу на надання послуг
з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 16.11.2011 №1173, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, керуючись ст. 25, п.55 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування
в Україні»,
міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Делегувати повноваження виконавчому комітету Фастівської міської ради на забезпечення підготовки, проведення конкурсу з визначення виконавця послугз вивезення побутових відходів на території міста Фастова, а також введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця.
2. Затвердити «Порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території міста Фастова» згідно з додатком 1.
3. Затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова згідно з додатком 2.
4. Відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради:
4.1.опублікувати оголошення про проведення конкурсу в місцевих ЗМІ, підготувати конкурсну документацію та організувати проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова;
4.2.за результатами проведення конкурсу підготувати проект рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності
та житлово-комунального господарства.
та житлово-комунального господарства.
Міський голова М.В. Нетяжук
Додаток 1
до рішення міської ради
від _________ р. №____________
ПОРЯДОК
проведення конкурсу з визначення виконавця послуг
із вивезення побутових відходів на території міста Фастова
1.Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова (далі – Конкурс).
1.2. Рішення про проведення Конкурсу приймає Фастівська міська рада, яка визначає Організатора Конкурсу шляхом делегування повноважень для організації його підготовки
та проведення.
та проведення.
1.3. За результатами проведення Конкурсу Організатор вводить в дію відповідним актом рішення конкурсної комісії про визначення юридичної особи виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова.
1.4. До участі в Конкурсі допускаються суб’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Кількість учасників конкурсу не обмежується.
1.5. До участі в Конкурсі не допускаються учасники:
- які перебувають у стані ліквідації;
- що визнані банкрутами або якщо порушено провадження у справі про їх банкрутство;
- установчі документи яких визнані недійсними в судовому порядку.
2.Терміни та визначення
2.1. Організатор Конкурсу – виконавчий комітет Фастівської міської ради.
2.2. Учасник – суб’єкт господарювання, який офіційно подав заявку про бажання взяти участь у Конкурсі.
2.3. Конкурсна документація – комплект документів, який розсилає Організатор його учасникам для підготовки конкурсних пропозицій.
2.4. Конкурсна пропозиція – комплект документів, які готуються учасником Конкурсу згідно з установленими вимогами та подаються Організатору.
2.5. Конкурсна комісія – комісія, що здійснює організацію та проведення конкурсу
з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова.
з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова.
1) Споживач (виробник відходів) (далі – Споживач) – фізична або юридична особа, діяльність якої приводить до утворення відходів, що мешкає або здійснює свою діяльність на території міста, включаючи:
2) населення, що проживає у житловому фонді:
- приватного сектора;
- відомчому;
- ЖБК та ОСББ;
3) бюджетні організації;
4) організації іншої форми власності;
5) суб’єкти господарювання – юридичні особи (у тому числі ті, що не займаються підприємницькою діяльністю), їх відділення та підрозділи, фізичні особи – підприємці.
2.7. Послуги з вивезення побутових відходів – збирання, зберігання та перевезення побутових відходів від Споживачів, що здійснюються згідно з чинними Правилами благоустроютериторії м. Фастів.
2.9. Зберігання відходів – тимчасове розміщення відходів у спеціально відведених місцях чи об'єктах (до їх утилізації чи видалення).
2.10. Перевезення відходів – транспортування відходів від місць їх утворення
або зберігання до місць чи об'єктів оброблення, утилізації чи видалення;
або зберігання до місць чи об'єктів оброблення, утилізації чи видалення;
2.11. Заявка – сукупність документів, що подаються для отримання конкурсної документації.
2.12. Інші поняття вживаються у значенні, наведеному у законах України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», Правилах надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070, Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173, інших актах чинного законодавства України.
3.Підготовка Конкурсу та подання документів
3.1. Для проведення Конкурсу його Організатор готує конкурсну документацію,
яка повинна містити таку інформацію:
яка повинна містити таку інформацію:
1) найменування, місцезнаходження організатора конкурсу;
2) підстава для проведення конкурсу (дата та номер рішення міської ради);
3) місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова;
4) кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
- наявність матеріально-технічної бази;
- вартість надання послуг;
- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
5) обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів;
6) перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу
для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам;
для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам;
7) характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: площа території та перелік розміщених у межах міста об'єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження.
8) характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
- багатоквартирні житлові будинки:
- загальна кількість будинків, кількість мешканців таких будинків;
- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання);
- відомості про балансоутримувачів будинків;
- наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів;
- одноквартирні житлові будинки:
- загальна кількість будинків, кількість мешканців таких будинків;
- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання);
- кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація,
а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах;
а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах;
- наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів;
- характеристика під'їзних шляхів;
- підприємства, установи та організації:
- загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, наявність каналізації, центрального опалення, водо-
та газопостачання), місцезнаходження, кількість, об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів;
та газопостачання), місцезнаходження, кількість, об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів;
9) характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження
з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо);
з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо);
10) вимоги до конкурсних пропозицій;
11) критерії оцінки конкурсних пропозицій;
12) проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї;
13) способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій;
14) місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.
3.2. Організатор конкурсу утворює комісію. Склад конкурсної комісії затверджується рішенням міської ради. Головою комісії призначається перший заступник міського голови.
3.3. Організатор конкурсу публікує в офіційних друкованих засобах масової інформації
не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про проведення конкурсу, яке повинне містити інформацію, передбачену підпунктами 1-4, 7-9, 13 пункту 3.1. цього Порядку, а також про способи і місце отримання конкурсної документації.
не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про проведення конкурсу, яке повинне містити інформацію, передбачену підпунктами 1-4, 7-9, 13 пункту 3.1. цього Порядку, а також про способи і місце отримання конкурсної документації.
3.4. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.
3.5. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.
3.6. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.
Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз’яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз’яснення.
3.7. У разі надходження двох і більше звернень про надання роз'яснення щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз'яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів.
Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається
або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.
або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.
3.8. Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом трьох робочих днів у письмовому вигляді повідомляє усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.
3.9. У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз'яснень щодо її змісту організатор конкурсу продовжує строк подання конкурсних пропозицій не менш як на сім календарних днів, про що повідомляються учасники.
3.10. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:
- балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;
- довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами
до Пенсійного фонду України;
до Пенсійного фонду України;
- документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);
- документа, що містить відомості про обсяги надання послуг зі збирання та перевезення побутових відходів за останній рік;
- технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;
- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;
- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;
- довідки про проходження водіями медичного огляду;
- документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
- документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником
до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина, кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;
до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина, кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;
- інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.
3.11. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
3.12. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.
3.13. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня
та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.
та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.
3.14. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести
до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.
до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.
3.15. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.
Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.
4.Проведення Конкурсу
4.1. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводиться у день закінчення строку їх подання у місці та час, передбачені конкурсною документацією, в присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з’явилися на конкурс.
Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.
4.2. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.
4.3. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.
4.4. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин:
- учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;
- конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;
- встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення;
- учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.
4.5.Конкурс визнається таким, що не відбувся, у разі:
- неподання конкурсних пропозицій;
- відхилення всіх конкурсних пропозицій з підстав, передбачених пунктом 4.4. цього Порядку.
4.6. У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким,
що не відбувся, його організатор письмово повідомляє протягом трьох робочих днів з дня його прийняття всіх учасників конкурсу та організовує протягом десяти календарних днів підготовку нового конкурсу.
що не відбувся, його організатор письмово повідомляє протягом трьох робочих днів з дня його прийняття всіх учасників конкурсу та організовує протягом десяти календарних днів підготовку нового конкурсу.
5.Визначення переможця Конкурсу та укладення договору
5.1. Конкурсні пропозиції, які не були відхилені з підстав, передбачених пунктом 4.4. цього Порядку, оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації.
Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам наведено
у додатку 1.1.
у додатку 1.1.
5.2. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної кількості та якості, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.
Перевага надається тому учасникові конкурсу, що подав конкурсній комісії проект
або затверджену інвестиційну програму (програму капітальних витрат) розвитку підприємства, яка повинна включати заходи щодо впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів, а також інформацію про кількість відходів, залучених ним до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.
або затверджену інвестиційну програму (програму капітальних витрат) розвитку підприємства, яка повинна включати заходи щодо впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів, а також інформацію про кількість відходів, залучених ним до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.
5.3. Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією
на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, що брали участь у голосуванні.
5.4. Організатор конкурсу протягом не більш як п’яти робочих днів з дня проведення конкурсу вводить у дію відповідним актом рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу та зазначає строк, протягом якого виконавець має право надавати такі послуги, але не менш як п’ять років.
У разі коли в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозицію не було відхилено, строк, на який він визначається виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова, повинен становити 12 місяців, після чого організовується
і проводиться новий конкурс.
і проводиться новий конкурс.
5.5. З переможцем конкурсу протягом десяти календарних днів після прийняття конкурсною комісією рішення укладається договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова (додаток 1.2.).
5.6. Протягом десяти днів після припинення договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова проводиться новий конкурс на надання таких послуг.
5.7. Спори, що виникають у зв’язку з проведенням конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.
Секретар міської ради С.А. Ясінський
Додаток 1.1. (до п. 5.1.)
до Порядку проведення конкурсу
з визначення виконавця послуг
з вивезення побутових відходів
на території міста Фастова
з визначення виконавця послуг
з вивезення побутових відходів
на території міста Фастова
КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ
конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам
конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам
Кваліфікаційні вимоги
|
Критерії відповідності
|
|
1.
|
Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах,
в установах та організаціях, розміщених на території міста |
перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для збирання та перевезення побутових відходів
для підтвердження факту наявності достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів, наведеної у конкурсній документації. Під час проведення розрахунків спеціально обладнані транспортні засоби, рівень зношеності яких перевищує 75 відсотків,
не враховуються перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби, строк експлуатації та рівень зношеності яких менший
|
2.
|
Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів
|
наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту
|
3.
|
Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів
|
наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціально обладнаних транспортних засобів
|
4.
|
Можливість проводити в установленому законодавством порядку медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті
|
використання власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі
|
5.
|
Можливість забезпечити зберігання
та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством |
зберігання спеціально обладнаних транспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг
|
6.
|
Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів
|
перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг
|
7.
|
Досвід роботи з надання послуг
з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил |
перевага надається учасникові, що має досвід роботи
з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки |
Секретар міської ради С.А. Ясінський
Додаток 1.2. (до п. 5.5.)
до Порядку проведення конкурсу
з визначення виконавця послуг
з вивезення побутових відходів
на території міста Фастова
з визначення виконавця послуг
з вивезення побутових відходів
на території міста Фастова
ДОГОВІР
на наданняпослуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова
м. Фастів __________________р.
__________________________________________________________________
(найменування виконавчого органу міської ради
(найменування виконавчого органу міської ради
_________________________________________________________________
у разі делегування повноважень відповідною радою)
у разі делегування повноважень відповідною радою)
в особі ____________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – замовник),
з однієї сторони, і ______________________________________________________________________________
з однієї сторони, і ______________________________________________________________________________
(найменування суб'єкта господарювання, якого визначено виконавцем послуг)
в особі _________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі ______________________________________________,
(назва документа, дата і номер)
(назва документа, дата і номер)
затвердженого ____________________________________________________
(найменування органу)
(найменування органу)
(далі – виконавець), з другої сторони, відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від_________№________ та рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від_________№__________ уклали цей договір про наступне.
1. Предмет договору
1.1. Виконавець зобов'язується згідно з графіком надавати послуги з вивезення побутових відходів на території міста Фастова, а замовник зобов'язується виконати обов'язки, передбачені цим договором (далі – послуги).
1.2. Характеристика території ____________________________________.
(розміри та межі міста)
(розміри та межі міста)
1.3. Перелік розміщених у межах території об'єктів утворення побутових відходів
------------------------------------------------------------------
| Назва об'єкта утворення побутових відходів |Показник|
|----------------------------------------------------------------|
|Житлові будинки |
|----------------------------------------------------------------|
|Багатоквартирні житлові будинки: |
|----------------------------------------------------------------|
|загальна кількість будинків | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|будинки з п'ятьма і більше поверхами із сміттєпроводами| |
|-------------------------------------------------------+--------|
|кількість та місцезнаходження будинків, де створені | |
|об'єднання співвласників багатоквартирних будинків; | |
|житлово-будівельні кооперативи; молодіжні житлові | |
|комплекси; будинки, що належать до відомчого житлового | |
|фонду; гуртожитки; будинки, що є об'єктами будівництва | |
|відповідно до Закону України "Про фінансово-кредитні | |
|механізми і управління майном при будівництві житла та | |
|операціях з нерухомістю" | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|кількість мешканців таких будинків | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|місцезнаходження будинків | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|характеристика залежно від наявності видів благоустрою | |
|(каналізації, центрального опалення, водо- та | |
|газопостачання) | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|кількість будинків, у яких відсутнє централізоване | |
|водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи| |
|зберігаються у вигрібних ямах | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і | |
|належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для | |
|зберігання та збирання різних побутових відходів | |
|----------------------------------------------------------------|
|Одноквартирні житлові будинки: |
|----------------------------------------------------------------|
|загальна кількість будинків | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|кількість мешканців таких будинків | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно | |
|від наявності видів благоустрою (каналізації, | |
|центрального опалення, водо- та газопостачання) | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|кількість будинків, у яких відсутнє централізоване | |
|водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи| |
|зберігаються у вигрібних ямах | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і | |
|належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для | |
|зберігання та збирання різних побутових відходів | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|характеристика під'їзних шляхів | |
|----------------------------------------------------------------|
|Підприємства, установи та організації: |
|----------------------------------------------------------------|
|загальна кількість та перелік підприємств, установ та | |
|організацій, їх місцезнаходження | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, | |
|наявність каналізації, центрального опалення, водо- та | |
|газопостачання) | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|кількість, об'єм, місцезнаходження та належність | |
|контейнерів | |
|-------------------------------------------------------+--------|
|площа зелених насаджень на території підприємства, | |
|установи та організації (у разі наявності) | |
------------------------------------------------------------------
2. Права та обов'язки замовника і виконавця
2.1. Замовник має право:
1) вимагати від виконавця забезпечення безперервного надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до графіка вивезення побутових відходів, а також вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008р. №1070, умов цього договору, актів замовника та рішень конкурсної комісії;
2) одержувати достовірну та своєчасну інформацію про послуги з вивезення побутових відходів, які надаються виконавцем на території, визначеній цим договором;
3) вимагати від виконавця подання до двадцятого числа місяця, що настає за звітним кварталом, звіту про стан надання послуг з вивезення побутових відходів;
4) у разі безпідставного припинення виконавцем надання послуг з вивезення побутових відходів призначати в установленому порядку іншого виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території, визначеній цим договором.
2.2. Замовник зобов'язується:
1) погодити графік вивезення побутових відходів, розроблений виконавцем відповідно
до встановлених вимог;
до встановлених вимог;
2) прийняти в установленому порядку рішення щодо встановлення чи коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат відповідно до розрахунків, поданих виконавцем;
3) затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів, визначені
в установленому порядку;
в установленому порядку;
4) забезпечувати виконавця інформацією стосовно дії актів законодавства про відходи та організації надання послуг з вивезення побутових відходів, повідомляти його про зміни у законодавстві про відходи;
5) розглядати звернення виконавця з приводу надання послуг з вивезення побутових відходів та виконання умов цього договору;
6) здійснювати відповідно до законодавства контроль за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем;
7) брати участь у врегулюванні спірних питань, пов'язаних із зверненнями юридичних
чи фізичних осіб щодо дій (бездіяльності) виконавця.
чи фізичних осіб щодо дій (бездіяльності) виконавця.
2.3. Виконавець має право:
1) подавати замовнику розрахунки економічно обґрунтованих витрат на надання послуг
з вивезення побутових відходів;
з вивезення побутових відходів;
2) розробити норми надання послуг та подати їх на затвердження замовнику;
3) повідомляти замовника про неналежний стан проїжджої частини вулиць, шляхів, автомобільних доріг, рух якими пов'язаний з виконанням договору;
4) надавати замовнику пропозиції щодо зміни схем руху та режиму роботи спеціально обладнаних транспортних засобів на наявних маршрутах.
2.4. Виконавець зобов'язується:
1) укласти договори на надання послуг з вивезення побутових відходів із споживачами
на території, визначеній цим договором, відповідно до Типового договору про надання послуг
з вивезення побутових відходів, наведеного у додатку 1 до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів;
на території, визначеній цим договором, відповідно до Типового договору про надання послуг
з вивезення побутових відходів, наведеного у додатку 1 до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів;
2) надавати послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, умов цього договору, актів замовника, рішень конкурсної комісії та погодженого замовником графіка надання послуг з вивезення побутових відходів;
3) розробити графік вивезення побутових відходів та погодити його із замовником;
4) перевозити побутові відходи на
________________________________________________________________________________________
(назва об'єкта поводження з побутовими відходами, його місцезнаходження,
(назва об'єкта поводження з побутовими відходами, його місцезнаходження,
________________________________________________________________________________________
найменування суб'єкта господарювання, що здійснює експлуатацію такого об'єкта)
найменування суб'єкта господарювання, що здійснює експлуатацію такого об'єкта)
5) утримувати та випускати на маршрут спеціально обладнані транспортні засоби
у належному технічному і санітарному стані;
у належному технічному і санітарному стані;
6) забезпечувати допуск до надання послуг працівників, що пройшли медичний огляд
в установленому порядку, та дотримання ними вимог законодавства про дорожній рух;
в установленому порядку, та дотримання ними вимог законодавства про дорожній рух;
7) здійснювати надання послуг з вивезення побутових відходів за зверненням замовника
у разі проведення публічних заходів;
у разі проведення публічних заходів;
8) допускати представників виконавця до відповідних об'єктів під час здійснення ними контролю за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем, надавати необхідні для цього документи та інформацію;
9) подавати замовнику до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, звіт про стан надання послуг з вивезення побутових відходів;
10) у строк, що не перевищує 15 днів з моменту встановлення замовником
чи уповноваженим органом державного нагляду (контролю) порушення виконавцем умов цього договору, усунути виявлені порушення та письмово повідомити про це замовника.
чи уповноваженим органом державного нагляду (контролю) порушення виконавцем умов цього договору, усунути виявлені порушення та письмово повідомити про це замовника.
3. Відповідальність сторін за невиконання умов договору
3.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього договору сторони несуть відповідальність згідно із законодавством.
4. Розв'язання спорів
4.1. Спори за договором між сторонами розв'язуються шляхом проведення переговорів або
у судовому порядку.
у судовому порядку.
5. Форс-мажорні обставини
5.1. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання обставин непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), що унеможливлює його виконання.
6. Строк дії цього договору
6.1. Договір діє з ___________ до __________ і набирає чинності з дня його укладення.
7. Умови зміни, розірвання, припинення дії цього договору
7.1. Зміна умов договору проводиться у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі коли не досягнуто такої згоди, спір розв'язується у судовому порядку.
7.2. Договір може бути достроково розірваним за згодою сторін, а також внаслідок односторонньої відмови від договору замовника, яка допускається у разі систематичного порушення виконавцем його умов (не менш як три порушення, встановлені за результатами контролю, проведеного замовником чи уповноваженими органами державного нагляду (контролю).
Одностороння відмова замовника від договору допускається у разі вчинення виконавцем таких порушень:
недотримання графіка вивезення побутових відходів (за винятком настання обставин непереборної сили), погодженого з органом місцевого самоврядування;
невиконання вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, актів замовника, рішень конкурсної комісії;
залучення до роботи на маршрутах водіїв, що не пройшли відповідної підготовки;
більш як два випадки порушення водіями виконавця з власної вини вимог законодавства
про дорожній рух;
про дорожній рух;
незабезпечення виконавцем належного контролю за технічним станом транспортних засобів;
набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо працівника виконавця.
7.3. Дія договору припиняється у разі, коли:
закінчився строк, на який його укладено;
виконавець протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту набрання чинності цим договором не розпочав надавати послуги на всіх об'єктах утворення побутових відходів, зазначених у пункті 3 цього договору.
Дія договору припиняється також в інших випадках, передбачених законом.
8. Прикінцеві положення
8.1. Цей договір складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник зберігається у замовника, другий – у виконавця.
8.2. Усі додатки до цього договору підписуються сторонами і є його невід'ємною частиною.
9. Реквізити сторін
Секретар міської ради С.А. Ясінський
Додаток 2
до рішення міської ради
від ____________ № ____________
С К Л А Д
конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з визначення
виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова
Зикова
Олена Борисівна
|
- перший заступник міського голови – голова комісії
|
Кирсенко
Наталія Юріївна
|
-головний спеціаліст з питань екології та охорони навколишнього природного середовища відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології – відповідальний секретар комісії
|
Бруй
Лариса Максимівна
|
- начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Зоренко
Олена Аркадіївна
|
- начальник відділу житлово-комунального господарства
|
Іщук
Ігор Володимирович
|
- начальник Фастівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою)
|
Кисленко
Ірина Вікторівна
|
- голова постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства (за згодою)
|
Косович
Тетяна Богданівна
|
- начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології
|
Мельниченко
Анна Валеріївна
|
- начальник юридичного управління
|
Онищук
Станіслав Максимович
|
- голова постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування (за згодою)
|
Рачок
Оксана Василівна
|
- головний спеціаліст відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту
|
Рябоконь
Анна Сергіївна
|
- начальник управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Скурська
Людмила Миколаївна |
- депутат Фастівської міської ради, голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця, голова громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради (за згодою)
|
Секретар міської ради С.А. Ясінський