Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
конкурсна документація
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФАСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
„ФАСТІВВОДОКАНАЛ“
Н А К А З
від 12 березня 2019 року № 89
м. Фастів
Про затвердження Положення та
складу комісії з проведення конкурсу
З метою визначення виконавця послуг по розробці проектно-кошторисної документації: «Реконструкція каналізаційно-очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області»
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Положення з додатками «Про умови конкурсу на розробку проектно-кошторисної документації: «Реконструкція каналізаційно-очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області»» (Додаток 1).
2. Затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг по розробці проектно-кошторисної документації: «Реконструкція каналізаційно-очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» (Додаток 2).
3. Затвердити Порядок з додатками роботи конкурсної комісії на розробку проектно-кошторисної документації (Додаток 3).
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
В.о. директора В.О.Пархоменко
Додаток 1
До наказу № _89_від_12.03.2019 р._
по КП ФМР «Фастівводоканал»
Положення
про умови та порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг по розробці проектно-кошторисної документації
«Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області».
1. Загальні положення
1.1 Положення про умови проведення конкурсу нарозробку проектно-кошторисної документації: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» (надалі-Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Фастівської міської ради № 44-XLIX-VII від 07.02.2019 « Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-XLVI-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» на конкурентних засадах шляхом організації й проведення відкритого конкурсу, на засадах колегіальності та неупередженості в прийнятті рішень.
1.2 Організацію та проведення конкурсу на виготовлення проектно-кошторисної документації: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» (надалі - конкурс) здійснює конкурсна комісія ( надалі – конкурсна комісія)
1.3 У конкурсі можуть брати участь юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, які підтвердили намір взяти участь у конкурсі шляхом подачі конкурсної пропозиції (заявка на участь у конкурсі, документи та матеріали).
1.4 Об`єкт конкурсу: Каналізаційні очисні споруди КП ФМР «Фастівводоканал», які розташовані за адресою місто Фастів, вул. Козацької Слави, 37а.
1.5 Завданням проведення конкурсу є визначення претендента, який запропонував кращі умови щодо розробки проектно-кошторисної документації «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» відповідно до умов конкурсу.
1.6 Ініціатор проведення конкурсу – КП ФМР «Фастівводоканал» (надалі –ініціатор) укладає договір з переможцем конкурсу на розробку проектно- кошторисної документації.
1.7 До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи, які:
1.7.1 визнані банкрутом або стосовно яких порушено справу про банкрутство;
1.7.2 майно (частина майна) яких перебуває у податковій заставі або на це майно накладено арешт;
1.7.3 мають прострочену заборгованість зі сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);
1.7.4 не надали відповідні фінансові документи, які б підтверджували їх фінансові можливості, щодо забезпечення виконання умов конкурсу або знаходяться в стадії ліквідації;
1.7.5 підставою для недопущення претендента до участі у конкурсі є не надання необхідної інформації, подання її в неповному обсязі або подання неправдивої інформації.
2. Інформування про проведення конкурсу
2.1 Конкурсна комісія публічно оголошує про відкриття конкурсу повідомленням у засобах масової інформації міста, області, України.
Інформація про проведення конкурсу може бути поширена серед потенційних вітчизняних та іноземних інвесторів за сприяння Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО).
Конкурсна комісія забезпечує публікацію оголошення про проведення конкурсу на розробку проектно-кошторисної документації «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради, в мережі Інтернет.
2.2 Інформація про оголошення конкурсу на розробку проектно-кошторисної документації має містити відомості щодо:
2.2.1 умов завдання на проектування ( додаток до положення № 1);
2.2.2 умов конкурсу, затверджених ініціатором (місце та строк подання конкурсних пропозицій, місце отримання конкурсної документації);
2.2.3 додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати в КП ФМР «Фастівводоканал» за адресою: 08500, Київська область, місто Фастів, вул. Калинова, 15-а, каб. 7, на електронну пошту: vv_fvoda@ukr.net або за тел. (04565) 6 45 53.
2.2.4 кінцевий термін подання конкурсних пропозицій;
2.2.5 інші відомості у разі необхідності.
3. Конкурсна документація
3.1 Після оголошення конкурсу кожна юридична особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, має право безоплатно отримати конкурсну документацію.
3.2 Конкурсна документація розробляється конкурсною комісією та затверджується до моменту оголошення конкурсу.
3.3 Конкурсна документація безоплатно надається (за адресою зазначеною в оголошенні про проведення конкурсу) або надсилається (електронною поштою) претенденту після одержання від нього письмового запиту до конкурсної комісії.
3.4 Конкурсна пропозиція має містити:
3.4.1 реєстр документів;
3.4.2 офіційний лист-пропозицію, що містить: повне найменування учасника, місце знаходження, телефон/факс юридичної особи;
3.4.3 витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
3.4.4 копія Статуту, які належним чином завірені та скріплені печаткою;
3.4.5 вимоги до завдання на проектування (Додаток до положення № 1)
3.4.6. проект договору (Додаток до положення № 2)
3.5. Вимоги до претендентів на участь у конкурсі:
3.5.1 повне найменування, місцезнаходження, телефон/факс юридичної особи;
3.5.2 витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
3.5.3 копія Статуту або інших установчих документів, які належним чином завірені та скріплені печаткою;
3.5.4. дійсної на момент розкриття конкурсних пропозицій довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів.
3.5.5 дійсних на момент розкриття конкурсних пропозицій, підтверджуючих документів, про те, що претендент не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита ліквідаційна процедура.
3.5.6 Відомості претендента, які підтверджують наявність досвіду, можливість технологічного та організаційного забезпечення такої діяльності, що підтверджуються наданням:
3.5.6.1 документа, що містить інформацію про наявність у претендента досвіду виконання аналогічних проектів, як в Україні так і країнах ЄС (довідка у довільній формі про наявність досвіду, можливість технологічного та організаційного забезпечення такої діяльності);
3.5.6.2 інформації про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (довідка в довільній формі із зазначенням посад працівників, які будуть залучені претендентами до розробки проектно-кошторисної документації);
3.5.6.3 форми №1"Баланс (Звіт про фінансовий стан)" та форми №2 "Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)" за минулий рік;
3.6. інших відомостей, визначених у разі необхідності конкурсною комісією.
4. Порядок подання конкурсних пропозицій
4.1. Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в закритому конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника та підпису.
На конверті повинно бути зазначено:
– назва конкурсу;
– повне найменування учасника, його місце знаходження, ідентифікаційний код,
номери контактних телефонів.
4.2. Конкурсні пропозиціі подаються протягом 15 днів з дня оголошення конкурсу.
4.3. Конкурсні пропозиції отримані після закінчення строку подачі не розглядаються й повертаються претенденту в нерозпечатаних конвертах.
4.4. Претендент конкурсу може оформити та подати тільки одну конкурсну пропозицію.
4.5. Подані конкурсні пропозиції реєструються у відповідному реєстрі, який веде конкурсна комісія.
4.6. Претендент конкурсу має право відкликати свою конкурсну пропозицію до кінцевого терміну подання, повідомивши про це конкурсну комісію письмово.
4.7. Конкурсна комісія письмово інформує юридичних осіб про надходження їх конкурсних пропозицій.
4.8. Інформація, що міститься в конкурсних пропозиціях претендентів, є конфіденційною й не підлягає розголошенню стороннім особам та іншим претендентам.
4.9. Конкурсна комісія приймає рішення про допущення (недопущення) претендентів до участі в конкурсі з обґрунтуванням причин у разі відмови.
4.10. Конкурсна комісія повідомляє претендентів про допущення (недопущення) до участі в конкурсі.
4.11. Заявки, документи та матеріали, подані претендентами, розглядаються протягом 5 днів з останнього дня, установленого для їх подачі.
Конкурсна комісія розглядає заявки, подані претендентами, допущеними до участі в конкурсі, документи та матеріали з пропозиціями та визначає їх відповідність умовам конкурсу, готує висновки.
4.12. Конкурсна комісія має право звернутися в межах повноважень за підтвердженням інформації, наданої претендентами конкурсу, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
5. Визначення переможця конкурсу
5.1. Переможцем конкурсу визнається претендент, який запропонував кращі умови.
5.2. На підставі висновків конкурсної комісії ініціатор створення протягом 5 днів з останнього дня, установленого для розгляду конкурсних пропозицій, приймає рішення про переможця конкурсу.
5.3. У разі якщо конкурсна пропозиція надійшла лише від одного претендента, він може бути визнаний переможцем конкурсу за умови забезпечення реалізації визначених ініціатором створення умов конкурсу, а конкурс вважається таким, що відбувся.
5.4. Повідомлення про визначення переможця конкурсу надсилається конкурсною комісією переможцю не пізніше п'яти днів з дня прийняття рішення.
5.5. Результати оцінки конкурсних пропозицій претендентів не підлягають розголошенню до укладання договору, крім випадків, передбачених законом.
6. Відміна конкурсу
6.1. Конкурс може бути оголошений таким, що не відбувся, у разі коли:
6.1.1 протягом строку прийняття конкурсних пропозицій не надійшло жодної пропозиції;
6.1.2 усі подані пропозиції не відповідають умовам конкурсу, та вимогам завдання на проектування (Додаток до положення № 1 )
7. Укладання та строк договору на розробку проектно-кошторисної документації
7.1. Ініціатор укладає договір з переможцем конкурсу на розробку проекто-кошторисної документації, після погодження всіх його умов, але не пізніше 5 робочих днів з дня визначення переможця конкурсу.
В.о. директора В.О. Пархоменко
Додаток 2
до Наказу № __89_від_12.03.2019 р._
по КП ФМР «Фастівводоканал»
СКЛАД
конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг по розробці проектно-кошторисної документації
«Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області».
Пархоменко
Вадим Олександрович
|
–
|
В.о. директора КП ФМР «Фастівводоканал», голова конкурсної комісії
|
|
|
|
||
Решетиловська
Надія Василівна
|
–
|
Інженер лаборант КОС КП ФМР «Фастівводоканал», секретар конкурсної комісії
|
|
|
|
||
Вишневецька
Тетяна Станіславівна
|
–
|
Депутат Фастівської міської ради, інженер з комплектації устаткувань та матеріалів КП ФМР «Фастівводоканал»
|
|
Гаврильченко
Володимир Миколайович
|
–
|
Начальник очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал»
|
|
Коршак Вячеслав
Юрійович
|
–
|
Начальник виробничого відділу КП ФМР «Фастівводоканал»
|
|
Зима
Сергій Володимирович
|
–
|
Радник з проектів у водному секторі, НЕФКО (за згодою)
|
|
Рудяк
Тимофій Ярославович
|
–
|
Заступник міського голови з капітального будівництва
|
|
Рязанов
Сергій Петрович
|
–
|
Юрист консуль КП ФМР «Фастівводоканал»
|
В.о. директора В.О. Пархоменко
Додаток 3
До наказу №_89_від_12.03.2019 р.
по КП ФМР «Фастівводоканал»
ПОРЯДОК
роботи конкурсної комісії по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг по розробці проектно-кошторисної документації
«Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області».
1. У роботі конкурсна комісія по розробці проектно-конкурсної документації (надалі – конкурсна комісія) керується чинним законодавством України, нормативними документами, умовами конкурсу та цим порядком.
2. Конкурсна комісія відповідає за організацію та проведення конкурсу (надалі – конкурс). У процесі роботи вона забезпечує реалізацію таких основних функцій:
2.1. визначає строки проведення конкурсу, публічно оголошує відкритий конкурс з повідомленням у засобах масової інформації;
2.2. готує конкурсну документацію;
2.3. веде реєстр надходження від претендентів на участь у конкурсі конкурсних пропозицій та письмово підтверджує їх надходження;
2.4. забезпечує претендентів необхідною інформацією (документами) для підготовки конкурсних пропозицій;
2.5. приймає рішення про допущення (недопущення) претендентів до участі в конкурсі з обґрунтуванням причин у разі відмови;
2.6. повідомляє претендентів про допущення (недопущення) до участі в конкурсі;
2.7. розглядає конкурсні пропозиції претендентів конкурсу, вивчає їх на предмет відповідності умовам конкурсу, конкурсної документації;
2.8. у разі необхідності проводить додаткову перевірку інформації, поданої претендентами конкурсу, із залученням відповідних експертів та інших фахівців;
2.9. готує висновки щодо визначення кращого претендента, на підставі яких ініціатор створення приймає рішення про переможця конкурсу.
3. Згідно з визначеними функціями конкурсна комісія має відповідні права та обов'язки.
3.1. Конкурсна комісія має право:
3.1.1 здійснювати комплекс заходів, пов’язаних з конкурсом;
3.1.2 розробляти та затверджувати конкурсну документацію, текст інформаційного оголошення про проведення конкурсу в межах повноважень;
3.1.3 ознайомлюватися з усіма конкурсними пропозиціями з метою їх розгляду, оцінки та порівняння конкурсних пропозицій усіх претендентів конкурсу;
3.1.4 у разі необхідності, проводити додаткову перевірку інформації, поданої претендентами конкурсу, із залученням відповідних експертів та інших фахівців;
3.1.5 підбивати підсумки конкурсу та визначати переможця;
3.1.6 подавати проект рішення про затвердження результатів конкурсу ініціатору створення.
3.2. Конкурсна комісія зобов'язана:
3.2.1 забезпечувати рівні умови для всіх претендентів конкурсу, об’єктивне та чесне визначення переможця;
3.2.2 організовувати приймання, зберігання, розкриття конкурсних пропозицій, забезпечувати вибір найкращої конкурсної пропозиції на підставі критеріїв та методики оцінки, визначених у конкурсній документації;
3.2.3 зберігати конфіденційність інформації.
4. Основною формою роботи конкурсної комісії є засідання, які скликаються її головою.
5. Керівництво роботою конкурсної комісії здійснює її голова. У разі відсутності голови комісії, його обов’язки виконує заступник.
6. Зміни до складу конкурсної комісії затверджуються наказом КП ФМР «Фастівводоканал»
7. Рішення конкурсної комісії оформлюються протоколом, який підписується головою та секретарем комісії. У разі незгоди члена конкурсної комісії з її рішенням, у протоколі зазначається, що він має окрему думку, яка викладається на окремому аркуші.
8. Голова конкурсної комісії:
8.1 приймає рішення щодо проведення засідань конкурсної комісії;
8.2 визначає дату й місце проведення засідань;
8.3 веде засідання конкурсної комісії;
8.4 здійснює інші повноваження відповідно до чинного законодавства України.
9. Секретар конкурсної комісії:
9.1 забезпечує ведення та оформлення протоколів засідань конкурсної комісії;
9.2 оперативно інформує членів конкурсної комісії стосовно організаційних питань її діяльності;
9.3 надає членам конкурсної комісії усі документи, необхідні для забезпечення їх діяльності;
9.4 готує проекти звернень та іншу кореспонденцію для взаємодії з претендентами конкурсу;
9.5 надає особам, які звернулися з відповідним запитом, конкурсну документацію та зміни до неї (за наявності) у прошитому вигляді з пронумерованими сторінками, засвідчену підписом голови конкурсної комісії та скріплену печаткою ініціатора створення;
9.6 забезпечує ведення реєстру наданих конкурсних пропозицій (додаток 1) та зберігання конкурсних пропозицій;
9.7 здійснює інші повноваження відповідно до чинного законодавства України.
9.8. За відсутності секретаря конкурсної комісії (відпустка, хвороба тощо) його обов’язки виконує інший член конкурсної комісії, призначений за рішенням конкурсної комісії.
9.9 . Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 від її загального складу.
Рішення приймаються шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів членів конкурсної комісії і оформлюється протоколом.
10. Після закінчення терміну подання конкурсних пропозицій голова конкурсної комісії скликає її засідання з метою розкриття конкурсних пропозицій.
Під час розкриття конкурсних пропозицій перевіряється наявність усіх необхідних документів, передбачених конкурсною документацією, оголошуються найменування та місце знаходження кожного претендента, а також приймається рішення про їх допущення (недопущення) до участі в конкурсі з обґрунтуванням причин у разі відмови.
Зазначена інформація вноситься до протоколу розкриття конкурсних пропозицій (додаток 2). Протокол підписується всіма присутніми на засіданні членами комісії та затверджується її головою, у разі його відсутності – заступником голови комісії. Кожен член комісії має право в письмовому вигляді висловити особисту думку, яка долучається до протоколу.
11. Після розкриття конкурсних пропозицій конкурсна комісія розглядає заявки, подані претендентами, допущеними до участі в конкурсі, документи та матеріали з пропозиціями щодо умов проектування, визначає їх відповідність умовам конкурсу, готує висновки про визначення кращих умов проектування на основі критеріїв оцінки, передбачених у конкурсній документації (додаток 3).
12. За результатом розгляду та оцінки конкурсних пропозицій конкурсною комісією складається протокол оцінки конкурсних пропозицій (додаток 4)
За умови отримання претендентами однакової кількості балів або інших оціночних одиниць відповідно до критеріїв оцінки, голос голови конкурсної комісії є вирішальним.
13. Кожен член конкурсної комісії керується цим порядком, умовами конкурсу, чинним законодавством України.
14. Членам конкурсної комісії забороняється розголошувати стороннім особам та іншим претендентам конкурсу інформацію, що міститься в їх конкурсних пропозиціях, чи розголошувати інформацію про результати оцінки конкурсних пропозицій до моменту укладання договору, крім випадків, передбачених законом.
В.о. директора В.О. Пархоменко
Додаток 1
до Порядку роботи конкурсної комісії.
РЕЄСТР
наданих конкурсних пропозицій
1. Ініціатор проведення конкурсу :
1.1.Найменування: ______________________________________________
1.2.Місце знаходження:___________________________________________
1.3. Орган, що відповідає за організацію та проведення конкурсу, ПІБ посадової особи, телефон, телефакс: __________________________________
2. Інформація про об’єкт конкурсу (найменування): ___________
3. Дата оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Фастівської міської ради: ___________________________________________________________________
4. Інформація про надані конкурсні пропозиції:
№
|
Дата, час та спосіб отримання (особисто, поштою,тощо)
|
Повне найменування претендента конкурсу
|
Дотримання передбачених у конкурсній документації вимог щодо форми подання конкурсних пропозицій
|
Підпис особи, яка зареєстру-вала конкурсну пропозицію, та підпис особи, що передала її особисто (якщо передано особисто)
|
Примітка
|
5. Інша інформація__________________________________________________
6. Прийняття конкурсних пропозицій закінчилося ______________ _________
(дата) (час)
Голова конкурсної комісії ______________ (підпис) ( ініціали, прізвище)
Секретар конкурсної комісії ______________ підпис) ( ініціали, прізвище)
Додаток 2
до Порядку роботи конкурсної комісії.
ПРОТОКОЛ
розкриття конкурсних пропозицій
1. Ініціатор конкурсу:
1.1.Найменування: ______________________________________________
1.2.Місце знаходження:___________________________________________
1.3.Орган, що відповідає за організацію та проведення конкурсу, ПІБ посадової особи, телефон, телефакс: __________________________________
2.Інформація про об’єкт конкурсу (найменування): ___________________________________________________________________
3. Дата оприлюднення оголошення про проведення конкурсу: ___________________________________________________________________
4. Розкриття конкурсних пропозицій відбулося___________(дата) (час)
5.Місце розкриття _____________________________________________
6. Перелік конкурсних пропозицій, поданих претендентами конкурсу
Номер і дата реєстрації конкурсної пропозиції
№
|
Повне найменування претендента конкурсу, місце-знаходження, телефон/телефакс
|
Інформація про наявність чи відсутність необхідних документів, передбачених конкурсною документаціє
|
Інформація про допущення (недопущення) претендента до участі в конкурсі
|
Примітка
|
7. Присутні члени конкурсної комісії:
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Голова конкурсної комісії __________ (підпис) ( ініціали, прізвище)
Секретар конкурсної комісії _________ підпис) ( ініціали, прізвище)
Додаток 3
до Порядку роботи конкурсної комісії.
КРИТЕРІЇ
оцінки конкурсних пропозицій
1. Ініціатор конкурсу:
1.1.Найменування: ______________________________________________
1.2.Місце знаходження:___________________________________________
1.3.Орган, що відповідає за організацію та проведення конкурсу, ПІБ посадової особи, телефон, телефакс: __________________________________
2.Інформація про об’єкт конкурсу (найменування): ___________________________________________________________________
3. Дата оприлюднення оголошення про проведення конкурсу: ___________________________________________________________________
4.Бальна шкала та оцінювання конкурсних пропозицій:
Номер і дата реєсрації конкурсної пропозиції допущеної ло конкурсу
|
Наявність у претендента досвіду виконання аналогічних робіт
|
Наявність технологічного та організаційного забезпечення розробки проектно-кошторисної документації
|
Наявність у претендента досвіду роботи в країнах ЄС
|
Наявність працівників відповідної кваліфікації
|
Сума балів за критеріями
|
||||||||||||||||
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Голова конкурсної комісії __________ (підпис) ( ініціали, прізвище)
Секретар конкурсної комісії _________ підпис) ( ініціали, прізвище)
Додаток 4
до Порядку роботи конкурсної комісії.
ПРОТОКОЛ
оцінки конкурсних пропозицій
1. Ініціатор конкурсу:
1.1.Найменування: ______________________________________________
1.2.Місце знаходження:___________________________________________
1.3.Орган, що відповідає за організацію та проведення конкурсу, ПІБ посадової особи, телефон, телефакс: __________________________________
2.Інформація про об’єкт конкурсу (найменування): ___________________________________________________________________
3. Дата оприлюднення оголошення про проведення конкурсу: ___________________________________________________________________
4.Проведення оцінки конкурсних пропозицій відбулося ___________(дата) (час)
5. Перелік відхилення конкурсних пропозицій та причини їх відхилення________________________________________________________
6. Перелік конкурсних пропозицій, допущених до процедури оцінки _____________________________________________________________
7. Оцінка пропозицій претендентів:
Повне найменування претендента конкурсну, номер і дата реєстрації конкурсної пропозиції
|
Критерії оцінки конкурсних пропозицій
|
Значення показників згідно з конкурсними пропозиціями за критеріями оцінки
|
Кількість балів або інших оціночних одиниць за критеріями відповідно до методики оцінки
|
Примітка
|
8. Результат проведення оцінки конкурсних пропозицій _______________
Голова конкурсної комісії __________ (підпис) ( ініціали, прізвище)
Секретар конкурсної комісії _________ підпис) ( ініціали, прізвище)
Додаток до положення № 1
ЗАВДАННЯ НА ПРОЕКТУВАННЯ
Розробку проектно-кошторисної документації:
“Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР “Фастівводоканал",
місто Фастів Київської області”.
п/п
|
Перелік необхідних даних та вимог
|
Основні дані та вимоги
|
|
1
|
2
|
3
|
|
1
|
Назва та місцезнаходження об`єкту
|
“Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР "Фастівводоканал", місто Фастів Київської області
|
|
2
|
Підстава для проектування
|
Рішення Фастівської міської ради № 44 – XLIX-VII від 07.02.2019 «Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік»
|
|
3
|
Вид будівництва
|
Реконструкція
|
|
4
|
Джерело фінансування
|
Cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій
|
|
5
|
Дані про замовника
|
Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
|
|
6
|
Необхідність розрахунку ефективності інвестицій
|
Виконати розрахунок та узгодити з потенційним Інвестором
|
|
7
|
Дані про генерального проектувальника
|
Визначається за конкурсом
|
|
8
|
Стадійність проектування
|
Згідно ДБН А.2.2-3-2014 “Склад та зміст проектної документації на будівництво”.
В дві стадії – “Проект” (затверджувальна частина), “Робоча документація” (додаток Ж ДБН А.2.2-3-2014).
Принципові технологічні рішення узгодити із Замовником та потенційним Інвестором.
|
|
9
|
Інженерні вишукування
|
Матеріали інженерно-геологічних вишукувань та інженерно-геодезичних вишукувань здійснюються Виконавцем.
Обстеження існуючих залізобетонних та металевих конструкцій, які будуть використані у подальшому, здійснюються Виконавцем.
|
|
10
|
Дані про особливі умови будівництва
|
Прийняти за результатами інженерних вишукувань. Передбачити проведення реконструкції без зупинки виробництва.
|
|
11
|
Основні архітектурно-планувальні вимоги і характеристики запроектованого об’єкту
|
Робочий проект розробити у всіх частинах відповідно до ДБН А.2.2-3-2014.
Всі архітектурно-планувальні та технічні рішення виконати відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці, правилами експлуатації, технічної документації на обладнання та ДБН.
|
|
12
|
Черговість будівництва, необхідність виділення пускових комплексів
|
В дві черги:
- Реконструкція технологічної лінії на діючу продуктивність 10,5 тис. м3/добу без реконструкції споруд знезараження та обробки осаду, з вилученням існуючої фільтрувальної станції доочищення, досягненням очищення стічних вод відповідно до вимог ЄС з урахуванням діючого законодавства України;
- Збільшення продуктивності споруд відповідно до розрахунків, реконструкція системи знезараження очищених стічних вод та обробка осаду.
|
|
13
|
Визначення класу (наслідків) відповідальності
|
Визначається проектувальником і узгоджується з Замовником, у відповідності до ДСТУ - НБ В.1.2-16:2013, під час проектування
|
|
14
|
Вказівки про необхідність попередніх погоджень проектних рішень
|
Перед наданням проекту в органи будівельної експертизи, дану стадію погодити у Замовника та потенційного інвестора.
|
|
15
|
Потужність або характеристика об’єкту
|
Проектна виробнича потужність станції:
Перша черга: 10 536 м3/добу, 439 м3/годину.
Друга черга: визначається під час проектування.
До початку проектування виконати моделювання системи очищення стічних вод.
Вхідні параметри стічних вод Додаток №1.
Нормативні показники очищених стічних вод Додаток №2
(відповідно до вимог ЄС з урахуванням діючого законодавства України).
При проектуванні передбачити:
- реконструкцію камери гасіння напору;
- реконструкцію решіток;
- реконструкцію первинних відстійників;
- реконструкція насосної станції сирого осаду – заміна двох насосів сирого осаду;
- реконструкцію пісковловлювачів;
- реконструкцію аеротенків (конструктивної, технологічної частини, аераційної системи, контрольно-вимірювальних приладів) та необхідних комунікацій;
- реконструкцію вторинних відстійників;
- реконструкцію системи циркуляції та видалення надлишкового мулу: заміна насосів циркуляції мулу та насосів видалення мулу;
- реконструкцію системи знезараження стічних вод;
- передбачити аеробну стабілізацію осаду;
- механічне зневоднення осаду;
- АСУ ТП і диспетчеризацію станції біологічної очистки.
|
|
16
|
Вимоги до благоустрою майданчиків будівництва
|
Відповідно до діючих ДБН, ДСТУ та інших нормативних документів
|
|
17
|
Вимоги до інженерного захисту територій і об’єктів
|
Відповідно до діючих ДБН, ДСТУ та інших нормативних документів
|
|
18
|
Вимоги щодо розроблення розділу “Оцінка впливу на довкілля”, “Оцінка впливів на навколишнє середовище”
|
Згідно завдання на розробку розділу
Розробити звіт з оцінки впливу на довкілля відповідно до статей 5, 6 та 14 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”
Провести громадські обговорення та отримати рішення про провадження планованої діяльності
“Оцінка впливів на навколишнє середовище”
Разом з зацікавленими сторонами зробити публікації “Про наміри” та “Про наслідки” у місцевих періодичних виданнях та провести публічні слухання.
|
|
19
|
Вимоги з енергозбереження та енергоефективності
|
Відповідно до діючих ДБН, ДСТУ та інших нормативних документів
При реконструкції аеротенків, передбачити впровадження енергозберігаючих технологій
|
|
20
|
Вимоги до режиму безпеки та охорони праці
|
Відповідно до діючих ДБН, ДСТУ та інших нормативних документів
|
|
21
|
Вимоги щодо розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони)
|
Розробити розділ відповідно до діючих ДБН, ДСТУ та інших нормативних документів
|
|
22
|
Вимоги до систем протипожежного захисту об’єкта
|
Відповідно до діючих ДБН, ДСТУ та інших нормативних документів
|
|
23
|
Дані про інженерне забезпечення споруд, що проектуються
|
Згідно технічних умов, від існуючих внутрішньо – майданчикових мереж
|
|
24
|
Додаткові умови
|
Передбачити проведення реконструкції без зупинки виробництва з можливістю переключення споруд на черги.
Перед початком проектування провести відповідні розрахунки процесу очищення стічних вод, при можливості, на симуляторі (наприклад, BioWin EnviroSim або аналогічному) та надати результати розрахунків Замовнику та потенційному Інвестору.
При реконструкції аеротенки розраховувати із забезпеченням ефективного перебігу процесів нітрифікації-денітрифікації та можливістю біологічного зв'язування фосфору при достатній кількості органічного субстрату. При необхідності, передбачити додаткове реагентне видалення фосфору.
Проектом передбачити подальше використання існуючих бетонних споруд та будівель.
Проектом передбачити виведення з технологічного процесу КОС фільтрувальної станції.
|
Додаток до положення № 2
Договір про надання послуг
м. Фастів
|
"___" ____________ 2019 року
|
Замовник: Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастівводоканал» (надалі іменується "Замовник"), в особі в.о. директора Пархоменка Вадима Олександровича, що діє на підставі статуту з однієї сторони, та____________________________ з іншої сторонни (надалі іменується "Виконавець"), в особі ______________________,що діє на підставі __________________________________________ з іншої сторони,
(вказати: статут, довіреність, положення тощо)
(в подальшому разом іменуються "Сторони", а кожна окремо – "Сторона") уклали цей Договір про надання послуг (надалі іменується "Договір") про наступне:
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1.В порядку та на умовах, визначених цим Договором, протягом визначеного в Договорі строку Виконавець зобов'язується надавати Замовнику за плату наступні послуги (надалі іменуються "послуги"): виконання розробки проектно-кошторисної документації: «Реконструкція каналізаційних очесних споруд КП ФМР «Фастівводоканал»,місто Фастів Київської області», а Замовник зобов'язується оплачувати надані послуги.
1.2.Детальна інформація щодо послуг, які надаються за цим Договором, міститься у Додатку № 1 до цього Договору, що є невід’ємною частиною цього договору.
2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
2.1.Виконавець зобов'язаний:
- якісно та вчасно надавати передбачені у п. 1.1 Договору послуги Замовнику;
- за письмовим завданням Замовника особисто надавати останньому визначені цим
Договором послуги в строк не пізніше 90 днів з дати підписання договору;
- забезпечувати якість наданих послуг відповідно до вимог, які узгоджені Виконавцем із
Замовником в Додатку № 1 до цього Договору (або згідно із вимогами, яким такі послуги
звичайно повинні відповідати);
- при неможливості в передбачений цим Договором строк надати послуги, негайно повідомити про це Замовника шляхом письмового повідомлення;
- підписувати і передавати Замовнику акти про надані послуги.
2.2.Виконавець має право:
- отримувати від Замовника інформацію, необхідну для надання послуг за цим Договором, а саме: дані якості стічних вод на вході та виході стічних вод, ГДК встановлені для замовника дозволом на спец водокористування, письмово в строк 5 днів з моменту звернення;
- отримати за надані послуги оплату в розмірах і строки, передбачені цим Договором.
2.3.Замовник зобов'язаний:
- приймати від Виконавця результати надання послуг шляхом підписання акту прийому передачі наданих послуг, якщо надані послуги відповідають умовам Договору;
- забезпечувати Виконавця інформацією, необхідною для надання послуг.
2.4.Замовник має право:
- відмовитись від прийняття результатів наданних послуг, якщо надані послуги не відповідають умовам Договору і вимагати від Виконавця відшкодування збитків, якщо вони виникли внаслідок невиконання або неналежного виконання Виконавцем взятих на себе обов'язків за цим Договором;
- у будь-який час перевірити виконання зобов'язань відповідно до умов цього Договору;
- вимагати безоплатного виправлення недоліків, які допустив Виконавець або усунення відступів від умов цього Договору, у триденний строк з моменту пред’явлення вимоги про виправлення вказаних недоліків чи усунення зазначених відступів або на відповідне зменшення плати за виконані роботи;
- отримати відшкодування збитків завданих невиконанням або неналежним виконанням зобов’язань за цим Договором.
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ЇХ ПРИЙМАННЯ
3.1.За надання передбачених Договором послуг Замовник сплачує Виконавцю ________________ грн.
3.2.Здавання послуг Виконавцем та приймання їх результатів Замовником оформлюється Актом приймання-передачі наданих послуг, який підписується повноважними представниками Сторін протягом 3-х робочих днів після фактичного надання послуг.
3.3.Сума цього Договору може бути зменшена за взаємною згодою сторін
3.4.Розрахунок між Замовником і Виконавцем проводиться в національній валюті України, у безготівковій формі, шляхом перерахування Замовником грошової суми, зазначеної в п.3.1. даного Договору на поточний рахунок Виконавця протягом 30 днів з моменту підписання акту приймання-передачі.
3.5.У разі використання бюджетних коштів розрахунок за надані послуги проводиться після їх фактичного виконання відповідно до умов взятого бюджетного зобов’язання. згідно ст. 49 Бюджетного кодексу України за наявності фінансування протягом 15 робочих днів на умовах можливості відстрочки платежу протягом 60 календарних днів.
3.6. Підписання Акта приймання-передачі наданих послуг представником Замовника є підтвердженням відсутності претензій з його боку.
4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ
4.1. У випадку порушення Договору Сторона яка порушила зобов’язання, несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним законодавством України, та зобов’язана відшкодувати завдані збитки Стороні, права та законні інтереси якої порушено.
4.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору.
4.2. У випадку порушення строку надання послуг Виконавець сплачує Замовнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення.
4.3.Сплата винною Стороною штрафних санкцій або інших збитків, завданих порушенням умов цього Договору, не звільняє її від обов’язку виконати цей Договір, якщо інше прямо не передбачено чинним законодавством України.
4.4. У випадках не передбачених цим Договором, Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
5. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
5.1. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.
5.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного законодавства України.
6. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
6.1. Сторона звільняється від визначеної цим Договором та (або) чинним законодавством України відповідальності за повне чи часткове порушення Договору, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цьому Договорі, за умови, що їх настання було засвідчено у визначеному цим Договором порядку.
6.1.1. Під форс-мажорними обставинами у цьому Договорі розуміються випадок, непереборна сила.
6.1.2. Під непереборною силою у цьому Договорі розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього щодо Сторін характеру, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські заворушення, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Сторонами цього Договору або тимчасово перешкоджають його виконанню.
6.1.3. Під випадком у цьому Договорі розуміються будь-які обставини, які не вважаються непереборною силою за цим Договором і які безпосередньо не обумовлені діями Сторін та не пов'язані із ними причинним зв'язком, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути).
6.1.4. Не вважаються випадком недодержання своїх обов'язків контрагентом тієї Сторони, що порушила цей Договір, відсутність на ринку товарів, потрібних для виконання цього Договору, відсутність у Сторони, що порушила Договір, необхідних коштів.
6.2. Настання непереборної сили та випадку має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним в Україні законодавством.
6.3. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов'язана невідкладно із урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв'язку та характеру існуючих перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору.
6.4. Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають виконанню цього Договору, то виконання цього Договору зупиняється на строк, протягом якого воно є неможливим.
6.5. Якщо у зв'язку із форс-мажорними обставинами та (або) їх наслідками, за які жодна із Сторін не відповідає, виконання цього Договору є остаточно неможливим, то цей Договір вважається припиненим з моменту виникнення зазначених обставин та (або) їх наслідків, за яких є неможливим виконання цього Договору, однак Сторони не звільняються від обов'язку, визначеного у п. 6.4 цього Договору.
6.6. Якщо у зв'язку із форс-мажорними обставинами та (або) їх наслідками виконання цього Договору є тимчасово неможливим і така ситуація, за якої є неможливим виконання, наявна протягом 20 днів, то цей Договір може бути розірваний в односторонньому порядку будь-якою Стороною шляхом направлення за допомогою поштового зв'язку письмової заяви про це іншій Стороні.
6.8. Наслідки припинення цього Договору, в тому числі його одностороннього розірвання, на підставі пунктів 6.5 та 6.6 цього Договору визначаються у відповідності до чинного законодавства України.
6.9. Своєю домовленістю Сторони можуть відступити від положень пунктів 6.5 та 6.6 цього Договору та визначити у додатковій угоді до цього Договору свої наступні дії щодо зміни умов цього Договору.
7. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
7.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та скріплення печатками і діє до _____________, а в частині розрахунків до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.
7.2. Закінчення строку цього Договору не звільняє Сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього Договору.
7.3. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним законодавством України, зміни у цей Договір можуть бути внесені тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.
7.4. Зміни у цей Договір набирають чинності з моменту належного оформлення Сторонами відповідної додаткової угоди до цього Договору, якщо інше не встановлено у самій додатковій угоді, цьому Договорі або у чинному законодавстві України.
7.5. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним законодавством України, цей Договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.
7.6. Цей Договір вважається розірваним з моменту належного оформлення Сторонами відповідної додаткової угоди до цього Договору, якщо інше не встановлено у самій додатковій угоді, цьому Договорі або у чинному законодавстві України.
7.7.Цей Договір укладений у двох примірниках українською мовою, які мають рівну юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.
8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
8.1. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регулюються цим Договором та відповідними нормами чинного законодавства України, а також звичаями ділового обороту, які застосовуються до таких правовідносин на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.
8.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні договори, протоколи про наміри та будь-які інші усні або письмові домовленості Сторін з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу, але можуть враховуватися при тлумаченні умов цього Договору.
8.3. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів та зобов'язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.
8.4. Відступлення права вимоги та (або) переведення боргу за цим Договором однією із Сторін до третіх осіб допускається виключно за умови письмового погодження цього із іншою Стороною.
8.5. Додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі, підписані Сторонами та скріплені їх печатками.
8.6. Всі виправлення за текстом цього Договору мають юридичну силу та можуть враховуватися виключно за умови, що вони у кожному окремому випадку датовані, засвідчені підписами Сторін та скріплені їх печатками (у разі наявності).
8.7. Цей Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у двох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, - по одному для кожної із Сторін.
9. ДОДАТКОВІ УМОВИ
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
10. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН
Замовник:
Юридична адреса:
________________ (П.І.П.)
(підпис та печатка)
|
Постачальник:
Юридична адреса:
_______________(П.І.П.)
(підпис та печатка)
|