Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Новини ДФСУ
Пт, 15/05/2015 - 11:25 | Адміністрація3
Нова форма звітності з єдиного внеску
Головне управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що 30 квітня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, яким затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - Порядок).
Порядком затверджено нову форму звітності з єдиного внеску, порядок формування та строки подання зазначеного звіту до фіскальних органів.
Зокрема, передбачено, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п'яти, Звіт до фіскальних органів дозволено надсилати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У такому випадку, страхувальник зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного фіскального органу не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання Звіту. Така звітність вважається поданою в день отримання відділенням поштового зв'язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю.
Крім того, підприємці, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, Звіт за найманих працівників не подають.
Водночас, фізичні особи - підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов'язані подавати самі за себе Звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб - підприємців на спрощеній системі оподаткування, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію за віком або соціальну допомогу.
Звітність за квітень 2015 року (у травні 2015 р.) подається за формами звітності, затвердженими наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454.
Звітність за формами, затвердженими відповідно до Порядку №435, подаватиметься платниками єдиного внеску починаючи з 01.06.2015 року (звіти за травень 2015 р.).
ГУ ДФС у Київській області
Майже 150 млн. гривень сплатили до державної казни платники Васильківської ОДПІ
Наповнення державного бюджету з початку року досягнуто в основному за рахунок податку на додану вартість. Надходження по якому склали 54 млн. гривень, що на 15 млн. гривень перевищує рівень минулого року.
Також значним джерелом доходів бюджету є податок на прибуток. Платниками Васильківського та Фастівського районів за січень-квітень сплачено близько 35 млн. гривень.
Вагомий внесок у наповнення бюджету зробили і платники акцизного податку, якими за поточний рік сплачено понад 21 млн. гривень.
Васильківська ОДПІ
Васильківська ОДПІ підвела підсумки кампанії декларування – 2015
Завершилась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році. За весь період декларування було проведено чимало заходів, що сприяли та забезпечували обслуговування громадян для добровільного та своєчасного подання ними декларацій. Податківцями проводилися семінари та зустрічі з платниками податків, сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія”, надавалися безоплатні консультації щодо заповнення та подання податкової декларації.
Станом на 01.05.2015 року 668 громадян, мешканців Васильківського та Фастівського районів, задекларували свої доходи у сумі 202 млн.гривень. Сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 2,5 млн. гривень. Сплачено біля 600 тис. гривень, або 21,9 %.
Серед „декларантів” 13 громадян, які задекларували дохід більше 1,0 млн. гривень. Ними задекларовано доходу на суму більше 139 млн. гривень, з яких майже 1 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб надійде до місцевих бюджетів.
Крім того, мешканці Васильківщини та Фастівщини скористалися правом на податкову знижку, передбачену Податковим кодексом України. Найчастіше використовують це право громадяни, які сплачують кошти закладам освіти за навчання та громадяни, які бажають повернути частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом. За результатами проведених деклараційних розрахунків сума до повернення складає майже 600 тис. гривень по 412 громадянам.
В Васильківській ОДПІ нагадують, що громадяни правом на податкову знижку за 2014 рік можуть скористатись до кінця поточного року.
Васильківська ОДПІ
Відображення у податковому обліку операцій з розрахунками в іноземній валюті
Оподаткування операцій з розрахунками в іноземній валюті здійснюється згідно з п. 153.1 ст. 153 Податкового кодексу України (далі -Кодекс) у редакції, чинній до 01.01.2015.
Визначення курсових різниць від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти здійснюється відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку. При цьому прибуток (позитивне значення курсових різниць) ураховується у складі доходів платника податку, а збиток (від'ємне значення курсових різниць) ураховується у складі витрат платника податку (пп. 153.1.3 пункту 153.1 ст. 153 Кодексу).
Облік операцій в іноземній валюті регулюється Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 21 «Вплив змін валютних курсів», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 10.08.2000 № 193 i зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.08.2000 за № 515/4736 (далі - П(С)БО№21).
Пунктом 4 П(С)БО № 21 визначено, що курсова різниця - це різниця між оцінками однакової кількості одиниць іноземної валюти при різних валютних курсах.
У податковому обліку позитивне значення курсових різниць, визначене відповідно до п. 153.1.3 п. 153.1 ст. 153 Кодексу, банківською установою включається до складу доходу від операційної діяльності, іншими платниками податку - до складу інших доходів.
Відповідно до положень п. 137.4 ст. 137 Кодексу датою отримання доходів, які враховуються для визначення об'єкта оподаткування, є звітний період, у якому такі доходи визнаються згідно з цією статтею, незалежно від фактичного надходження коштів (метод нарахувань), визначений з урахуванням норм цього пункту та статті 159 цього Кодексу.
Податкові витрати за операціями в іноземній валюті формуються згідно з вимогами п.п. "а" п.п. 138.10.4 п.138.10 ст.138 Кодексу та відносяться до інших операційних витрат, які включаються до складу витрат у періоді, в якому вони були здійснені (п. 138.5 ст.138 Кодексу).
Тобто, визначені за правилами бухгалтерського обліку курсові різниці від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти для цілей оподаткування податком на прибуток визнаються доходами та/або витратами у звітному періоді їх виникнення відповідно до вимог Кодексу.
Васильківська ОДПІ
На Київщині безкоштовно видано майже 6,3 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів
Всього з початку діяльності відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Київській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС обслуговує майже 21 тис. клієнтів та 64,7 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.
З початку року відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Київській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС скористалися 2059 клієнтів, яким безкоштовно видано майже 6,3 тис., посилених сертифікатів відкритих ключів.
Найбільшим попитом сервіс користується у фізичних осіб (послуги отримали 1321 клієнт) яким сформовано майже 2,9 тис., посилених сертифікатів відкритих ключів.
Також надано послуги 738 юридичним особам та сформовано майже 3,4 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.
Нагадаємо, що у зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, які необхідно додати до файлового сховища програмного забезпечення, що використовується для накладення електронного цифрового підпису на електронні документи.
Завантажити повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.
ГУ ДФС у Київській області
Великими підприємствами Київщини сплачено більше 2 млрд. гривень
Великі підприємства області (кожним з яких сплачено понад 1,0 млн. грн.) сплатили 2 113,1 млн. грн. або 58,7 відс. загального збору платежів до Зведеного бюджету.
Найбільші суми сплачено:
ПАТ "Київобленерго" – 54,4 млн. грн., перевищення відповідного показника 2014 року на 1,0 млн. грн.;
ТОВ «Вінер Імпортс Україна» – 44,5 млн. грн.;
ТОВ «Укртрансоіл-2009» – 41,0 млн. грн., що на 17,9 млн. грн. більше січня-квітня 2014 року;
ПАТ "ВБД Україна" – 39,8 млн. грн.;
ПАТ «Київський КПК» – 38,9 млн. грн., що у 2 рази більше відповідного періоду минулого року;
ДП «Укррефтранс» – 32,5 млн. грн., що перевищило 2014 рік на 11,6 млн. грн.;
ПСП "Агрофірма "Світанок" – 19,4 млн. грн.;
ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» – 30,2 млн. грн.;
ПАТ "Миронівський Хлібопродукт" – 26,8 млн. грн., перевищення склало на 2,3 млн. гривень.
ГУ ДФС у Київській області
На Київщині за січень-квітень надійшло до бюджету більше 7 млн. грн. задекларованих громадянами податкових зобов’язань
Внаслідок проведеної органами державної фіскальної служби кампанії декларування громадян до державних податкових інспекцій області з початку 2015 року громадянами подано майже 12,5 тисяч декларацій, в тому числі 203 громадянина задекларували отримані ними у 2014 році доходи більше 1 млн. гривень.
Загальна задекларована сума доходів становить 2,2 млрд. грн., що на 328 млн. грн. більше ніж минулого року, в т.ч. громадянами – «мільйонерами» задекларовано майже 1,2 млрд. гривень. При цьому, за чотири місяці минулого року задекларували доходи більше 1 млн.грн. 214 громадянина на загальну суму 857,2 млн.гривень.
Станом на 01.05.2015 надійшло до бюджету більше 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, тоді як термін сплати задекларованих громадянами податкових зобов’язань по кампанії декларування - до 01.08.2015 року.
Із загальної кількості поданих декларацій 86 громадян задекларували отримані доходи від операцій з інвестиційними активами на загальну суму 75,3 млн. гривень.
Крім того, залучено до оподаткування 724 громадянина, які здавали в найм нерухоме/рухоме майно. Сума задекларованих доходів складає 62,6 млн. гривень.
Також, 346 громадян задекларували доходи отримані у 2014 році від операцій з продажу об’єктів нерухомого/рухомого майна. Задекларована сума доходу становить більше 299,4 млн. гривень.
Залучено до декларування більше 2578 громадян, які отримали доходи у вигляді спадщини та/чи дарування. Загальна сума задекларованих доходів становить більше 358,8 млн. гривень. При цьому на відповідну дату минулого року 2046 громадянами задекларовано відповідні доходи на суму 265,3 млн. гривень.
Задекларували отримані у 2014 році іноземні доходи 131 громадянин у сумі 77,2 млн. гривень.
Із загальної кількості поданих декларацій скористались правом на отримання податкової знижки 4639 громадян. Вже на сьогодні 2624 громадянам повернуто більше 5,2 млн. гривень.
ГУ ДФС у Київській області
Платникам Київщини відшкодовано майже 700 млн. гривень
З початку 2015 року платникам Київської області відшкодовано 692,3 млн. грн., із них: на розрахунковий рахунок 463,9 млн. грн. та за процедурою автоматичного бюджетного відшкодування 350,3 млн. грн.
Частина компенсації податку на додану вартість, отриманої підприємствами Київської області в автоматичному режимі протягом 4 місяців 2015 року, складає 76%, проти 42% за 2014 рік.
Слід зазначити, в квітні 2015 року в порівнянні з березнем, обсяг автоматичного бюджетного відшкодування зріс майже в 5 разів і становить 163,8 млн. грн. відшкодованих сум.
ГУ ДФС у Київській області
Київська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету України близько 3 млрд. гривень
Київською митницею ДФС у квітні 2015 року забезпечено надходжень до Державного бюджету України 2,7 млрд. грн.
За результатами реалізації митницею заходів, спрямованих на забезпечення максимальних надходжень та залучення наявних резервів, зокрема, в напрямку контролю за визначенням митної вартості товарів, їх класифікацією та країною походження, додатково у квітні 2015 року до Державного бюджету України надійшло 98,2 млн. гривень.
Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у квітні 2015 року в зоні діяльності митниці були:
«автомобілі легкові» – сплачено митних податків на загальну суму 402,0 млн. грн. (14,9%);
«засоби захисту рослин» - 289,1 млн. грн. (10,7%);
«нафтопродукти» – 195,7 млн. грн.(7,3%);
«лікарські засоби» – 142,5 млн. грн. (5,3%).
ГУ ДФС у Київській області
Платники Київщини поповнили бюджет на 13,5 млрд. гривень
З початку 2015 року ГУ ДФС у Київській області до зведеного бюджету забезпечено надходження 3,6 млрд. гривень. В порівнянні з попереднім роком показник перевищений на 626,8 млн. грн. або на 21,1%.
Київська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету України 9,9 млрд. гривень.
До загального фонду державного бюджету ГУ ДФС у Київській області зібрано 2,1 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника січня-квітня 2014 року у відповідних умовах складає 150,9 відс. або додатково майже 720 млн. гривень.
У розрізі основних платежів за січень-квітень 2015 року забезпечено надходження до державного бюджету податку на додану вартість 1,1 млрд. грн., що більше відповідного періоду м.р. у відповідних умовах на 43,4% або на 338,5 млн. гривень. Акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів – 69,0 млн. грн., що у відповідних умовах більше надходжень м.р. майже у 3 рази або на 44,9 млн. гривень. Акцизного податку із ввезених на територію України підакцизних товарів – 16,9 млн. грн., що у відповідних умовах більше надходжень м.р. більш ніж у 3 рази або на 12,3 млн. гривень. Отримано 6,9 млн. грн. частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, це більше показника попереднього у 2 рази або на 3,8 млн. гривень.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складає 2,3 млрд. гривень.
ГУ ДФС у Київській області
З початку року платниками Київщини сплачено 2,3 млрд. грн. єдиного внеску
Протягом перших чотирьох місяців поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали 2,3 млрд. грн.
Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.
Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”.
ГУ ДФС у Київській області
Двох буреньких ведмежат здали в багаж, який прямував до Дубаї
Працівниками Управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» у співпраці зі службою авіабезпеки ДП МА «Бориспіль» зафіксовано спробу незаконого переміщення через митний кордон України живих тварин.
Дві дорожні сумки з контейнерами для перевезення живих тварин, у яких і знаходилися двійко бурих ведмежат, було виявлено в багажному відділенні термінального комплексу «Д» ДП МА «Бориспіль» серед речей пасажирів, які прямували до Дубаї.
Тварини поводилися неспокійно, їхній вимогливий рев було чути з кімнати митників навіть у зал відльоту, де пасажири проходили передпольотний контроль на авіабезпеку. Щоб не змучати і зайвий раз не травмувати тварин, яких переміщували без жодних нормальних умов для цього, митники зв’язалися з ветеринарами і направили їх для огляду до районного ветеринарного закладу.
Складено протокол про порушення митних правил.
ГУ ДФС у Київській області