Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Залізниця - зона підвищеної небезпеки!
Пн, 19/10/2015 - 07:53 | Адміністрація2
За дев’ять місяців 2015 року на території Залізничної станції Фастів було травмовано 4 особи, з них 2 неповнолітніх (1 смертельно), в порівнянні з минулим роком випадків травмування виявлено не було.
Особливо збільшилось травмування електрострумом внаслідок вилізання на дах вагонів та наближення до пристроїв електропостачання залізниці, так:
- 05.02.15 року о 19 год. 45 хв. був уражений електричним струмом контактної мережі наругою 27,5 кв. учень ЗОШ №9 м. Фастів за таких обставин: для того, щоб сфотографуватися виліз на дах вагону № 52530144, який стояв на 11 колії Фастівського парку по металевій драбині, яка приварена до цього ж вагону, колія знаходилась під контактною мережею, опинився в зоні дії високої напруги. Каретою швидкої допомоги потерпілий доставлений до Фастівської ЦРЛ. Встановлено діагноз: електро опіки (має 57%) спини, живота та нижніх кінцівок 2-3 ступенів. В ході розслідування з’ясувалось, що потерпілий порушив вимоги пункту 3 Правил поведінки громадян на залізничному транспорті (затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903) - безпідставне знаходження на території залізничної станції та вимоги пунктів 2.5, 2.6, 2.11 Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (затверджених наказом МТУ від 19.02.1998 № 54) — наближення до залізничної колії на відстань менше 5 метрів та підйом на дах вагону;
- 22.03.15 року о 13 год. 19 хв. в Фастівському парку станції Фастів, в районі стрілочного переводу №№ 97-99 відбулося травмування мешканки міста Фастів, яка при переході залізничних колій не впевнився у відсунутності рухомого складу, не почув сигналу електропоїзда № 7671, що прибував на першу колію Фастівського парку о 13 год. 19хв. тим самим продовживши перетин колій був зачепленим електропоїздом, який не встиг загальмувати. Каретою швидкої допомоги потерпілий доставлений до Фастівської ЦРЛ. Встановлено діагноз: забій грудної клітини та перелом двох ребер зліва. В ході розслідування з’ясувалось, що потерпілий порушив вимоги пункту 2.3 Правил поведінки громадян на залізничному транспорті (затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903) - перехід колій в невстановленому місці та вимоги пунктів 1.3 та 2.2 Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (затверджених наказом МТУ від 19.02.1998 № 54 - прослідуючи через колії не впевнився у відсутності рухомого складу;
- 01.04.15 року о 05 год. 24 хв. на внутрішньостанційній «з’єднувальній» вітці станції Фастів, була травмована електропоїздом № 6201 напрямком Фастів - Козятин, що проходив зі швидкістю 20км/год., мешканка села Яськи Одеської області, яка проходивши вздовж залізничної колії наблизилась на небезпечну відстань (1м) від крайньої головки рейки та не реагувала на звукові сигнали , що подавались локомотивною бригадою. Каретою швидкої допомоги о 06 год. 00хв. потерпіла доставлена до Фастівської ЦРЛ. Встановлено діагноз: черепно-мозкова травма , струс головного мозку , вивих правого плеча. В ході розслідування з’ясувалось, причинами, що призвели до нещасного випадку стала особиста необережність потерпілої, не дотримання вимог пунктів 2.1 та 2.6 Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (затверджених наказом МТУ від 19.02.1998 № 54, а саме: ходіння по залізничних коліях та проходження вздовж залізничної колії ближче п’яти метрів від крайньої рейки.
- 08.09.15 року о 15 год. 50 хв. на сортувально-відправній колії №6 Фастівського парку станції Фастів, був уражений електричним струмом контактної мережі наругою 27,5 кв. учень 8-го Б класу вечірньої школи міста Фастова, за таких обставин: після закінчення уроків у вечірній школі, йдучи до дому, вирішив разом з товаришем скоротити дорогу через вокзал станції Фастів-1. Проходячи через Фастівський парк, а саме вздовж 6-ї сортувально-відправної колії вирішив залізти на вагон, сказавши при цьому товаришеві, що хоче екстриму. Після чого виліз на вагон (хопер) № 95182861 де його уразило електричним струмом великої напруги. Від ураженого струму впав на землю поруч з даним вагоном та почав горіти. Товариш побачивши полум’я розпочав тушити одяг та звати на допомогу. Каретою швидкої допомоги потерпілого було доставлено в реанімаційне відділення Фастівської ЦРЛ. Встановлено діагноз: електроопіки 1-2-3 ступенів (90%). Від отриманих травм помер 09.09.2015р.
В ході розслідування з’ясувалось, що потерпілий порушив вимоги пункту 3 Правил поведінки громадян на залізничному транспорті (затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903) — безпідставне знаходження на території залізничної станції та вимоги пунктів 2.5, 2.6, 2.11 Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (затверджених наказом МТУ від 19.02.1998 № 54) - наближення до залізничної колії на відстань менше 5 метрів та підйом на дах вагону;
Основними причинами травмування є порушення Правил поведінки на залізничному транспорті, які затверджені постановою КМУ від 10 листопада 1995року НР 903 та Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України затверджених наказом МТУ від 19.02.98р. НР 54.
З метою активізації профілактики невиробничого травматизму, підвищення рівня безпеки громадян, керівництво станції хоче звернутися з Вашою допомогою, через засоби масової інформації до мешканців міста та сіл, прилеглих до залізниці проінформувати про стан невиробничого травматизму по залізничній станції Фастів з початку 2015 року з приведенням заходів безпеки під час знаходження на залізничних коліях або поблизу них:
Пішоходам забороняється:
• Ходити по залізничних коліях.
• Переходити і перебігати через залізничні колії перед потягом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.
• Переходити колію зразу після проходу потяга (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
• Переходити залізничні переїзди при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора переїзної сигналізації.
• На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
• Проходити вздовж залізничної колії ближче п'яти метрів від крайньої рейки.
• Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.
• Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
• На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.
• Наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів.
• Підніматися на дах потягів, локомотивів, вагонів тощо.
• Класти на рейки залізничної колії будь-які предмети.
• Підходити ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття потяга до його повної зупинки.
Пасажирам забороняється:
• Проїжджати на дахах, підніжках,перехідних площадках вагонів.
• Заходити у вагон і виходити з вагона під час руху потяга.
• Висуватися із вікон вагонів і дверей тамбурів під час руху потяга.
• Стояти на підніжках і перехідних площадках, відчиняти двері вагонів під час руху потяга, затримувати автоматичні двері вагонів під час їх зачинення і відчинення.
• Проїжджати у вантажних потягах без спеціального дозволу.
• Знаходитись в потязі у нетверезому стані.
Залишати дітей без нагляду на вокзалі та в потязі.
• Провозити у вагонах легкозаймисті, шкідливі і вибухові речовини.
• Виходити із вагона на міжколійя і знаходитись там під час руху потяга.
• Стрибати з платформи на залізничні колії.
• Проводити на пасажирських платформах рухомі ігри.
• Палити у вагонах (в тому числі в тамбурах) приміських потягів, а також у непередбачених для паління місцях вагонів пасажирських потягів.
• Бігти по платформі поруч із вагоном потяга, що прибуває або відходить, а також перебувати ближче ніж 2 метри від краю платформи під час проходу потяга без зупинки.
• Підходити до вагона до повної зупинки потяга.
• Без потреби самовільно зупиняти потяг.
Пам’ятайте!!! Залізниця - це зона підвищеної небезпеки, при чому небезпеки двох видів: наїзду рухомого складу та ураження електричним струмом високої напруги.