Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Про затвердження Положення про постійні комісії Фастівської міської радиVІІ скликання
Пн, 14/12/2015 - 15:33 | Адміністрація2
ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00
Р І Ш Е Н Н Я
№ 4-ІІІ-VІІ
від 26. 11. 2015 року
Про затвердження Положення про постійні комісії
Фастівської міської радиVІІ скликання
Відповідно до ч. 15 статті 47 та керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,
міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Затвердити Положення про постійні комісії Фастівської міської ради VІІ скликання, що додається.
Міський голова М.В.Нетяжук
Додаток
до рішення міської ради
№4-ІІІ-VІІ від 26.11.2015 року
П О Л О Ж Е Н Н Я
про постійні комісії Фастівської міської ради VII скликання
1. Загальні положення.
1.1. Постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету.
1. 2. Постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії. Всі інші питання структури комісії вирішуються відповідною комісією.
1.3. До складу постійних комісій не можуть бути обрані міський голова, секретар міської ради та їх заступники.
1.4. Склад постійної комісії не може бути меншим 5 осіб.
1.5. Депутати працюють у постійних комісіях на громадських засадах.
1.6. Перелік депутатських комісій затверджується міською радою. Протягом строку своїх повноважень рада може утворювати нові постійні комісії, ліквідувати і реорганізовувати раніше утворені комісії, вносити зміни до назви та складу комісії.
1.7. Постійні комісії є підзвітними раді та відповідальними перед нею.
1.8. Виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання щодо утворення і ліквідації постійних комісій ради, затвердження та зміна їх складу, обрання голів комісій.
1.9. У своїй діяльності постійна комісія ради керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами, рішеннями міської ради, регламентом роботи ради та цим Положенням.
2. Повноваження постійних комісій.
2.1. Постійні комісії за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядають проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету, звіти про виконання програм і бюджету, вивчають і готують питання про стан та розвиток відповідних галузей господарського і соціально-культурного будівництва, інші питання, які вносяться на розгляд ради, можуть розробляти проекти рішень ради, готують висновки з цих питань, виступають на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.
2.2. Постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, готують висновки з цих питань.
2.3. Постійні комісії за дорученням ради, голови, секретаря міської ради або за власною ініціативою вивчають діяльність підзвітних і підконтрольних раді та виконавчому комітету міської ради органів, а також з питань, віднесених до відання ради, місцевих державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, їх філіалів і відділень незалежно від форм власності та їх посадових осіб, подають за результатами перевірки рекомендації на розгляд їх керівників, а в необхідних випадках - на розгляд ради або виконавчого комітету міської ради; здійснюють контроль за виконанням рішень ради, виконавчого комітету міської ради.
2.4. Постійні комісії у питаннях, які належать до їх відання, та в порядку, визначеному законом, мають право отримувати від керівників органів, підприємств, установ, організацій та їх філіалів і відділень необхідні матеріали і документи.
2.5. Рекомендації постійних комісій підлягають обов'язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено комісіям у встановлений ними строк.
3. Порядок організації роботи постійних комісій.
3.1. Організація роботи постійної комісії ради покладається на голову комісії. Голова комісії скликає і веде засідання комісії, дає доручення членам комісії, представляє комісію у відносинах з іншими органами, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами, організує роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії. У разі відсутності голови комісії або неможливості ним виконувати свої повноваження з інших причин його функції здійснює заступник голови комісії або секретар комісії.
3.2. Засідання постійної комісії скликається в міру необхідності і є правомочним, якщо в ньому бере участь не менш як половина від загального складу комісії.
3.3. За дорученням міського голови секретар ради координує діяльність постійних комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
3.4. Постійна комісія для вивчення питань, розробки проектів рішень ради може створювати підготовчі комісії і робочі групи з залученням представників громадськості, вчених і спеціалістів. Питання, які належать до відання кількох постійних комісій, можуть за ініціативою комісій, а також за дорученням ради, її голови, відповідно секретаря міської ради розглядатися постійними комісіями спільно. Висновки і рекомендації, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних постійних комісій.
3.5. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою і секретарем комісії. Висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
3.6. Перелік, функціональна спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій визначаються регламентом відповідної ради та Положенням про постійні комісії, що затверджується радою з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо реалізації повноважень ради у здійсненні державної регуляторної політики постійними комісіями відповідної ради.
3.7. Проект порядку денного чергового засідання постійної комісії формується її секретарем і подається для узгодження голові постійної комісії.
3.8. Додаткові питання включаються до порядку денного засідання постійної комісії за пропозицією одного з членів комісії. Пропозиції щодо включення додаткових питань до порядку денного вносяться міським головою на підставі подання (пропозиції) посадових осіб органу, та інших.
3.9. Секретар комісії через відділ організаційного забезпечення діяльності ради та її органів, забезпечує участь членів постійної комісії на засіданнях і не пізніше як за три дні до дня засідання сповіщає їм дату, час і місце засідання, надає членам комісії і запрошеним матеріали, які підготовлені для розгляду на черговому засіданні постійної комісії.
Для вирішення цих організаційних питань можуть залучатися працівники виконавчого апарату міської ради.
3.10. В засіданні постійної комісії за згодою всіх членів комісії, присутніх на засіданні, можуть брати участь з правом дорадчого голосу депутати міської ради, які не входять до складу цієї комісії.
3.11. Протокол засідання комісії веде секретар комісії. В разі його відсутності комісія може доручити ведення протоколу одному з її членів.
4. Порядок підготовки документів для розгляду на засіданні постійної комісії.
4.1. Документи для розгляду на засіданні постійної комісії згідно з резолюцією міського голови, секретаря ради або голови комісії готують структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради або за відповідним погодженням міського голови, уповноважені представники відповідних підприємств та організацій, керівники які несуть персональну відповідальність за якість та своєчасність підготовки матеріалів.
4.2. Комплект документів, який подається на розгляд засідання, повинен складатися з проекту рішення місцевої ради, інформації або доповідної записки з обговорюваного питання, необхідного довідкового та аналітичного матеріалу, списку осіб, які запрошуються на засідання.
4.3. Підготовлений комплект матеріалів подається у відділ організаційного забезпечення діяльності ради та її органів, який надає організаційну допомогу відповідній комісії, в строки, вказані в резолюції міського голови, секретаря ради або голови комісії.
У разі з поважних причин неможливо подати проект рішення та інші матеріали на розгляд постійної комісії у встановленні терміни, перелік необхідних документів може бути скорочений міським головою або секретарем ради за письмовим поданням керівника відповідного структурного підрозділу, виконавця.
4.4. Відділ юридично – правового забезпечення діяльності ради перевіряє проекти рішень на відповідність чинного законодавства.
5. Порядок проведення засідань постійних комісій.
5.1. Засідання постійної комісії скликається в міру необхідності і є правомочним, якщо в ньому бере участь не менш як половина від загального складу комісії як половина від загального складу комісії.
Спільне засідання комісій є правомочним,якщо в його роботі бере участь не менш як половина від загального складу кожної комісії.
5.2. Порядок денний затверджується безпосередньо на засіданні постійної комісії.
5.3. Доповідачам для висвітлення питань надається час по необхідності.
5.4. Особи, запрошенні на засідання з окремих питань, можуть виступити при їх обговоренні, вносити пропозиції, роботи зауваження по суті обговорення питання, давати необхідні довідки. Після розгляду відповідного питання і прийняття рішення ці особи в подальшій роботі постійної комісії участі не беруть.
5.5. В окремих випадках, за відсутністю члена постійної комісії з поважних причин, він може висловити свою позицію письмово.
5.6. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності – заступником голови або секретарем комісії.
6. Виконання рішень постійних комісій.
6.1. У разі недотримання визначених строків на ім’я голови постійної комісії відповідними виконавцями подається доповідна записка з обґрунтуванням причин порушення строків.
6.2. Рішення щодо подальшого виконання рекомендацій, висновків постійної комісії приймає її голова.
6.3. Контроль за виконанням висновків та рекомендацій постійної комісії здійснює голова постійної комісії.
Міський голова М.В.Нетяжук
Теги: Рішення міської ради