Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
«Олімпійські надії» зі спортивної гімнастики
Ср, 02/03/2016 - 12:28 | Адміністрація3
27 лютого 2016 року м.Фастів гостинно прийняв учасників Відкритої першості міста Фастова з гімнастики спортивної «Олімпійські надії» з м.Київ, м.Житомир, м.Біла Церква та м.Чернігів. Місто Фастів представляла збірна команда вихованців відділення спортивної гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту.
Відкрита першість міста підготовлена адміністрацією ДЮСШ «Локомотив», відділом з питань молоді та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради, а також тренерсько-викладацьким колективом спортивної школи за підтримки спонсора − генерального директора компанії «Рекламбуд» Якименко Сергія Анатолійовича. Розпочалося спортивне свято зі словами привітань заступника міського голови Давиденко Олени Павлівни та начальника відділу з питань молоді та спорту Матвійчука Дениса Володимировича.
В особистій першості вихованці відділення спортивної гімнастики ДЮСШ «Локомотив» зайняли наступні призові місця:
1)програма «І дорослий розряд»:
ІІ місце – Брюховецький Михайло (2002 р.н.);
ІІІ місце – Куян Всеволод (2003 р.н.).
2)програма «ІІ дорослий розряд»:
ІІ місце – Горбачов Михайло (2006 р.н.);
ІІІ місце – Ворона Єгор (2005 р.н.);
ІІІ місце – Чернюк Віталік (2004 р.н.).
3)програма «ІІІ дорослий розряд»:
І місце – Клопот Єгор (2005 р.н.).
4)програма «І юнацький розряд»:
ІІ місце – Кондратюк Ростислав (2008 р.н.);
ІІ місце – Сірий Микита (2009 р.н.);
ІІІ місце – Сальніков Кирило (2008 р.н.);
ІІІ місце – Клюзко Микита (2009 р.н.).
5)програма «ІІ юнацький розряд»:
ІІ місце – Дзюбук Ілля (2008 р.н.);
ІІІ місце – Кузьмин Михайло (2008 р.н.);
ІІІ місце – Козаков Ілля (2009 р.н.);
ІІІ місце – Терещук Артем (2009 р.н.).
В командному заліку збірна команда: м.Біла Церква зайняла І місце, м.Фастова посіла ІІ місце та м.Чернігів – ІІІ місце.
Спортсменів підготували тренера-викладачі відділення спортивної гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту Хрещенюк С.А., Малецький І.М., Матвійчук Д.В. та Малецький О.І.
Адміністрація ДЮСШ «Локомотив» висловлює щиру подяку всім, хто посприяв організації та проведенню спортивного заходу!