Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Провнесення змін до Порядку розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові
Пт, 11/03/2016 - 14:29 | Адміністрація2
ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00
Р І Ш Е Н Н Я
№ 21-ІХ-VІІ
від 03. 03.2016 року
Провнесення змін до Порядку розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові
У зв’язку зі змінами у структурні апарату виконавчого комітету Фастівської міської ради, з метою внесення технічних поправок та змін у Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у м. Фастів, який був затверджений рішенням Фастівської міської ради № 23-XLVI-VI від 28.11.2013 р., що не містить ознак регуляторного акту, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій Фастівської міської ради, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до пунктів 3.4 і 3.5 Порядку розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові, а саме слова: «розпорядчого документу Управління ЖКГ» замінити на наступні: «рішення виконавчого комітету».
2.Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові викласти та застосовувати у новій редакції (додаток).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології, адміністративно-територіального-устрою та містобудування і першого заступника міського голови.
Міський голова М.В.Нетяжук
Додаток
до рішення міської ради
№ 21-ІХ-УІІ від 03.03.2016 р.
Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою
у місті Фастові (Порядок оформлення документації на користування об’єктами благоустрою для розміщення тимчасових споруд у місті Фастові)
1. Загальні положення
1.1. Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові (Порядок оформлення документації на користування об’єктами благоустрою для розміщення тимчасових споруд у місті Фастові) (далі – Порядок) регулює відносини між органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами, установами, організаціями та громадянами міста, що виникають у процесі розміщення тимчасових споруд, а саме гаражів, погребів, сараїв, тощо, розташованих без улаштування фундаментів у місті Фастові.
1.2. Терміни та визначення:
- об’єкт благоустрою – сукупність усіх територій міста, що складаються з окремих територій (їх частин) різного цільового призначення.
До об'єктів благоустрою населених пунктів належать:
1) території загального користування: парки, спортивні та дитячі майданчики,
вулиці, дороги, провулки;
2) прибудинкові території та інші території в межах населеного пункту.
- тимчасова споруда (далі – ТС) – одноповерхова споруда призначена для розміщення транспортних засобів, зберігання господарського приладдя, інвентарю та овочевої продукції (погріб, сарай), яка має закрите приміщення для тимчасового перебування людей і по зовнішньому контуру площу до 30 кв. м, не перевищує висотою 4 м, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, встановлюється тимчасово без улаштування фундаменту, а також заглиблені підвальні приміщення до 10 кв. м. на сім'ю;
- архітектурний тип ТС (далі – архітип) – зовнішній архітектурний вигляд ТС з вказанням розмірів ТС із розміщенням інформації про її власника (користувача), назви призначення. В залежності від розмірів розрізняють такі архітипи:
1 архітип – до 30 кв.м;
2 архітип – до 10 кв.м;
3 архітип – погріб.
1.3. ТС розміщуються на території міста Фастова на підставі схеми прив’язки та договору на користування об’єктом благоустрою для розміщення тимчасової споруди (далі – Договір), із укладенням інших договорів у випадках та в порядку, встановлених законодавством та даним Порядком.
1.4. Договір укладається з Фастівським комбінатом комунальних підприємств.
2. Порядок оформлення документації на користування об'єктами благоустрою для розміщення тимчасових споруд (порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові)
2.1. Для оформлення Договору заявник звертається до Фастівського ККП із заявою у довільній формі, щодо намірів про розміщення тимчасової споруди, до якої додаються:
· схема прив’язки до місцевості ТС з вказанням архітипу, виготовлену відділом містобудування та архітектури Фастівського міськвиконкому. В разі розміщення ТС на прибудинковій території узгоджується з головою ОСББ або будинкового комітету, та ЖЕК.
· паспортні дані громадянина (ПІБ, адреса, контактний телефон).
· копія документу про право на пільги (за наявності).
2.2. В разі неможливості отримання схеми прив’язки до місцевості ТС заявнику відділом містобудування та архітектури міськвиконкому протягом 10 робочих днів надається аргументована відмова щодо реалізації наміру розміщення ТС.
2.3. Схема прив'язки видається на безоплатній основі.
2.4. При оформленні схеми прив'язки ТС в разі необхідності відділ містобудування та архітектури Фастівського міськвиконкому має право вимагати від замовника додаткові документи та отримання ним погоджень, передбачених законодавством та цим Порядком.
2.5. Договір не укладається за умов:
- подання неповного пакета документів, визначених пп. 2.1. цього Порядку;
- подання недостовірних відомостей, зазначених у пп. 2.1. цього Порядку.
2.6. Договір, разом із схемою прив’язки ТС, дає право на використання об’єкту благоустрою для розміщення ТС.
2.7. Термін дії договору визначається з моменту його підписання та до кінця поточного року.
2.8. Плата за Договором стягується відповідно до чинного законодавства, та додатку 3 до даного рішення.
2.9. Якщо Сторони до кінця строку дії Договору не подали письмово вмотивованої заяви про його припинення (розірвання), пропозицій щодо змін його положень та зауважень до нього, то даний Договір вважається пролонгованим на наступний календарний рік на умовах, що встановлені у даному Договорі.
2.10. У разі змін, які відбулися у містобудівній документації на місцевому рівні, будівельних нормах, розташуванні існуючих будівель і споруд, інженерних мереж або з ініціативи міської ради, Договір може бути розірваний в односторонньому порядку шляхом повідомлення замовника, про це за п'ятнадцять робочих днів.
2.11. Відхилення від схеми прив'язки ТС не допускається.
2.12. Схема прив'язки виготовляється у двох примірниках. Один примірник зберігається у замовника ТС, другий – в Фастівському ККП.
2.13. Розміщення ТС самовільно забороняється.
2.14. Власники (користувачі) ТС зобов'язані підтримувати належний експлуатаційний стан ТС та відповідного технологічного обладнання, що використовується разом з ТС.
2.15. У разі, коли власник (користувач) має намір змінити конструкцію ТС, він звертається до відділу містобудування та архітектури Фастівського міськвиконкому з письмовою заявою щодо внесення змін до схеми прив'язки. Відділ містобудування та архітектури розглядає звернення впродовж 10 робочих днів з дня подання такої заяви та за відсутності обґрунтованих заперечень начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора міста, який надає відповідне погодження.
2.16. Документація щодо встановлення ТС, видана до набрання чинності цього Порядку, дійсна до закінчення терміну її дії.
3. Контроль та демонтаж
3.1. ТС підлягає демонтажу, якщо розміщуються протиправно (самовільно встановлені), а саме:
· Розміщенні з порушенням цього Порядку;
· розміщені без отримання схеми прив’язки та без договорів відповідно до цього Порядку;
· що продовжують розміщуватись після закінчення терміну дії Договору;
· що розміщуються з відхиленням від параметрів, визначених схемою прив’язки, що продовжують розміщуватись після закінчення терміну дії документів, виданих до затвердження цього порядку.
3.2. Факт порушення фіксується в акті обстеження, який складається інспекторами відділення по контролю за благоустроєм міста.
3.3. Порушнику видається попередження (припис) з вимогою демонтажу самовільно встановленої ТС у письмовій формі, який надсилається йому поштою або вручається особисто. У приписі встановлюється місячний термін для усунення порушень.
3.4. У випадку невиконання припису демонтаж здійснюється на підставі рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради, за рахунок власника.
3.5. У разі невиконання припису, демонтаж здійснює Фастівський комбінат комунальних підприємств на підставі рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради. До демонтажу залучаються представники: міського відділу УМВС в Київській області, адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідні комунальні підприємства, підрядні організації, спеціалісти тощо.
3.6. При здійсненні демонтажу власник самостійно відкриває об’єкт та звільняє його від матеріальних цінностей і особистого майна. Про це адміністративною комісією при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, та інспекторами відділення по контролю за благоустроєм міста, складається акт в довільній формі, який підписує власник, представники органів місцевого самоврядування Фастівської міської ради, після чого Фастівський ККП здійснює демонтаж ТС.
3.7. У разі відсутності (переховування, хвороба, знаходження у відрядженні) власника самовільно встановленої ТС, відкриття об’єкту проводиться працівниками ККП в присутності правоохоронних органів, адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фастівської міської ради. Після чого інспекторами відділення по контролю за благоустроєм міста Фастівського ККП складається акт у довільній формі та здійснюється опис матеріальних цінностей і особистого майна, що знаходиться в межах ТС. Після проведення опису, самовільно встановлений ТС об’єкт закривається та опечатується інспекторами відділення по контролю за благоустроєм міста Фастівського ККП. ТС може бути демонтовано та переміщено комбінатом комунальних підприємств до місця зберігання в опечатаному вигляді.
3.8. Акти та опис, вказані в п.п. 3.6, 3.7. Порядку складаються в двох екземплярах, які підписуються інспекторами відділення по контролю за благоустроєм міста Фастівського ККП, адміністративною комісією при виконавчому комітеті Фастівської міської ради та власником відповідної самовільно встановленої ТС; один екземпляр надається власнику інший зберігається в Фастівському ККП. В разі, якщо власник самовільно встановленої ТС відсутній при виконанні робіт з демонтажу, невідомий, переховується чи відмовляється підписувати, про це робиться відповідна позначка. В такому випадку екземпляр акту, призначений власнику об’єкта, зберігається у Фастівському ККП, з повідомленням власника через голову будинкового або вуличного комітету.
3.9. На місці демонтованої ТС обов’язково розміщується оголошення (способом, що залежить від умов місцевості) де вказується підстава проведення демонтажу, місце зберігання демонтованої ТС, контактні дані відповідних посадових осіб.
3.10. Демонтована ТС зберігається на спеціальному штрафному майданчику, та може бути повернена власнику після відшкодування всіх витрат пов’язаних з її зберіганням, демонтажем та транспортуванням. Речі, що знаходились в межах ТС, мають бути повернуті його власнику в будь-якому разі, без внесення плати.
3.11. Демонтовані самовільно встановлені тимчасові споруди видаються їх власнику при пред’явленні наступних документів:
· акту, складеного при демонтажі самовільно встановлених ТС;
· документів, що посвідчують особу;
· копії документів про оплату послуг та відшкодування витрат, пов’язаних з демонтажем, переміщенням та зберіганням ТС.
3.12. У разі, якщо власник ТС протягом трьох місяців не вжив дії щодо повернення йому ТС, що демонтована і зберігається на штрафному майданчику, ТС може бути використана для потреб по благоустрою міста Фастівським комбінатом комунальних підприємством, для відшкодування витрат на її зберігання, демонтаж та транспортування.
Демонтовані ТС зберігаються протягом 3 місяців з дати проведення демонтажу.
4. Вимоги до зовнішнього вигляду ТС та благоустрою прилеглих територій
4.1. Зовнішній вигляд ТС повинен відповідати типам тимчасових споруд та не псувати оточуючого міського середовища, і з часом не втрачати своїх якостей.
4.2. Власники (користувачі) ТС зобов'язані забезпечити постійний догляд за зовнішнім виглядом своїх об’єктів: тримати в чистоті і порядку, своєчасно фарбувати і усувати пошкодження в конструктивних елементах фасадів.
4.3. Забороняється складування тари, матеріалів, різних конструкцій і відходів на дахах ТС і прилеглих територіях.
4.4.Благоустрій виконується як обов'язковий супутній захід при розміщенні ТС.
5. Порядок використання коштів, які надійшли від користування об’єктами благоустрою
5.1. Кошти отримані від наданих послуг згідно договорів, використовуються на благоустрій прибудинкових територій, а саме:
• асфальтування та ремонт дорожнього покриття;
• благоустрій міста.
6. Заключні положення
6.1. Питання, які не врегульовані цим Порядком, вирішуються згідно з чинним законодавством України, рішеннями Фастівської міської ради та виконавчого комітету міської ради.
Секретар міської ради Н.І. Датко
Теги: Рішення міської ради