Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Положення про комітет самоорганізації населення мікрорайону Фастів-ІІ міста Фастова Київської області
1. Комітет самоорганізації населення мікрорайону Фастів-ІІ - представницький орган, що створюється жителями, які на законних підставах проживають на території мікрорайону для вирішення завдань, передбачених Законом України “Про органи самоорганізації населення”.
Юридична адреса комітету: 08503, Київська область, м.Фастів, вул.Виконробське містечко 5, кв.4
2. Комітет самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля діє на підставі Конституції України, Закону України “Про органи самоорганізації населення”, інших законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, розпоряджень міського голови, виданих у межах своїх повноважень, цього Положення, рішень зборів жителів мікрорайону.
3. Основні завдання та напрямки діяльності комітету самоорганізації населення мікрорайону Фастів-ІІ:
3.1. Представляти разом з депутатами міської ради інтереси жителів мікрорайону в міській раді та виконавчому комітеті ради, інших органах виконавчої влади, сприяти реалізації рішень міської ради, виконавчого комітету, міського голови, доручень виборців, а також організовувати виконання рішень загальних зборів мешканців мікрорайону.
3.2. Вносити у встановленому порядку до проектів програм соціально- економічного і культурного розвитку та бюджету міста пропозиції щодо задоволення соціальних, побутових, культурних та інших потреб жителів мікрорайону.
3.3. Організовувати мешканців вулиць, будинків на добровільних засадах до участі у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, вулиць, кладовищ, братських могил, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків.
3.4. Здійснювати контроль за якістю надаваних громадянам, які проживають на території мікрорайону, житлово-комунальних послуг та за якістю інженерно-будівельних робіт, що виконуються на території мікрорайону.
3.5. Надавати допомогу закладам культури та спорту в проведенні культурно-масової, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку народної творчості, впровадження в побут нових традицій та обрядів.
3.6. Сприяти закладам освіти в забезпеченні виконання програми загальної середньої освіти молоддю в мікрорайоні, допомагати в обліку дітей дошкільного віку, правоохоронним органам в роботі з неповнолітніми громадянами мікрорайону.
3.7. Організовувати допомогу органам соціального забезпечення населення в роботі по наданню допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, сім’ям загиблих воїнів, партизанів та військовослужбовців, громадянам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям- сиротам, вносити пропозиції з цих питань до міської ради та виконавчого комітету ради.
3.8. Сприяти комунальним підприємствам міста, податковій інспекції в забезпеченні своєчасної сплати громадянами комунальних платежів, податків, страхових внесків та інше.
3.9. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні протипожежних заходів, організовувати вивчення та дотримання належних правил пожежної безпеки.
3.10. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні ними охорони громадського порядку на території мікрорайону.
3.11. Надавати практичну допомогу депутатам міської ради у проведенні зустрічей з виборцями, у складанні актів обстежень матеріально- побутових умов проживання громадян та в інших заходах.
3.12. Звертатись до будь-якої структури виконавчих органів ради, інших підприємств, організацій та установ, що знаходяться на території міста, з питань, які відносяться до повноважень комітету.
3.13. Заслуховувати на своїх засіданнях громадян, які порушують норми чинного законодавства, загальноприйняті правила поведінки, в особливих випадках направляти матеріали для залучення громадян до адміністративної відповідальності.
3.14. Розглядати в межах своїх повноважень заяви, скарги, пропозиції громадян, вести прийоми громадян у визначений громадою час.
3.15. Вести облік громадян, які проживають на території мікрорайону, вести роботи по створенню соціально-демографічного паспорту мікрорайону, видавати довідки встановленого зразка.
Користуватись і розпоряджатись переданим комітету в оперативне управління, майном, залучати на свій рахунок кошти, отримані шляхом самообкладнання населення, надані іншими організаціями та окремими особами та використовувати їх на розвиток території за згодою загальних зборів мешканців мікрорайону вулиці, будинку.
3.17. Інформувати не менше одного разу на рік громадян про діяльність комітету самоорганізації, організовувати обговорення проектів рішень з найважливіших питань життєдіяльності мікрорайону.
4. Комітет самоорганізації населення мікрорайону набуває власних повноважень з дня його державної реєстрації виконавчим комітетом міської ради.
5. Права і обов’язки членів комітету самоорганізації населення.
5.1. Члени комітету самоорганізації населення виконують свої обов'язки на громадських засадах. За рішенням зборів жителів мікрорайону голова комітету і секретар можуть працювати в ньому на постійній основі з оплатою їх праці за рахунок коштів міського бюджету.
5.2. Голова комітету самоорганізації населення:
а) здійснює організаційно-розпорядчі функції передбачені Положенням про комітет;
б) організовує роботу комітету;
в) скликає і проводить його засідання;
г) організовує виконання рішень комітету;
д) є розпорядником коштів, майна, підписує рішення та інші документи комітету;
е) представляє комітет у відносинах з фізичними і юридичними особами;
ж) виконує доручення комітету, здійснює інші повноваження, визначені чинним законодавством України, а також прийнятим Положенням.
4.3. Секретар комітету самоорганізації населення:
а) організовує підготовку засідань комітету та питань, що виносяться на його розгляд;
б) забезпечує ведення діловодства, відповідної документації, контролює виконання рішень комітету, видає довідки встановленого зразка.
в) забезпечує своєчасне доведення до виконавців, керівників організацій, установ, підприємств, які розташовані на території мікрорайону, громадян рішень комітету;
г) виконує інші обов”язки передбачені Положенням про комітет самоорганізації населення.
6. Територія, в межах якої діє комітет самоорганізації населення - це адміністративно визначена частина території міста з вулицями і провулками, які входять в межі мікрорайону.
7. Комітет самоорганізації населення мікрорайону обирається терміном на строк повноважень міської ради.
8. Припинення повноважень комітету самоорганізації населення може бути здійснено міською радою, загальними зборами жителів мікрорайону або за рішенням суду у спосіб, передбачений чинним законодавством.
Припинення повноважень комітету тягне за собою і припинення його діяльності.
9. Матеріальною основою діяльності комітету самоорганізації населення є майно, передане йому радою в оперативне управління і яке повинне використовуватись за призначенням.
10. Фінансовою основою діяльності комітету самоорганізації населення є кошти міського бюджету, які надає міська рада для здійснення самоврядних повноважень та добровільні внески фізичних і юридичних осіб, інші надходження, не заборонені законодавством. Про використання коштів та майно комітет звітується перед виконавчим комітетом міської ради в установленому порядку.
11. Комітет самоорганізації населення інформує мешканців мікрорайону про своє місцезнаходження, час роботи і прийому громадян, не менше одного разу на рік звітує про свою діяльність на зборах жителів мікрорайону.
12. Громадяни, які проживають на території дії комітету, мають право знайомитися з його рішеннями, а також отримувати засвідчені копії рішень та інших документів.
13. Основною формою роботи комітету є засідання, яке скликається головою, або заступником голови в міру необхідності, але не рідше одного разу в два місяці. Засідання комітету є правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини його складу.
14. Комітет самоорганізації населення з питань, віднесених до його повноважень, приймає рішення організаційно-розпорядчого характеру.
Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загального складу комітету.
15. Припинення діяльності комітету самоорганізації населення мікрорайону здійснюється відповідно до Закону України “Про органи самоорганізації населення”.
Положення затверджено рішенням загальних зборів мешканців мікрорайону Фастів-ІІ (протокол №1 від 25 травня 2013 року)