Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Інформація про хід виконання міської комплексної Програми «Турбота на 2011-2015 роки»
про хід виконання міської комплексної Програми
«Турбота на 2011-2015 роки»
На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 14.03.2011 року № 219 «Про проект Київської обласної комплексної програми «Турбота» на 2011-2015 роки» надаючи важливого значення становищу малозабезпечених категорій населення та з метою підтримки інвалідів, ветеранів війни та праці.
Фастівська міська рада 10.02.2011 року прийняла рішення №16-VI-VI прийняла «Про міську комплексну програму «Турбота» на 2011-2015 роки», а 12.05.2011 року рішенням № 13-Х-VI «Про міську комплексну програму «Турбота» на 2011-2015 роки» внесла доповнення до вказаної програми.
На виконання заходів програми на 2012 рік територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради міським бюджетом передбачено 40 тис.грн.
Управлінням праці та соціального захисту населення, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних пільг) проводиться постійно обстеження матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, населення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, сімей загиблих військовослужбовців з метою вивчення їх потреб та надання конкретної допомоги.
На обслуговуванні в територіальному центрі перебуває 526 одиноких громадян похилого віку. До пасхальних свят, до Дня людей похилого віку, до Дня інвалідів територіальним центром соціального обслуговування було надано усім підопічним продуктові набори на загальну суму 40 тис.грн.
Міськвиконкомом була надана одноразова матеріальна допомога – 144 громадянам на загальну суму – 106150,00 грн.
До Дня Перемоги, міжнародного Дня інвалідів територіальним центром соціального обслуговування були надані ветеранам війни та інвалідам, які знаходились на стаціонарному лікуванні в районній та вузловій лікарнях продуктові набори.
Управлінням постійно проводиться роз’яснювальна робота по наданню населенню житлових субсидій.
Через те, що згідно діючого законодавства субсидії на житлово-комунальні послуги призначаються, виходячи з кількості осіб зареєстрованих в житловому приміщенні, на яких нараховуються послуги, значна частина сімей пенсіонерів не змогли скористатися цією допомогою у зв’язку з тим, що з ними зареєстровані діти працездатного віку, але фактично проживають з своїми сім’ями окремо.
Станом на 01.01.2013 року кількість отримувачів допомоги в управлінні праці та соціального захисту населення становить:
- допомога у зв’язку з вагітністю та пологами –296 осіб; нараховано допомоги 421,8 тис.грн;
- допомога при народженні дитини – 1138 особи; нараховано допомоги 18144,9 тис.грн.;
- допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-ох років – 1539 осіб, нараховано допомоги -6359,0 тис.грн.;
- допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 60 осіб, нараховано допомоги 1688,8 тис.грн.;
- допомога на дітей одиноким матерям – 677 осіб, нараховано допомоги 3060,1 тис.грн.;
- допомога при усиновленні дитини – 2 особи, нараховано допомоги 26,6 тис.грн.;
- тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів – 150 осіб, нараховано допомоги 967,8 тис.грн.;
- допомога по утриманню дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (прийомні сім’ї) – 3 особи, нараховано допомоги 142,6 тис.грн.
- допомога малозабезпеченим сім’ям – 52 особи, нараховано допомоги – 764,9 тис.грн.
- допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 378 осіб, нараховано допомоги – 4427,4 тис.грн.;
- щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу та потребує постійного сторннього догляду за ним – 39 особи; нараховано допомоги – 213,0 тис.грн.;
- компенсаційні виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи або престарілим, який досяг 80 річного віку – 3 особи, нараховано допомоги – 0,44 тис.грн.;
- державна соціальна допомога особам, які не мають право на пенсію та інвалідам – 61 особам, нараховано допомоги – 662,3 тис.грн.
- компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги – 130 осіб, нараховано допомоги – 186,6 тис.грн.;
- кількість отримувачів житлових субсидій – 1339 сімей, нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги - 1268,5 тис.грн.;
- кількість отримувачів субсидій на тверде паливо та скраплений газ – 8 сімей, нараховано допомоги – 3,65 тис.грн.
Протягом 2012 року призначено та виплачено одноразову допомогу «Матері-героїні» - 11 жінкам на суму 118030грн.
Станом на 1.01.2013 року кількість постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи по м. Фастів - 46685 осіб.
Протягом 2012 року оздоровлено:
- ліквідаторів ЧАЕС І та ІІ категорії -113 осіб;
- по путівці матері та дитини – 83 особи;
- школярів, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 345 осіб.
За 2012 рік оформлено документів на право отримання посвідчення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 667 осіб, в тому числі – 435 дітям.
Кількість отримувачів компенсаційних виплат, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (харчування І та ІІ категорії) - 1877 осіб, компенсаційні виплати, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (грошова допомога на харчування дітям) – 1000 осіб.
На обліку в єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків в м. Фастові перебуває 22 700 осіб. За 2012 рік нараховано пільг на загальну суму 11348,82. Заборгованість станом на 1.01.2013року складає 1688,65 тис.грн.
В територіальному центрі діє два відділення: соціального обслуговування та відділення грошової допомоги.
В 2012 році міською радою передано на баланс територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних пільг) приміщення колишнього ФАП по вул. Фомічова, 36а для створення стаціонарного відділення геріатричного профілю для одиноких громадян. В даний час виготовляється проектно-кошторисна документація на приміщення.
Управління інформувало населення міста через ЗМІ про діяльність Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів с. Лютіж. Управлінням направлено на навчання 3-ох інвалідів.
Міськрайонним центром зайнятості проводиться бронювання робочих місць для інвалідів, дітей-сиріт. За 2012 рік 13 безробітних, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці були працевлаштовані на заброньовані робочі місця на підприємствах: ДП ПАТ «Пивоварня Зіберта», НВО ФЗХМ «Червоний жовтень», ПП «Хімтехносервіс» та інші.
Територіальний центр соціального обслуговування звертається до організацій, підприємств, приватних підприємців щодо надання благодійної допомоги малозабезпеченим громадянам.
Протягом 2012 року проведена робота по роз’ясненню компенсації непрацюючим фізичним особам, які надають соціальні послуги по догляду громадянам похилого віку, та інвалідам І та ІІ групи внаслідок психічного розладу.
Працівники територіального центру обробляють земельну ділянку 0,1 га під огород, щоб восени своїх підопічних забезпечити овочами.
Територіальний центр соціального обслуговування має банк речей, які роздає по необхідності громадянам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.
За 2012 рік управління забезпечило 44 путівками ветеранів війни та інвалідів на санаторно-курортне лікування, 56 інвалідів забезпечені засобами технічної реабілітації в т.ч. 32 – забезпечені –інвалідними колясками, 3 одиноких інвалідів направлено на постійне місце проживання в будинки-інтернати.
Управлінням надано одноразової матеріальної допомоги 12 малозабезпеченим сім’ям та інвалідам на загальну суму 5148,00 грн.
До Дня Перемоги виплачено 2016 ветеранам війни та сім’ям загиблих одноразову грошову допомогу на загальну суму 1407,00тис. грн.
В осінньо-зимовий період територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних пільг) забезпечується дворазове харчування безхатченків, які тимчасово знаходяться на території міста. З цією метою експлуатується приміщення кафе на території парку культури та відпочинку. Закладів для утримання бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі в місті немає.
Фастівською центральною районною лікарнею протягом 2012 року інвалідам війни надано безоплатних лікарських засобів – 148 особам, на суму 3819,78 рік та 9 членам сімей загиблих на суму – 362,89 грн., учасникам бойових дій 77 особам на суму 2809,77 грн.
В місті діє клуб «Надія» для дітей з обмеженими фізичними можливостями, який щороку до Дня інвалідів проводить фестиваль творчості дітей-інвалідів «Повір у себе».
В квітні місяці 2012 року створений та функціонує «мобільний соціальний офіс», фахівці якого проводять прийом з питань соціального захисту громадян безпосередньо за місцем проживання. Протягом 2012 року »мобільний соціальний офіс» провів прийом 110 осіб в мікрорайонах міста.
Фастівською міською радою 24.12.2012 року прийнято «Програму підтримки громадських організацій інвалідів війни та збройних сил, фастівської міської організації ветеранів України, ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів на 2013 рік», яка передбачає надання матеріальної допомоги членам ветеранських організацій при відзначенні ювілейних дат, необхідності лікування, сприяння у вирішенні матеріально-побутових проблем.
В серпні 2012 року міською радою прийнята програма «З турботою про кожного», яка передбачає запровадження в місті для малозахищених верств населення соціальних карток для надання знижки на товари та послуги.
Виготовлено відповідні плакати та частину карток, решта карток буде виготовлена протягом січня цього року. Проведено перемовини з 11 суб’єктами підприємницької діяльності щодо участі в програмі.