Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Відкрита першість ДЮСШ «Локомотив» з кульової стрільби
Чт, 19/05/2016 - 14:07 | Адміністрація2
13-14 травня 2016 року в м.Фастові в стрілецькому тирі НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №9» проходила Відкрита першість ДЮСШ «Локомотив» з кульової стрільби, присвяченої Дню Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, у якій взяли участь команди: ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту і ДЮСШ управління освіти м.Фастів, а також гості – учні ДЮСШ №1 управління освіти м.Біла Церква та СДЮШОР «Схід» м.Київ.
Спортсмени виконували вправи ГП-2 та ГП-4 з пневматичної гвинтівки на відстані 10 м. Вихованці ДЮСШ м.Фастова посіли наступні призові місця.
1) ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту:
І місце – Васянович Микита (1998 р.н.) з результатом 192 оч. у вправі ГП-2 та 384 оч. у вправі ГП-4;
І місце – Конончук Ліза (2003 р.н.) з результатом 173 оч. у вправі ГП-2;
ІІ місце – Хрещенюк Владислав (2001 р.н.) з результатом 181 оч. у вправі ГП-2;
ІІІ місце – Осіпчук Софія (2004 р.н.) з результатом 163 оч. у вправі ГП-2.
2) ДЮСШ управління освіти:
ІІ місце – Забара Олександр (2000 р.н.) з результатом 188 оч. у вправі ГП-2 та 373 оч. у вправі ГП-4;
ІІ місце – Обремська Дар’я (2003 р.н.) з результатом 172 оч. у вправі ГП-2;
ІІІ місце – Лукашевич Дмитро (2003 р.н.) з результатом 177 оч. у вправі ГП-2 та 368 оч. у вправі ГП-4.
Підготував спортсменів тренер-викладач вищої категорії − Цісар Микола Омелянович.