Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
До уваги рибалок!
Пн, 04/07/2016 - 16:11 | Адміністрація2
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Рибальського турніру зі спінінгової ловлі
про проведення Рибальського турніру зі спінінгової ловлі
«Золотий короп-2016»
1. Мета ізавдання.
- популяризація риболовного спорту, пропаганда сучасних принципів спортивного рибальства, охорона навколишнього середовища;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом і спортивними снастями;
- пропаганді активного відпочинку та утвердження здорового способу життя;
- змагання проводиться за принципом Fair Play що означає «Грай Чесно».
2. Термін та місце проведення заходу.
2.1. Змагання проводяться 09-10 липня 2016 року в с.Малополовецьке Фастівського району на о.Маленьке. Початок змагань о 12:00 год. Реєстрація учасників о 11:00 год.
2.2. Перенесення дати можливе лише за умови несприятливої погоди. При цьому, всі учасники будуть попереджені завчасно. Термін попередження – за один день до змагань.
2.3. Перенесення дати можливе при різкому погіршенні погоди під час старту, при якій відсутня можливість продовжити змагання.
2.4. Якщо погодні умови дозволяють продовжити змагання в рамках розкладу програми заходу, змагання може бути відновлено, або скорочено по тривалості. Якщо погодні умови не поліпшуються, або розклад програми заходу не дозволяє продовжити змагання, то тур вважається чинним, якщо його тривалість склала не меньше двух годин.
3. Організація та керівництво проведенням заходу. Суддівство.
3.1. Загальне керівництво змагань здійснює відділ з питань молоді та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради. Організація та проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену відділом.
3.2. Безпосереднє проведення та суддівство змагання здійснюється – суддівською бригадою під керівництвом головного судді, затвердженних відділом..
3.3. Судді виконують огляд знарядь та інвентарю, дають дозвіл прийняти участь, а також здійснюють нагляд за діями спортсменів під час змагання, а також збирають та проводять зважування виловленої риби.
3.4. Суддівська колегія у відповідності до діючих «Правил» і «Положення» про змагання несе відповідальність за визначення результатів змагання.
3.5. Нагляд за роботою суддів виконує головний суддя змагання. У випадку прояву суддею лояльного або навпаки упередженого ставлення до спортсменів, такий суддя підлягає дискваліфікації та негайній заміни.
3.6. Склад суддівської колегії: головний суддя, секретар змагання, судді.
3.7. Секретар змагання: реєструє спортсменів, проводить жеребкування і несе відповідальність за оформлення всієї документації та підрахунків результату змагання.
3.8. Спортсмен не може втручатися в роботу суддів.
3.9. Головний суддя – Якименко Сергій (моб.тел. 0936940434).
4. Статус та характер змагань
Змагання – не є комерційне. Змагання по характеру – командні. Склад команди – 2 спортсмени. Тривалість змагання – 1 тур. Тривалість туру – 11 годин.
5. Учасники. Спортсмени. Безпека.
5.1. Організаційний комітет, керівництво, спонсори, запрошені почесні гості, судді, вболівальники та інші – автоматично набувають статус «Учасник» і знаходячись на території заходу згідно свого статусу, виконують умови даного Положення.
5.2. До змагання допускаются участники, віком від 16 років (за окремих умов можуть і молодші, але при супроводі дорослих), з відповідним станом здоров'я та отримали підтвердження організаторів.
5.3. Учасники вносять реєстраційні внески, за рахунок яких здійснюються організаційні витрати та формується призовий фонд. Сума реєстраційного внеску складає 800 грн. з команди (2 чол.), який спортсмени вносять в день проведення змагань.
5.4. Учасники які виконали вимоги п.5.2 – надалі набувають статус «Спортсмена» і згідно свого статусу виконують умови даного Положення.
5.5. Учасники та спортсмени зобов'язані:
- отримуватися правил поведінки – даного Положення, а також морально-етичних норм в суспільстві під час заходу;
- беззаперечно виконувати розпорядження і вказівки суддів;
- вести відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними: правил безпеки на водоймі, недотримання спортивного режиму, невиконання норм поведінки в місцях загального призначення.
5.6. Спортсмену у випадку погіршення стану здоров'я на змаганні - негайно повідомити головного суддю, чи призначених відповідальних осіб.
5.7. Після закінчення заходу – спортсмени які отримали в користування атрибутику та майно, повинні отримане здати особисто – відповідальному за видачу та прийом атрибутики та майна.
5.8. Безпека під час проведення заходу:
5.9. Кожен спортсмен приймаючи участь у змаганні повинен бути уважним при вилові риби, користуватися обережно вудкою та підсаком, щоб не заподіяти шкоди собі та іншим: (не оступитися і не травмуватися, не впасти в воду).
6. Строки та порядок подання заявок на участь у заході.
6.1. Всі спортсмени, бажаючі взяти участь у змаганні, повинні попередньо зробити заявку на участь до 08 липня 2016 року за тел. (093) 812-76-78 (Денис), 5-14-51 або на електронну адресу sport_fastiv@ukr.net.
6.2. При реєстрації вказати наступні дані: прізвище, ім’я та по батькові; місце проживання; мобільний телефон; рік народження.
6.3. Не місцевим спортсменам реєстрація дозволена в день змагань 09.07.2016 року.
6.4. Подача заявок та реєстрація проводиться до 08.07.2016 року – включно. Є можливість подати заявку в день змагань, за умови наявності місць.
6.5. Кількість місць обмежена.
7. Програма заходу.
7.1. Змагання проводиться 09-10 липня 2016 року в один тур, в два дні.
7.2. План заходу:
10:30-11:00 год. Прибуття спортсменів;
11:00 11:50 год. Реєстрація учасників, жеребкування по секторам;
12:00 12:15 год. Шикування, урочисте відкриття змагань; жеребкування
12:20 год. Висування учасників на сектори;
12:30-13:25 год. Вхід до сектору, підготовка знарядь, місця лову, підготовка принади;
13:25 год. Сигнал «5 хвилин до старту»; та початок прикормлювання;
13:00 год. Сигнал «Старт туру»;
11:55 год. (10.07.2016) Сигнал «5 хвилин до фінішу»;
12:00 год. Сигнал «Фініш»;
12:00 год. Зважування, підведення підсумків;
12:30 год. Шикування спортсменів, оголошення результатів змагання, нагородження переможців та закриття змагань;
13:00 год. Урочисте привітання оди-одного, обговорення (кому буде цікаво), від'їзд учасників.
8. Правила проведення змагань.
8.1. Змагання проводяться по діючим «Правилам любительського і спортивного рибальства України»;
8.2. Склад команди – два спортсмени. Спортсмени зобов'язані знати і додержуватися правил змагання та даного Положення заходу, своєчасно з’являтися на старт і фініш та під час змагання не шуміти і не заважати іншим спортсменам.
8.3. Для змагання, суддями встановлюється зона вилову риби, яка діляться на сектори згідно кількості учасників.
8.4. Під час реєстрації проводиться жеребкування, після цього кожен спортсмен отримує свій сектор вилову риби.
8.5. Огляд спортсменів і спортивного знаряддя перед входом в свій сектор здійснює лінійний судя.
8.6. Спортсмени, які пройшли огляд лінійними суддями і не мають від них зауважень, або до початку туру усунули недоліки щодо зауважень суддів, вважаються допущеними до змагання.
8.7. Спортсмени можуть використовувати виділений їм сектор за своїм розсудом, але їм не дозволяється розміщувати снасті за межами сектору.
8.8. Ловля риби здійснюється спінінгами. Максимальна кількість – 4 шт. на команду (2 спінінга/людину).
8.9. Дозволяється запливання риби до іншого сектора, якщо вона не зачепила снасть іншого спортсмена.
8.10. До заліку приймається вся виловлена риба вагою більше 1 кг. Заліковується риба навіть, коли вона випадково виловлена не за рот.
8.11. До заліку йде вся виловлена риба. Спортсмен, який виловив рибу виду або розміру забороненого відповідними правилами, зобов'язаний негайно випустити її у водойму (але риба більше 1 кг. Буде врахована до кінцевого результату).
8.12. Ділянка ділиться на сектори за кількістю спортсменів. Сектори обмежуються шнуром або прапорцями від берега углиб суші .
8.13. Спортсмен отримує на підготовку 55 хвилин.
8.14. Будь-яка підготовка снастей та іншого спорядження у секторі забороняється до сигналу «Приготуватися». По сигналу «Приготуватися» спортсмени займають свої сектори і починають підготовку до лову. Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей і прикормки не дозволяється. Додаткові снасті, а також насадка і прикормка можуть бути передані спортсмену через суддю до сигналу, що дозволяє почати пригодовування.
8.15. За другим сигналом (за 5 хвилин до старту) дозволяється почати прокормлення риби. Спосіб закидання і форма закинутої прикормки – довільні (використання корабликів забороняється). Для підгодовування забороняється користуватися годівницями або іншою упаковкою. Після третього сигналу («Старт») і до кінця змагання підживлення дозволяється прикормки довільної форми. Дозволено закидання прикормки лише однією рукою або за допомогою портативної рогатки, яку можна тримати обома руками, а також штекерною кормовою чашею.
8.16. Спортсмену дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження. Насадка і прикормка можуть бути пофарбовані і просочені пахучими речовинами. Забороняються принади, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин. При закиданні прикормки спортсмену дозволяється тримати вудлище в руці або класти на берег, на воду або на спеціальні тримачі, не виймаючи снасть із води. По закінченні змагань викидати у водойму залишки прикормки забороняється.
8.17. Користуватися підсакою дозволяється лише самим спортсменам.
8.18. Заборонене використання металевих садків.
8.19. Садок має бути максимально занурений у воду. Для збереження риби в живому вигляді під час змагання та зважуванні.
8.20. В ході змагань спортсмен може розташовуватися в своєму секторі для лову, як вважає за потрібне. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися по можливості безшумно, не привертаючи до себе уваги.
8.21. За сигналом «Фініш» спортсмен зобов'язаний припинити лов риби і вийняти снасть із води. По завершенню туру спортсмен передає рибу судді для зважування. Риба в забрудненому вигляді до зважування не допускається.
8.22. Заборонено переміщення учасників між зон і вихід із зон без дозволу судді.
8.23. Змагання повинно пройти за принципом «Fair Play» що означає «Грай Чесно».
9. Спортсменам забороняється
9.1. Тренування в день змагання.
9.2. Розпочинати вилов риби до початку змагання.
9.3. Приймати від спортсменів та інших осіб практичну поміч у підготуванні місця змагання, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби та надавати допомогу іншим спортсменам.
9.4. Заходити в воду під будь яким приводом під час змагання.
9.5. Передавати та приймати виловлену рибу від інших спортсменів чи третіх осіб.
9.6. Використовувати токсичні та отруйні речовини, що можуть привести до загибелі чи відлякування риби.
9.7. Вживати спиртні напої до, під час та після змагання.
9.8. Купатися в зонах змагання під час його проведення.
9.9. Використовувати живу чи мертву рибу або ікру в будь-якої якості.
9.10. Кидати прикормку за межи свого сектора.
9.11. По закінченні тренування чи турів змагання - викидати у водойму залишки прикормки.
9.12. Навмисне багріння риби.
9.13. Входити в свій сектор чи виходити з нього без дозволу суді чи голосової команди.
10. Штрафні санкції
10.1. За порушення пунктів Правил проведення змагання до спортсменів застосовуються наступні санкції:
- попередження: за порушення будь-яких пунктів Правил проведення змагання
- усунення від змагання: у разі наявності у спортсмена двох попереджень за порушення одного і того ж пункту Правил проведення змагання
- усунення від змагання: у разі наявності у спортсмена трьох попереджень по різним пунктам.
10.2. Попередження може бути оголошено спортсмену лінійним суддею зони та головним суддею. Попередження негайно фіксуються у протоколі з зазначенням пункту Правил проведення змагання, який був порушений та підписується спортсменом. Протоколи порушень в зонах після закінчення туру здаються до суддівської колегії.
10.3. Спортсмен, який порушив правила змагання, може бути тимчасово відсторонений суддею від змагання, до прийняття рішення суддівською колегією.
10.4. Спортсмен, який був тимчасово відсторонений суддею від змагання може бути знятий суддівською колегією зі змагання, при цьому він автоматично набуває статус – учасник заходу.
10.5. Спортсмен, який був помічений у підтасуванні результатів змагання, підкладанні риби, пійманої не в заліковий час, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника негайно усувається від змагань із наступною дискваліфікацією на один календарний рік. Спортсмени, двічі помічені в підтасуванні результатів, дискваліфікуються з безстроковим позбавленням права їхньої участі на будь-яких змаганнях.
10.6. Порушнику Правил проведення змагання, що був відсторонений від змагання за рішенням суддівської колегії – благодійні реєстраційні внески не повертаються.
11. Протести
11.1. Кожний учасник змагання має право подавати протести. Протест подається письмово до суддівської колегії.
11.2. Протести, за винятком тих, що стосуються визначення місць, подаються не пізніше, ніж через час після закінчення відповідного туру змагання. Протести, що стосуються визначення місць, повинні бути подані не пізніше 30 хвилин після офіційного оголошення результатів відповідного туру або загальних результатів змагання.
11.3. Рішення щодо протестів (за винятком тих, що стосуються розподілу місць), повинні бути прийняті суддівською колегією до затвердження результатів туру або змагання. Під час розгляду кожного протесту ведеться протокол.
11.4. Спортсмен зобов’язаний бути присутнім на засіданні головної суддівської колегії під час розгляду протесту.
11.5. Рішення щодо протестів приймається відкритим голосуванням суддівської колегії більшістю голосів. Рішення суддівської колегії щодо протестів є остаточним.
12. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.
12.1. Витрати на прибуття в місце проведення заходу, харчування, розміщення та від’їзд після його закінчення, кожний спортсмен чи учасник забезпечує самостійно за власні кошти.
12.2. Витрати по проведенню заходу несуть: відділ з питань молоді та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради, спонсор – генеральний директор компанії «R-Group».
13. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів.
13.1. За результатами змагань переможці та призами нагороджуються дипломами та грошовими преміями.
13.2. У змаганні нагороджується спортсмен, який переміг у номінації «Big Fish» (Велика Риба – за найбільшу виловлену рибу) – дипломом та призом.
13.3. В змаганні можуть бути встановленні і інші номінації та відповідні подарунки, в залежності від одноголосного рішення суддів та спонсорів.
13.4. Визначення результату змагання по формулі:
- підведення підсумків здійснюється на підставі суддівських протоколів.
- особисте місце спортсмена в зоні визначається за вагою спійманої риби (за один грам нараховується 1 бал).
- місце визначається по більшості набраним балів.
- спортсмен який отримав найбільшу кількість балів займає перше місце і так далі по черзі згідно шкалі виміру.
- переможцем у змаганні спортсмен у якого найбільша кількість балів за підсумками туру змагання.
- переможець визначається за найбільшою вагою спійманої риби. При рівній вазі уловів у кількох рибалок, вище місце посідає той, у кого кількість риб більше. А при рівній кількості риби – спортсмен, який упіймав найбільшу рибу.