Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Список голів ЖБК, голів кооперативів співвласників житла станом на 01.01.2015р.
С П И С О К
голів ЖБК, голів кооперативів співвласників житла станом на 01.01.2015р.
№/п
|
Прізвище, ім’я, по-батькові
|
Тип об'єднання
|
№ дом. тел.
|
Назва об’єднання
|
Прим.
|
---|---|---|---|---|---|
1.
|
Селяк Ірина Вячеславівна
|
ЖБК
|
6-00-57
|
“Супутник”
|
в. 1 Травня, 1
|
2.
|
Слепчук Сергій Георгійович
|
ЖБК
|
6-01-52
067-745-24-85
|
“Труд”
|
в. Гагаріна, 6/3
|
3.
|
Ковба Андрій Олексійович
|
ОСББ
|
5-48-62
|
“Мир-2”
|
Пров.Горького,3
в. Гагаріна, 4/5
|
4.
|
Самченко Ія Михайлівна
Бабич Віктор Іванович
|
ОСББ
|
6-34-82
6-51-02
|
“Перемога-2”
|
в.Нова,6 /34
|
5.
|
Юсупова Галина Олександрівна
|
ОСББ
|
5-10-85
|
“Слава Жовтню-2”
|
в. Нова, 2/6
|
6.
|
Кириченко Ольга Михайлівна
|
ЖБК
|
6-21-10
|
“Перемога-1”
|
в. Нова, 8/135
|
7.
|
Міляєва Галина Петрівна
|
ЖБК
|
6-56-80
|
“Локомотив”
|
в. Кірова, 7/48
|
8.
|
Марусій Ігор Анатолійович
|
ОСББ
|
6-21-50
|
“Мрія”
|
в. Соборна, 66/49
|
9.
|
Фокін Олександр Миколайович
|
ЖБК
|
5-21-97
|
“Мир”
|
в. Соборна, 57/8
|
10.
|
Мацкевич Володимир Володимирович
|
ТСЖ
|
093-037-79-59
|
“Унава”
|
в.Інтернаціональна, 8\27
|
11.
|
Датко Наталя Іванівна
|
ЖБК
|
6-96-6
098-586-66-02
|
“Темп”
|
в.Червоноармійська, 42/64
|
12.
|
Морозов Геннадій Леонідович (новий)
|
ЖБК
|
6-94-53
|
“Факел”
“Факел”- казначей
|
в.Червоноармійська, 37а/51
|
13.
|
Бойко Юрій Михайлович
|
КВК (кооператив власників квартир
|
6-56-41
097-490-24-82
|
“Слава Жовтню-1”
|
в.Червоноармійська, 6,кв.68
|
14.
|
Перес Наталія Іванівна
|
ОСББ
|
5-46(5)-14
|
“Юність”
|
в. Радянська,15/
|
15.
|
Кисленко Ірина Вікторівна
|
ЖБК
|
0937004186
|
“Надія”, голова товариства
|
в. Шевченка, 31/85
|
16.
|
Омельченко Алла Олександрівна (Володимирович Андрійович)
|
ОСББ
|
0974064249
|
Т-во співвласників житла «Дзвони Чорнобиля»
заступник
|
в. Строкова, 5/20
|
17.
|
Боднар Олександр Олександрович
|
ОГЗ
|
6-93-93
|
Об’єднання громадян-забудовників «Дзвони Чорнобиля»
|
в. Строкова, 5/137
|
18.
|
Лясота Олександр Вікторович
|
ОСББ
|
5-36-15, 067-656-23-13
|
На Радянській
|
в. Радянська, 21/105
|
19.
|
Поліщук Віктор Володимирович (голова)
|
ТСЖ
|
5-20-36,
5-20-35
|
«Лілея»
|
в. Кірова.9
|
20.
|
Шумченко Людмила Василівна
|
ОСББ
|
5-12-76
|
«Семицвіт»
|
Радянська, 10
|
21.
|
Карпенко Віктор Олександрович
|
ОСББ
|
6-12-92
|
«Нова 4»
|
Нова, 4
|
22. Ліпський Юрій Васильович, ЖБК 6-23-40 "Труд" В.Гагаріна,6.кв,19