Адміністративні послуги
- Повний перелік послуг
- Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання
- Паспорт громадянина України
- Державна реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та речових прав на нерухоме майно
- Держгеокадастр
- Адмінпослуги підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради (діти, земельні питання, архітектура тощо)
- Оформлення документів дозвільного характеру
ЖКГ
- КП Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»
- КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
- Фастівська Житлово-експлуатаційна контора
- Фастівський Комбінат комунальних підприємств
- КП «Центр торгівлі та благоустрою»
- КП «Фастівське БТІ»
- Плани роботи на тиждень
- Звіт про роботу за поточний тиждень
- Актуально-енергозбереження
- Фастівська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"
- Житлова політика
- Питання землі та майна
Люстрація
Міські програми
ЗМІ Фастівщини
Користувацький вхід
Головні новини
Про погодження «Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Фастова на 2017 рік»
Пт, 23/12/2016 - 16:51 | Адміністрація2
ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від 19.12.2016 № 559
м. Фастів
Про погодження «Програми
соціально-економічного і культурного
розвитку міста Фастова на 2017 рік»
Заслухавши інформацію першого заступника міського голови про «Програму соціально-економічного і культурного розвитку міста Фастова на 2017 рік», керуючись вимогами п.1 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
1.Погодити проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Фастова на 2017 рік (далі – проект Програми), що додається.
2. Подати на затвердження міської ради «Програму соціально-економічного і культурного розвитку міста Фастова на 2017 рік».
Міський голова М.В.Нетяжук
Додаток до рішення
виконавчого комітету міської ради
№___559__________
від ___19.12.2016___
ПРОГРАМА
соціально-економічного
та культурного розвитку м. Фастів
на 2017 рік
м. Фастів
2016 р
|
Вступ
|
3
|
|
Цілі та пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2017 році
|
4
|
|
Оцінка тенденцій соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2016 році
|
6
|
1
|
|
|
1.1
|
Модернізація промислової галузі
|
17
|
1.2
|
Енергозабезпечення та енергоефективність
|
19
|
1.3
|
21
|
|
1.4
|
Бюджетна політика
|
23
|
1.5
|
26
|
|
1.6
|
27
|
|
|
|
|
2.1
|
28
|
|
2.2
|
Ефективне використання інвестиційного потенціалу міста. Зовнішньоекономічна діяльність
|
31
|
2.3
|
35
|
|
2.4
|
Розвиток туризму
|
38
|
|
|
|
3.1
|
Рівень зайнятості населення та оплата праці
|
39
|
3.2
|
Підвищення соціального захисту громадян
|
43
|
3.3
|
45
|
|
3.4.
|
Модернізація системи освіти
|
46
|
3.5
|
Культурний розвиток та збереження культурної спадщини
|
50
|
3.6
|
Розвиток державної політики у молодіжній сфері фізичної культури і спорту
|
58
|
3.7
|
Безпека життя та охорона навколишнього природнього середовища
|
63
|
Додаток 1
|
Основні показники економічного та соціального розвитку міста на 2015-2016 року
|
68
|
Вступ
Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Фастів на 2017 рік (далі – Програма) розроблена управлінням економіки та міжнародного співробітництва на основі вимог Конституції України з урахуванням положень Законів України: "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про державні цільові програми", "Про інвестиційну діяльність", "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць", "Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні", "Про державно-приватне партнерство" "Про зовнішньоекономічну діяльність", "Про розвиток та підтримку малого та середнього підприємництва в Україні".
Програма спрямована на забезпечення сталого розвитку економіки, підвищення рівня життя і добробуту мешканців міста у 2017 році.
Програма враховуєосновні пріоритети розвитку міста, конкретні завдання щодо підвищення ефективності використання наявного природного, виробничого і трудового потенціалів, ґрунтується на комплексі галузевих програм, законодавчих та нормативних актів з питань економічної міської та регіональної політики, пропозицій структурних підрозділів міської ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, з урахуванням пропозицій підприємств, організацій та установ усіх форм власності, виходячи із загальної оцінки соціально-економічної ситуації, наявних матеріально-технічних ресурсів та фінансових можливостей.
На підставі оцінки тенденцій соціально-економічного розвитку міста Фастів за попередній період, у Програмі визначені цілі, пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік та середньострокову перспективу, а також заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту мешканців міста.
Реалізація головних завдань та заходів економічного і соціального розвитку міста у 2017 році дозволить покращити інвестиційну привабливість, створити умови для підвищення рівня конкурентних переваг та потенціалу міста, та на цій основі досягти належних стандартів життя та доступності якісних послуг для населення.
Цілі та пріоритетні завдання, визначені Програмою, будуть реалізовані шляхом тісної співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ усіх форм власності.
Завдання і заходи Програми фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету міста та коштів, залучених у рамках міжнародних проектів та грантів, а також власних коштів суб’єктів господарювання.
Цілі, пріоритети та основні завдання економічного та соціального розвитку міста у 2017 році
Головною метою Програми економічного і соціального розвитку міста Фастів на 2017 рік є подальше удосконалення механізмів управління ресурсами міста, доступності широкого спектра соціальних послуг, дотримання високих екологічних стандартів та створення умов для стійкого економічного зростання на інноваційно-інвестиційній основі, забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної інфраструктури, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, оскільки результат виконання цих цілей - підвищення рівня життя і добробуту громадян.
Задля сталого соціально-економічного розвитку міста діяльність органів місцевого самоврядування у 2017 році буде направлена на мобілізацію та концентрацію всіх можливих ресурсів для реалізації завдань з розвитку економічного, промислового та соціального потенціалу міста:
• забезпечення функціонування соціальної та гуманітарної сфери на рівні державних стандартів, створення відповідних умов для поліпшення функціонування закладів охорони здоров`я, освіти, культури та інших установ соціально-культурної сфери;
• створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності;
• проведення відповідної роботи щодо залучення інвестицій в економіку та
розширення й поглиблення зовнішніх зв`язків;
• створення ефективної системи управління земельними ресурсами;
• забезпечення стабільної роботи та розвитку житлово-комунального
господарства;
• екологічне оздоровлення довкілля, недопущення погіршення якості життя
населення;
• підвищення якості та доступності медичного обслуговування, зниження
захворюваності населення, пропагування здорового способу життя;
• підтримка, розвиток та сприяння створенню бюджетоутворюючих підприємств;
• подальше впровадження енергозберігаючих заходів в усіх сферах господарювання, модернізація теплоенергетичного господарства міста з метою економії паливно-енергетичних ресурсів;
• підвищення якості та доступності адміністративних послуг.
З метою досягнення поставлених цілей і завдань пріоритети діяльності Фастівської міської влади будуть направлені на :
► позиціювання міста як інвестиційно-привабливої території:
просування позитивного зовнішнього іміджу міста як об’єкта інвестування; активізація інформативної відкритості міста у сфері висвітлення інвестиційного потенціалу; сприяння суб’єктам господарювання у реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на випуск інноваційної продукції; залучення міжнародної фінансової та технічної допомоги, приватних інвестицій для реалізації інфраструктурних та соціальних проектів.
► розвиток високотехнологічного промислового виробництва: стабілізація роботи промислових підприємств, нарощування обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції, розширення її асортименту, освоєння нових енергозберігаючих технологій виробництва, підтримка підприємництва шляхом проведення в межах компетенції органів місцевого самоврядування, збалансованої політики у сферах оподаткування та орендних відносин, інформаційного забезпечення про ресурси громади, що можуть бути переданими у використання для здійснення підприємницької діяльності.
► створення умов для розвитку промислового комплексу та підприємницького середовища:
стабілізація роботи промислових підприємств, нарощування обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції, розширення її асортименту, освоєння нових енергозберігаючих технологій виробництва; поліпшення підприємницького клімату; розвиток інфраструктури підтримки підприємництва, вдосконалення системи надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання.
► підвищення ефективності фінансової політики: забезпечення стабільності надходження платежів до бюджетів усіх рівнів; здійснення ефективної податково-бюджетної політики; дотримання жорсткої фінансової дисципліни, забезпечення освоєння коштів субвенції з державного бюджету для фінансування реконструкції, капітального ремонту, будівництва соціальних об’єктів;
► впровадження енергозберігаючих технологій:
впровадження енергозберігаючих заходів на об’єктах соціальної сфери та житлово-комунального господарства (реконструкція шляхом модернізації теплоенергетичного устаткування із заміною фізично і морально застарілих котлів на сучасні), реконструкція вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих ламп.
► поліпшеннятранспортної такомунальної інфраструктури:
оптимзація автобусної маршрутної мережі; реалізація основних напрямків модернізації та розвитку систем теплопостачання, енерго- та газопостачання міста, водопровідно-каналізаційного господарства.
►створення привабливого та екологічнобезпечного обличчя міста:
поліпшення благоустрою міста; поліпшення екологічної ситуації в місті; поліпшення поводження з твердими побутовими відходами.
► соціальний і гуманітарний розвиток:
вдосконалення комплексної системи адресної цільової допомоги та надання соціальних послуг, забезпечення додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту окремих категорій громадян міста; забезпечення прав та інтересів дітей, створення найкращих умов для їх життя та розвитку, підвищення стандартів освіти; розвиток сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; підвищення стандартів медичного обслуговування населення міста з урахуванням реформування медичної галузі; створення умов для розвитку фізичної культури та спорту.
ОЦІНКА ТЕНДЕНЦІЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА У 2016 РОЦІ
Промисловість, інноваційний розвиток
Протягом 2016 року збережено тенденції до розвитку промислової галузі.Станом на 01.08.2016 рік обсяг реалізації продукції промислових підприємств міста Фастів становить 1 462 278,7 тис. грн. що на 1 196,3 тис. грн. більше ніж в минулому році.
Збільшили та досягли рівня реалізації по відношенню до відповідного періоду минулого року такі промислові підприємства:
1. ПрАТ «Елопак-Фастів» - на 176 559,00 тис.грн;
2. ТОВ «ЕКО-ВТОР» - на 109 374,90 тис.грн.
3. ПАТ «Факел» - на 59 757,10 тис.грн.
4. ТОВ «Компанія Юнівест Маркетинг» - на 28 490,00 тис.грн
5. ТОВ «Фірма Промгазтехнологія» - на 16 119,00 тис.грн
Здійснювало реалізацію продукції, але з малим темпом росту підприємство: ТОВ «Київхліб» - на 1 171,9 тис.грн;
Протягом 2016 року промисловими підприємствами міста Фастів освоєно нові види продукції, а саме: ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» за 9 місяців 2016 року випустило нову продукцію: «Квас Старокиївський Білий», «Квас Старокиївський Темний», в пляшку ПЕТ 1,0 л. та 2,0 л.; пиво ТМ «Зіберт»: «Zibert Pils», в скло пляшку 0,5 л., в ПЕТ пляшку «Zibert Dunkel», в скло пляшку 0,5 л. «Zibert Keller»; ТМ «KETEN BRUG», в скло пляшку 0,33 л.; сидр «Сібер Журавлина», «Сібер Квіти Бузини», в скло пляшку 0,5 л. Також, розширили асортимент безалкогольних напоїв ностальгічної серії – напої «Байкал», «Тархун», в пляшку ПЕТ 1,0 л. та 2,0 л.
Випуск продукції за 9 міс. 2016 року ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» складає 4 456,979 тис. дол., що в порівняні до 2015 року становить 78,55% (-1 216,756 тис.дол.). Основні причини зменшення обсягів виробництва та реалізації продукції – зниження купівельної спроможності населення, збільшення вдвічі акцизного збору на пиво та сидр, а також ріст цін на сировину, допоміжні матеріали та енергоносії. На цей час, здійснюється експорт пива, сидру та квасу живого бродіння «Квас Старокиївський» до 13 країн – Польщі, США, Ізраїлю, Естонії, Литви, Латвії, Молдови, Білорусії, Грузії, Китаю, Північну Корею, Фінляндію, Нову Зеландію.
Підприємства комунальної форми власності
У місті протягом 2016 року діяло 7 комунальних підприємства (в т.ч. 1 комунальний заклад Фастівської міської ради Фастівська міська лікарня), які надають різні види послуг населенню.
За результатами січня – вересня 2016 року загальний дохід від наданих послуг склав 38 033,1 тис. грн, що на 14 188,3 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року (9 місяців 2016 року – 23 844,8 тис. грн). Найбільших обсягів досягнуто за рахунок діяльності:
- КП «Фастівводокнал» 1 3970,00 тис.грн. (9 місяців 2015 – 11 628,0 тис.грн.),
- КП «ККП»2 303,0 тис.грн. (9 місяців 2015 - 2113,0 тис.грн. ),
- КП «Фастівтепломережа» 9 283,0 тис.грн.(9 місяців 2015 – 7805,1 тис.грн),
- КП «Фастівський міський ринок» 788,1 тис.грн. (9 місяців 2015 року – 558,7 тис.грн.),
- КП «Фастівське МБТІ» 1 330,9 тис.грн ( 9 місяців 2015 року – 1 173,0 тис.грн.),
- КП «ЖЕК» 8 554,3 тис.грн. (9 місяців 2015- 7893,0 тис.грн.),
- КЗ ФМР «Фастівська міська лікарня» 1 803,8 тис.грн.
На комунальних підприємствах міста зайнято 717 особи, середня заробітна плата яких складає 3 990,91 грн. в розрізі:
Назва комунального підприємства
|
Кількість найманих працівників
|
Середньомісячна заробітна плата, грн.
|
||
|
2015
|
2016
|
2015
|
2016
|
КП «Фастівводоканал»
|
218
|
208
|
3 118,65
|
3 670,94
|
КП «ККП»
|
110
|
110
|
2 697,00
|
3 217,00
|
КП «Фастівтепломережа»
|
78
|
75
|
4 677,00
|
5 234,00
|
КП «Фастівський міський ранок»
|
11
|
11
|
2 511,00
|
3 537,00
|
КП «Фастівське МБТІ»
|
14
|
14
|
5 200,00
|
6 060,00
|
КП «ЖЕК»
|
118
|
115
|
2 912,12
|
3 737,20
|
КЗ ФМР «Фастівська міська лікарня»
|
-
|
184
|
-
|
2 480,20
|
Інвестицій на діяльність та зовнішньоекономічні зв’язки підприємств
Обсяг експорту товарів підприємствами м. Фастів у січні–вересні 2016 р. становив 40 124,3 тис.дол. США (3,3% від загального обсягу експорту товарів області), імпорту – 43 450,7 тис.дол. (2,0% від загального обсягу імпорту товарів області). Порівняно з січнем–вереснем 2015 р. експорт зріс на 6,8%, імпорт – на 29,2%. Негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 3326,4 тис.дол. Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 0,92.
Обсяг експорту послуг становив 5458,0 тис.дол. США (3,6% від загального обсягу експорту послуг області), імпорту – 986,7 тис.дол. (0,6% від загального обсягу імпорту послуг області). Порівняно з січнем–вереснем 2015р. експорт зменшився на 24,1%, імпорт – на 28,9%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 4 471,3 тис.дол. Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 5,53.
Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в м. Фастів з початку інвестування, на 1 жовтня 2016 р. склав 5 721,2 тис.дол. США (0,3% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в Київську область), що на 1,8% менше обсягу прямих інвестицій на початок 2016 р. та в розрахунку на одну особу становив 121,0 дол. США. Основними країнами – інвесторами є Кіпр та Норвеґія. Найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій внесено в підприємства промисловості та в організації, що здійснюють операції з нерухомим майном.
Розвиток підприємництва
Станом на 01.10.2016 рік в місті налічується 3049 фізичних осіб та 1150 юридичних осіб. Із них за січень – вересень 2016 року зареєстровано 61 суб’єкт підприємницької діяльності – юридичних осіб та 198 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та скасовано реєстрацію 12 суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб та 169 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.
За 9 місяців 2016 року надходження до бюджетів всіх рівнів від малого та середнього підприємництва склали 213 618,7 тис.грн., що на 57,1 тис.грн. менше ніж в аналогічному періоді минулого року, в тому числі: до державного бюджету 90 128,2 тис.грн. ( 9 місяців 2015 року 193 064,8 тис.грн ) до місцевого бюджету 123 490,5 тис.грн.(9 місяців 2015 року 77 647,8 тис.грн.).
Протягом звітного року після відвідування безробітними семінарів з орієнтації на підприємницьку діяльність 8 безробітних вирішили відкрити власну справу. На виплату допомоги для організації підприємницької діяльності витрачено 2 78,7 тис.грн.
Співпраця з підприємництвом у форматі партнерства здійснюється шляхом підтримки конструктивного діалогу між владою та бізнесом щодо спрощення дозвільних процедур на надання адміністративних послуг.
Станом на 01.11.2016 через Центр надання адміністративних послуг надається 95 видів послуг, в т.ч. послуги відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб, підприємців, прав на нерухоме майно та їх обтяжень; районним відділом управління державної міграційної служби України; управлінням Держземагенства. Для ефективної роботи розроблено регламенти, інформаційні та технологічні картки для видачі документів дозвільного характеру та адміністративних послуг. Всього за звітний період Центром надання адміністративних послуг прийнято 6 483 заяви та пакетів документів, надано 6 177 відповідей та близько 1 931 консультацій.
За 9 місяців 2016 року укладено 21 договорів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами та видано 21 дозвіл. Надходження до місцевого бюджету за 9 місяців 2016 року складає 171 725,01 грн. (сто сімдесят одна тисяча сімсот двадцять п’ять гривень 01 коп.).
Споживчий ринок
Споживчий ринок продовжує займати одне з провідних місць в соціальній інфраструктурі міста. Протягом 2016 року на території міста діє 156 магазинів по продажу продовольчих товарів, торгівельною площею – 8 673,5 м кв.; 237 магазинів по продажу непродовольчих товарів, торгівельною площею 8 714,7 м кв.; 46 закладів ресторанного господарства на 3 218 посадкових місць; 5 ринки та 1 торгівельний майданчик.
Розвиток ринкової інфраструктури
|
|||
|
9 місяців
2015 року
|
9 місяців 2016 року
|
Відхилення
|
Кількість магазинів по продажу продовольчих товарів, од./ тис. кв. м торгівельної площі
|
140
7 996,3 м кв.
|
156
8 673,5 м кв.
|
16
677,2 м кв.
|
Кількість магазинів по продажу непродовольчих товарів, од./ тис. кв. м торгівельної площі
|
198
8 085,20 м кв.
|
237
8 714,7 м кв.
|
39
629,50 м кв.
|
Кількість підприємств ресторанного господарства, од./посадкових місць
|
37
2 780
пос. місць
|
46
33 218
пос.місць
|
9
438 пос.місць
|
Кількість підприємств побутового обслуговування, од.
|
147
|
153
|
6
|
Кількість ярмарків
|
50
|
52
|
2
|
Кількість учасників сільськогосподарська ярмарків
|
163
|
174
|
11
|
За 9 місяців 2016 р. на території міста Фастова відкрилось кафе - піцерія «Старий Фастів», кафе «Прованс», аптеки «Копійка» на Привокзальній площі та по вул. Соборна, непродовольчі магазини «Прикольних подарунків», «Одяг та взуття» - 2 магазини, «Плюс маркет», «Євроклін», магазин жіночого одягу «Обновка», продовольчі магазини «У Газдині», «Баварія» - 3 шт., ломбард «Олімп», кав’ярня «Арабіка», магазин «Карапишівські ковбаси», салон краси «Силует», магазин зоотоварів «Кеша», магазин – кафе по вул. Галафеєва, 20, салон – краси «Карамель», продовольчий магазин «Золота рибка», магазин «Комп’ютерний світ», продовольчий магазин «Вікторія», стоматологічний кабінет «КаБоДент».
Відповідно до доручення голови Київської ОДА № 152-1 від 14.12.2010 р. щодо створення постійно діючих ярмарок з продажу продовольчих товарів за цінами виробника за вказаний період було проведено 52 ярмарки. В кожній ярмарці постійно приймають участь 11 суб'єктів господарської діяльності.
№
|
Асортимент продукції
|
Середня ціна (грн.)
|
Кількість, тонн
|
1.
|
Молоко
|
9,99
|
7,09
|
2.
|
Вершки молочні
|
34,82
|
1,81
|
3.
|
Сир селянський
|
62,81
|
0,37
|
4.
|
М'ясо:
Свинина
Сало
|
76,00
50,00
|
9,21
5,51
|
5.
|
Хліб та випічка
|
10,92
|
1,14
|
6.
|
Сир «Косічка»
|
75,00
|
0,14
|
7.
|
Бринза
|
75,00
|
0,16
|
8.
|
Сири тверді
|
75,00
|
0,36
|
9.
|
Масло вершкове
|
84,30
|
0,61
|
10.
|
Ряжанка
|
16,8
|
0,54
|
11.
|
Ковбасні вироби
|
66,50
|
1,72
|
Також на території міста діє 3 постійно діючі ярмарки з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.
На загальноміських заходах постійно організовується торгівельне обслуговування мешканців та гостей міста.
У звітний період проводився щомісячний моніторинг цін на основні продукти харчування в торгівельній мережі та на ринках міста. Узагальнена інформація подавалась до Департаменту економіки і торгівлі Київської ОДА.
Протягом січня-вересня 2016 року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, становить 267 933,7 тис.грн (включаючи ПДВ), що на 55 392,8 тис.грн менше ніж за 9 місяців 2015 року. У структурі обсягу реалізованих послуг найбільшу питому вагу мали послуги транспорту складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, а також послуги з інформації та комунікацій. Обсяг послуг, реалізованих населенню, становить 21 376,6 тис.грн, що на 2 303,8 тис.грн більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Частка послуг, реалізованих населенню у загальному обсязі становить становила 7,9%.
Фінанові ресурси
Важливим аспектом економічного та соціального розвитку міста є наявність фінансових ресурсів.
Із загального обсягу бюджету власні доходи загального фонду з урахуванням внесених змін затверджені в сумі 114 677057,00 гривень, спеціального фонду в сумі 22 406 122,00 гривень та офіційних трансфертів в сумі 189 047 000,00 гривень.
План власних та закріплених доходів за 9 місяців 2016 року виконано на 136,0 відсотка. При плані 77 312 130,00 грн. фактичне виконання становить 105 118 389,10 грн., тобто сума перевиконання становить 27 806 259,10 грн.
В порівняні із звітним періодом 2015 року надходження власних та закріплених доходів в 2016 році збільшились на 40 431 403,4 гривень (за рахунок зміни бюджетного законодавства.)
В загальній сумі надходжень власних та закріплених доходів:
- податок з доходів фізичних осіб складає – 55% або 57 799 514,63 грн.;
- плата за землю складає – 24% або 25 281 241,1 грн.;
- єдиний податок – 13% або 13 687 932,65 грн.;
- акцизний податок – 6,3 % або 6 609 164,09 грн;
- інші податки (податок на прибуток, частина прибутку комунальних підприємств, плата за державну реєстрацію, туристичний збір, плата за оренду майнових комплексів, державне мито, адміністративні штрафи, податок на нерухоме майно та інші надходження ) складають – 2,1 %.
План доходів виконано по всім джерелам надходжень, окрім податку на нерухоме майно на суму (19121,57) грн., в зв’язку із відсутністю електронної бази оподаткування житлової та комерційної нерухомості.
Житловий фонд, управління об’єктами комунальної влсності
Відповідно до інформації Головного управління статистики у Київській області за січень – вересень 2016 року в місті прийнято в експлуатацію житла 6580 кв.м., що на 162 кв.м. більше ніж в минулому році. Підприємствами міста виконано будівельних робіт в області на суму 35 039,0 тис.грн., що становить 1,7% до загального обсягу виконаних будівельних робіт за січень – вересень 2016 року. Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали більшу частина загального обсягу виконаних робіт.
У 2016 році проведено 5 засідання комісії по проведенню конкурсів на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Фастова. Розглянуто 15 заяв.
Станом на 01.10.2016 рік у виконавчому комітеті налічується 59 договорів оренди нежитлових приміщень. Загальна площа приміщень комунальної власності, яка надана в оренду виконавчим комітетом Фастівської міської ради становить 2445,27 кв.м.
За результатами 2016 року до міського бюджету від сплати за оренду комунального майна надійшло104 666 грн. 00 копійок з урахуванням ПДВ.
Зайнятість населення та ринок праці
Питання зайнятості населення, легалізації трудових відносин перебуває на постійному контролі в органах виконавчої влади.
З метою забезпечення відповідною інформацією безробітних міста Фастова постійно проводиться моніторинг потреб роботодавців у робочій силі. За 9 місяців 2016 року звернулися 200 роботодавців та надали 797 вакансій, з них для укомплектування державною службою зайнятості – 795 вакансій. Укомплектовано протягом 9 місяців 2016 року за направленням служби зайнятості – 456 вакансій.
Протягом 9 місяців проведено 150 масових заходів, в т.ч. 81 семінар щодо роз’яснення законодавства, 55 міні-ярмарок вакансій, 1 ярмарка вакансій, 2 семінари з вивільнюваними працівниками, 8 презентацій роботодавця.
Протягом року спостерігається позитивна динаміка рівня заробітної плати в усіх галузях економіки. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року заробітна плата підвищилась на 559 грн. та складає 4660,75 грн. Станом на 01.10.2016 сума заборгованості із заробітної плати по місту відсутня.
Соціальне забезпечення
Середній розмір призначених пенсій становить на 01.10.2016 р. – 1 715 грн. 65 коп., а станом на 01.10.2015 р. – 1 539 грн. 62 коп.
Впродовж січня – вересня 2016 року забезпечено реалізацію в повному обсязі та в межах фінансових можливостей усіх державних та місцевих програм соціального захисту.
Станом на 01.10.2016 року на обліку в Управлінні соціального захисту населення перебуває 3 350 отримувачів соціальної допомоги, сума нарахованих і виплачених допомог становить 39 758,4. грн.:
Управлінням станом на 01.10.2016 року нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги на загальну суму 54 332,8 тис.грн., перераховано – 32 036,7 тис. грн., заборгованість становить 14 701,7 тис. грн. Відповідно до постанови КМУ від 23.08.2016 року № 534 невикористану суму субсидії 18 919,4 тис.грн. за опалювальний сезон 2015-2016 років повернуто до бюджету.
Контингент отримувачів субсидій становить 13 406 сімей.
Компенсацію додаткових витрат на оплату послуг газопостачання призначено на загальну суму 29,9 тис. грн.
На обліку в Єдиному Державному Реєстрі перебуває 13 916 пільговиків.
- Постійно проводяться заходи, спрямовані на підтримку інвалідів, ветеранів війни і праці, малозахищених верств населення.
Освіта
Одним із пріоритетів державної політики в розвитку освіти є рівний доступ до якісної освіти. Він у місті забезпечується дошкільною, загальною середньою, позашкільною та професійною освітою.
На сьогодні у місті функціонує 11 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується 2 084 дитини, що на 40 більше, ніж в минулому навчальному році. Великою проблемою для міста залишається наявність значної черги в дитячі садки та переповненість груп в ДНЗ. Така ситуація зумовлюється міграційними процесами населення та збільшенням народжуваності дітей. В середньому в групах ясельного віку нараховується до 25 дітей (норма 15), а в дошкільних групах - 32-35 дітей (норма 20 дітей). Як результат – наповнюваність в ДНЗ: на 100 місць – 166 дітей.
Специфікою м. Фастова щодо навантаження шкіл є наявність найбільшої в Київській області ІІ зміни (1637 учнів -32%). Частково проблему вирішують закінченням добудови ЗОШ №5 та ЗОШ № 12.
Міським головою неодноразово направлялися листи голові Київської облдержадміністрації щодо включення ЗОШ №12 (теперішня назва: Фастівський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ст. №12»), який був створений 11 листопада 2015 року згідно рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 03.09. 2015 року № 20-LXX-VI «Про створення комунального закладу Фастівської міської ради Фастівський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступеня №12 шляхом реорганізації (злиття) Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня №12 та Дошкільного навчального закладу №12 «Віночок» м. Фастова», до переліку об’єктів, що фінансуються з Фонду регіонального розвитку за кошти державного бюджету уже в 2016 році.
У місті функціонують 8 загальноосвітніх закладів з денною формою навчання: 6 шкіл І-ІІІ ступенів, три навчально-виховні комплекси «Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ № 9», НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступенів №11», НВК ДНЗ «ЗОШ І-ІІ ступенів №12» та спеціалізована ЗОШ І - ІІІ ступенів № 4. У них навчається 5332 учнів, що на 187 більше, ніж в минулому навчальному році. Крім того, в місті є вечірня школа, де в цьому році мають можливість здобувати освіту 176 учнів.
13 жовтня 2016 року за участі голови офісу Ради Європи в Україні Мортена Енберга, члена офісу Світлани Грищенко, радника посольства Польщі Іоанни Юревич, міського голови М.Нетяжука, представників міської влади та громадськості в рамках проведення в місті Європейського тижня місцевої демократії відбулася церемонія відкриття навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими освітніми потребами. До відкриття Центру долучилися усі члени громади міста – влада, представники бізнесу, громадські організації та прості громадяни.
Даний проект було відібрано для реалізації на Громадській раді міста та активно підтримано владою та громадою Фастова. Метою діяльності Центру є реалізація права на освіту дітей з особливими потребами та здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення їхнього здоров’я та корекцію порушень.
Охорона здоров’я населення
Аналіз стану здоров’я населення міста та діяльності закладів охорони здоров'я свідчить про те, що медико-демографічна ситуація в місті Фастів залишається складною. За 9 місяців 2016 року народилося в м. Фастів 445 дітей (народжуваність склала 9,5 на 1000 населення); померло – 507 чоловік (смертність складає 10,8 на 1000 населення). Природний приріст населення по м. Фастів становить мінус 1,3. Кількість наявного населення станом на 01.01.2016 рік становить 47 133 осіб, постійного населення – 46 761.
В цiлому основними причинами смертностi населення залишаються: на першому мiсцi – хвороби серцево-судинної системи (71,1%), на другому - злоякiснi новоутворення (12,5%) i на третьому мiсцi – нещаснi випадки, травми та отруєння (5,6%).
В 2016 році відмічається ріст смертності від злоякісних новоутворень та від травм та отруєнь.
Особливу тривогу викликає високий рівень смертності працездатного населення, де основними причинами є захворювання серцево-судинної системи, нещаснi випадки i травми, злоякісні новоутворення, хвороби органiв дихання, і органів травлення, нервової системи.
Аналіз стану захворюваності населення показує: серед дитячого населення йде зниження поширеності хронічних захворювань, а серед дорослого населення незначне підвищення.
Станом на 01.10.2016 року АЗПСМ міста Фастів розташована в двох приміщеннях – по вул. Л. Толстого 24 (терапевтичне відділення) та вул. Буцикова 1 (педіатричне відділення). Для наближення ПМСД до населення, в ході реалізації реформ охорони здоров’я в м. Фастові планується відкрити 5 амбулаторій.
За 9 місяців 2016 рік лікарями амбулаторії прийнято 85 278 чоловік, в тому числі по захворюванню 61 307 чол. Надана медична допомога на дому 24 310 хворим. Проліковано в умовах денного стаціонару 467 хворих та у стаціонарі на дому 934 хворих.
Обстежено на туберкульоз 6 880 жителів міста, у тому числі методом туберкулінодіагностики – 1 172 чол.
Взято на облік 153 особи демобілізованих із зони АТО як УБД та надано медичну допомогу. Крім того оглянуто всього демобілізованих із зони АТО 157 чол., із них направлено до обласних закладів 13 чол., оздоровлено амбулаторно-36 чол., взято на облік «Д» облік – 28 чол.
Відповідно до інформації Фастівської ЦРЛ протягом 9 місяців 2016 року забезпечено функціонування структурних підрозділів ЦРЛ щодо надання вторинної медичної допомоги населенню міста.
Станом на 01.10.2016 рік потужність стаціонарних відділень ЦРЛ складає 298 ліжка ( 38 на 10 тисяч населення).
Для забезпечення надання якісної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Фастівського району та м. Фастова за погодженням з Департаментом охорони здоров’я від 02.06.2016р., наказом Фастівської ЦРЛ за № 01-04/172 від 02.08.2016р. «Про створення відділення денного стаціонару» на базі Фастівській ЦРЛ з 06.08.2016р. створено відділення денного стаціонару в кількості 30 ліжок соматичного профілю.
По ЦРЛ план виконання ліжко-днiв за 9 місяців 2016р. – 100,8 % (9 міс. 2015р. – 98,1%).
Середнє перебування хворих на лiжку по ЦРЛ у 2016р. – 9,8 (2015р. – 9,8).
Середня продовженiсть роботи лiжка – 2016р. – 255,9 (2015р. – 245,2).
Лiкарняна летальнiсть в 2016р. – 1,85 % (2015р. – 1,98%).
За 9 місяців 2016 року кількість відвідувань в поліклініці ЦРЛ до лікарів на амбулаторний прийом із числа міських жителів 73,3 % ( за 9 місяців 2015 р. – 73,4 %) серед всіх вiдвiдувань.
В закладі функціонує 7 палат на 28 ліжок для стаціонарного лікування хворих ветеранів ВВВ. Медикаментозне забезпечення в стаціонарі на 1 хворого ветерана війни на 1 ліжко/день в 2015 році – 7,20 грн.
Щодо кадрового забезпечення в 2016 році: прибуло лікарів – 7, в т.ч. молодих спеціалістів – 7, сер. медпрацівників – 5, в т.ч. молодих спеціалістів – 1; вибуло лікарів – 7 ( в т.ч. молодих спеціалістів - 3), сер. медпрацівників – 12; підвищило кваліфікацію 30 лікарів і 43 сер. Медперсонал; оформлено на пенсію 7 чоловік.
Культура
Культурне обслуговування населення міста Фастів здійснюють заклади культури, підпорядковані відділу культури і туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, а саме:
· КЗ ФМР “Фастівський державний краєзнавчий музей”
· КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа”
· КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”
· КЗ ФМР “Фастівська міська бібліотека”.
На сьогоднішній день в м. Фастові функціонує Фастівська дитяча музична школа, в якій навчаються 470 учнів, з них 133 учнів – пільговиків: на безоплатній основі навчаються 123 дітей, 10 дітей сплачують 50% оплати, працюють 63 викладача. Протягом звітного періоду проведена велика кількість різноманітних заходів, спрямованих на підвищення професійного виконавського рівня учнів та викладачів.
Так, впродовж звітного періоду було проведено біля 60 міських, всеукраїнських та міжнародних заходів - конкурсів, концертів, семінарських занять, фестивалів, відкритих уроків, академічних концертів.
Результатом оцінки діяльності шкіл естетичного виховання є рівень навчально-виховного процесу, який проводиться відповідно до індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів кожного з учнів.
Згідно з Планами навчально-виховної та методичної роботи дитячої музичної школи на 2015-2016 навчальний рік вихованці школи прийняли участь та стали переможцями (І-ІІІ місця) у Всеукраїнських, міжнародних, обласних фестивалях та конкурсах.
Центром багатьох ініціатив, розробок та міських заходів в м. Фастові є міський Палац культури. Метою діяльності Палацу культури є виховання у кожного громадянина високого почуття патріотизму, любові до України, її народу, історії, релігії і культури.
Протягом звітного періоду на базі Палацу культури працювало 35 клубних формування, з них для дітей 22. Серед клубних формувань: колективи художньої творчості – 24, з них для дітей – 17, мають звання “народний” – 5, “зразковий” – 4. Любительські об’єднання та клуби за інтересами – 6, усі для дорослих.
У творчих колективах Палацу культури займалося біля 1300 осіб, з них близько 1000 дітей. Проведено 127заходів, які відвідало 31,6 тис. осіб.
Протягом звітного періоду колективи міського Палацу культури стали переможцями у багатьох обласних, Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях та конкурсах
Підтримка соціально важливих культурних ініціатив, вироблення та запровадження нових моделей культурного обслуговування громадян проводиться міською бібліотекою. За звітний період послугами бібліотеки скористувалися 2,4 тис. читачів, бібліотечний фонд складається із 26,3 тис. примірників, відвідали бібліотеку - 18,4 тис. осіб.
З метою поліпшення інформаційно-бібліотечного обслуговування населення міста в міській бібліотеці діє Інтернет-центр з вільним доступом до мережі Інтернет, який відвідало 660 користувачів.
У звітному періоді бібліотекою було організовано та проведено 26 заходів (екскурсії, літературні вечори, конкурси, бібліотечні уроки) та 123 книжкових виставок.
Працівниками бібліотеки проводиться велика робота, яка спрямована на підвищення правової культури населення міста: правові години, бесіди, інформаційні куточки та книжкові виставки-перегляди.
Краєзнавчим музеєм на постійній основі надається методична допомога музеям на громадських засадах, учням ЗОШ міста у написанні науково-дослідних робіт на конкурс у МАН України, студентам ВУЗів для написання дипломних робіт, молодим вченим для написання кандидатських робіт.
За І-ІІІ квартали 2016 року краєзнавчим музеєм проведено 18 заходів, 78 екскурсії, в яких взяли участь 4,5 тис. відвідувачів. Основний фонд музею налічує 31,7 тис. предметів.
За звітний період колектив музею активно долучався до різних патріотичних, творчих молодіжних та туристичних проектів і заходів.
У бюджеті міста Фастів на 2016 рік на галузь „Культура” затверджено видатки в сумі – 8,1 млн. грн., з них: на оплату праці та нарахування на неї – 6,1 млн. грн, на оплату комунальних послуг – 1,7 млн. грн, субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) – 0,0 млн. грн, на оплату інших видатків – 0,3 млн. грн.
Фізична культура та спорт
Основними пріоритетами в сфері розвитку фізичної культури та спорту є підвищення рівня охоплення громадян фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів і дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
За січень-вересень 2016 року на території міста відбулося 58 спортивно-масових заходів серед учнівської та студентської молоді, ветеранів спорту. Згідно положень про проведення змагань з видів спорту провідні спортсмени та збірні команди міста Фастова взяли участь у 52 змаганнях різного рівня.
В місті збережено мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фізкультурно-оздоровчі клуби. За сприяння міської влади на пільгових умовах надаються в оренду приміщення для роботи спортивних секцій. Постійно залучаються до занять фізичною культурою i спортом діти з обмеженими фізичними можливостями, діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей.
ПРІОРИТЕТ 1. ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ
1.1 МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОЇ ГАЛУЗІ
Головною метою є продовження роботи щодо створення умов для поступового перетворення промислового комплексу у високоефективну систему, спрямовану на забезпечення стабільного зростання обсягів виробництва та створення високоприбуткової галузі економіки, що дасть можливість наповнювати бюджети усіх рівнів, задовольняти матеріальні та соціальні потреби населення.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ:
№з/п
|
Зміст заходу
|
Термін впровадження
|
Відповідальні за виконання
|
Економічна ефективність від впровадження заходу
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Підвищення конкурентоспроможності продукції промисловості на внутрішньому і зовнішньому ринках.
|
||||
1.1
|
Облаштування індустріального парку на території міста Фастів
|
Протягом 2017 року
|
Фастівська міська рада;
управління економіки та міжнародного співробітництва;
Керуюча компанія індустріального парку
|
Створення дієвого механізму залучення в пріоритетні напрямки розвитку міста зовнішніх і внутрішніх інвестицій. Збільшення обсягу надходжень до міського та державного бюджету податків, зборів (обов’язкових платежів) та створення нових робочих місць. Підвищення загального рівня соціально-економічного розвитку міста Фастів та його інвестиційної привабливості.
|
2. Технічне переозброєння та реконструкція застарілих виробництв, впровадження передової техніки та технології. Пошук інвесторів
|
||||
2.1
|
Збвльшення виробничих потужностей шляхом запуску технології флексодруку.
|
Протягом 2017 року
|
ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг»
|
Вищевказані заходи дадуть можливість підвищити якість та збільшити обсяги виробництва продукції
|
2.2
|
Реконструкція та технічне переоснащення виробничих потужностей підприємства
|
Протягом 2017 року
|
ПрАТ «Елопак-Фастів»
|
Інвестиції в проекти в розмірі 23 млн.грн, збільшення якості продукції на рівні зарубіжним аналогам та можливість збільшувати об’єми на експорт.
|
2.3
|
Реконструкція та технічне переоснащення виробничих потужностей новопридбаної промислової нерухомості
|
Протягом 2017 року
|
ТОВ «ЕКО-ВТОР»
|
Збільшення обсягів виробництва та розширення ринків збуту
|
2.4
|
Проведення технічного переоснащення цеху деревообробки і інструментально-механічної дільниці; завершення реконструкції заводської водонасосної стації і зовнішніх мереж питного та протипожежного водопостачання
|
Протягом 2017 року
|
ТДВ «Електронагрівач»
|
Підвищення якості та збільшення обсягів виробництва продукції
|
2.5
|
Здійснення розробки та освоєння у виробництві 6 нових виробів із натуральної деревини
|
Протягом 2017 року
|
ТДВ «Електронагрівач»
|
Збільшення обсягів виробництва та розширення ринків збуту
|
3. Популяризація продукції місцевих товаровиробників шляхом прийняття участі у виставках та ярмарках продукції
|
||||
3.1
|
Проведення виставки продукції промислових підприємств під час проведення святкування Дня міста
|
Вересень 2017 р.
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва,
керівники промислових підприємств міста
|
Збільшення кількості залучених до участі у міських, всеукраїнських та міжнародних виставках і ярмарках підприємств, установ та організацій міста Фастів;
Збільшення у структурі експорту частки високотехнологічної продукції;
Приріст експорту товарів.
|
3.2
|
Розміщення на офіційному сайті міської ради номенклатури продукції промислових підприємств м. Фастів
|
І півріччя 2017 року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва,
керівники промислових підприємств міста
|
|
3.3
|
Участь у виставково-ярмаркових заходах, що проводитимуться в Україні та за її межами
|
Протягом року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва,
керівники промислових підприємств міста
|
Очікувані результати:
• технологічне переоснащення промислового виробництва, створення нових робочих місць, введення в експлуатацію нових виробництв;
• залучення інвестицій у розвиток підприємств, створення умов для інноваційного розвитку;
• підвищення конкурентоспроможності промислової продукції та нарощування експортного потенціалу підприємств;
• залучення промислових підприємств до участі у регіональних та міжнародних виставково-ярмаркових заходах, проведення презентацій продукції промислових підприємств з метою пошуку потенційних партнерів та освоєння нових ринків збуту, зокрема з метою заміщення втрачених ринків збуту;
• інвестування інноваційної діяльності.
1.2. ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Головною метою є раціональне та економне використання паливно-енергетичних ресурсів у всіх сферах життєдіяльності зменшення загальних витрат на споживання паливно-енергетичних ресурсів підвищення ефективності їх використання
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
Заощадження коштів за рахунок забезпечення раціонального використання енергоресурсів та енергоносіїв, збільшення частки нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії в структурі споживання містом енергоносіїв та зниження рівня споживання енергоносіїв шляхом впровадження енергозберігаючих заходів та обладнання в закладах бюджетної сфери, житлово-комунальному господарстві та будівництві
|
|||||
1
|
Реконструкція кот. № 9 шляхом її модернізації, а саме: встановлення сучасних водогрійних котлів «Геліос-100 Е-2 шт. з к.к.д. 90% та встановлення водогрійного котла SUNFLAME StarS з пелетним пальником Pellasx тепловою потужністю 0,25 Гкал (альтернативний вид палива)
|
2017
|
КП «Фастівтепломережа»
|
Власні надходження підприємства
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
2
|
Реконструкція кот. № 19 шляхом її модернізації, а саме: встановлення економічно-ефективного котла КВаС-2,0 (ВК-32) на газовому паливі з к.к.д 90% та встановлення сучасного більш економічного газового вихрєвого блочного пальника ПГВ-ПГТ-2,0Б-К на котел КВас – 2,0 (ВК-32)
|
2017
|
КП «Фастівтепломережа»
|
Власні надходження підприємства
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
3
|
Модернізація кот. № 20, а саме: встановлення водогрійного котла SUN-FLAME StartS з пелетним пальником Pellasx тепловою потужністю 0,25/0,26 Гкал – 3 шт.
Встановлення сучасних водогрійних котлів «Геліос» -100 Е-2 шт. з к.к.д. 90%
|
2017
|
КП «Фастівтепломережа»
|
Власні надходження підприємства
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
4
|
Введення в експлуатацію УТВ-1,5 – 2 шт. на альтернативному паливі (торф) (кот. № 18)
|
2017
|
КП «Фастівтепломережа»
|
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
5
|
Встановлення водогрійного котла SUN-FLAME StarSз пелетним пальником Pllasx тепловою потужністю 0,25/0,26 Гкал 3 шт. (кот. №30)
|
2017
|
КП «Фастівтепломережа»
|
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
6
|
Монтаж системи газопостачання та встановлення водогрійного котла КСВа-2,0 Мвт(КВ-32) з газовим вибуховим блочним пальником ПГВ-ПГТ-2,5Б-К (кот. № 18)
|
2017
|
КП «Фастівтепломережа»
|
Власні надходження підприємства
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
7
|
Проведення модернізації (заміну) існуючих ламп мережі вуличного освітлення: заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі та світлодіодні світильники
|
2017-2021
|
Фастівський ККП
|
Грантові кошти Е5Р
|
159 616,0 євро
|
8
|
Енергетичний аудит бюджетних будівель
|
2017
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
Сертифіковані компанії
|
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
9
|
Заходи з термомодернізації навчально-виховних закладів: ДНЗ №6 «Казка», ДНЗ №11 «Дзвіночок», ЗОШ № 1, ЗОШ № 2
|
2017-2021
|
Управління освіти
|
Кошти міжнародних організацій (кредитні кошти НЕФКО)
|
8994,757
|
10
|
Заходи з термомодернізації бюджетних будівель
|
2017
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Кошти міського бюджету
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
• підвищення ефектвності і надійності функціонування енергетики міста шляхом модернізації існуючого теплогенеруючого обладнання та впровадження сучасних енергоефективних технологій і устаткування;
• підвищення енергонезалежності об’єктів за умови впровадження енергозберігаючих заходів;
• економію коштів міського бюджету.
1.3. РОЗВИТОК ТОРГІВЛІ ТА СФЕРИ ПОСЛУГ
Головна мета – задоволення попиту населення в товарах та послугах, створення ефективної ринкової інфраструктури по реалізації товарів та наданні послуг, яка спроможна забезпечити належний рівень торговельно-побутового обслуговування населення та конституційний захист прав споживачів.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО КОНСТИТУЦІЙНого зАХИСТу ПРАВ СПОЖИВАЧІВ:
№ з/
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
|
|
|||||
1.1
|
Проведення моніторингу щодо забезпеченості населення міста об’єктами торгівлі, закладами ресторанного господарства та сфери послуг і здійснення заходів по раціональному розміщенню об’єктів по мікрорайонах міста
|
Протягом року
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Забезпечення належного рівня торговельного та побутового обслуговування населення
|
|
1.2
|
Погодження режимів роботи підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг відповідно до потреб населення
|
Протягом року
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Забезпечення належного рівня торговельного та побутового обслуговування жителів та гостей міста
|
|
2. Забезпечення належної якості товарів
|
|||||
2.1
|
Організація та проведення ярмарок по реалізації продовольчих товарів фермерськими господарствами міста та району та підприємствами харчової промисловості міста за цінами виробників.
Розширення мережі фірмової торгівлі місцевих товаровиробників
|
Щотижнево
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів, КП «Фастівський міський ринок»
|
Збільшення можливостей населення придбавати товари фермерських господарств та підприємств харчової галузі за цінами виробників. Вдосконалення та розширення мережі фірмової торгівлі, збільшення асортименту товарів за помірними цінами
|
|
2.2
|
Здійснення моніторингу відповідності на продовольчі товари та необхідних документів про походження на непродовольчі товари, належного маркування та етикетування товарів на українській мові
|
Щомісячно
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Забезпечення реалізації належної якості товарів та послуг для населення
|
|
2.3
|
Здійснення контролю за наявністю у торговельних залах та у підприємствах сфери побуту «Кутка споживача» з повною інформацією про господарюючого суб`єкта, необхідних Правил торговельного та побутового обслуговування населення
|
Щомісячно
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства. Забезпечення споживачам вільного доступу до необхідної інформації
|
|
2.4
|
Моніторинг по дотриманню законодавства щодо організації торгівлі, Правил торгівлі на ринках міста та заборони торгівлі у невстановлених місцях
|
Щомісячно
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Забезпечення реалізації належної якості товарів та послуг для населення. Дотримання суб’єктами господарювання Правил торгівлі на ринках міста
|
|
3. Профілактика порушень законодавства про захист прав споживачів
|
|||||
3.1
|
Розповсюдження серед населення через засоби масової інформації правових знань в сфері захисту прав споживачів, інформування споживачів про якісні характеристики товарів, про виробників, а також про Правила торгівлі та надання послуг
|
Постійно
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Інформування населення про права споживачів при придбанні товарів чи наданні послуг. Покращення і забезпечення споживачів доступною, своєчасною та достовірною інформацією
|
|
3.2
|
При розгляді звернень та заяв громадян проводити аналіз виявлених порушень, причин, які їх породжують, вживати заходів по їх подальшому недопущенню. За необхідності, виносити окремі звернення на розгляд обласної Інспекції з питань захисту прав споживачів
|
Протягом року
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
||
3.3
|
Надання консультативної та практичної допомоги громадянам відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»
|
Протягом року
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
||
4. Контроль за дотриманням правил торгівлі та порядку провадження торговельної діяльності
|
|||||
4.1
|
Проведення моніторингу суб’єктів господарювання міста стосовно дотримання правил торгівлі.
|
Протягом року
|
Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів
|
Підвищення відповідальності СГД за якістю реалізації товарів та послуг у відповідності до Правил торгівлі.
|
Очікувані результати:
· провадження ефективних заходів щодо конституційного захисту прав споживачів у місті, посилення контролю за якістю і безпекою продукції, умов договорів при виконанні робіт та послуг;
· збільшення асортименту товарів місцевих та регіональних товаровиробників у торгівельній мережі міста, реалізація продукції за цінами виробників;
· впровадження організаційних та інформаційно-роз’яснювальних заходів по подальшому покращенню культури торговельно-побутового обслуговування населення, насичення споживчого ринку якісними товарами та послугами;
· розширення фірмової мережі магазинів підприємств-виробників продовольчих товарів з різних регіонів України
1.4. БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА
Головною метою - бюджетної політики на 2017 рік є наповнення бюджету міста, оптимізація витрат, забезпечення формування та прийняття збалансованого бюджету з урахуванням у повному обсязі потреби у коштах для соціальних виплат та розрахунків за енергоносії, дотримання жорсткої фінансової дисципліни при використанні коштів бюджету міста, недопущення утворення бюджетної заборгованості з розрахунків за заробітною платою та іншими соціальними видатками.
№ з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Забезпечення виконання показників доходної частини міського бюджету
|
||||
1.2
|
Проведення систематичного аналізу виконання доходної частини міського бюджету
|
щомісячно
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Забезпечення виконання затверджених показників по надходженнях до міського бюджету
|
1.3
|
Опрацювання реєстру платників на предмет сплати ними податків і зборів до міського бюджету. Оперативне з’ясування фактів неперерахування або перерахування не в повному обсязі податків до бюджету та направлення переліків таких платників до Фастівського відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
щомісячно
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Підвищення рівня платіжної дисципліни платників податків
|
1.4
|
Проведення роботи з орендарями земельних ділянок у разі закінчення термінів дії договорів оренди та своєчасності їх продовження, інвентаризація рішень сесії міської ради на предмет дотримання термінів при укладанні договорів оренди землі
|
протягом року
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
Відділ земельних ресурсів та майна виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Прискорення у часі оформлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки; не допущення використання землі без правовстановлюючих документів
|
1.5
|
Проведення заходів щодо організації своєчасного затвердження та перегляду ставок податків і зборів (обов`язкових платежів) згідно з чинним законодавством
|
протягом року
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Наповнення доходної частини міського бюджету
|
1.6
|
Недопущення випадків надання економічно необґрунтованих пільг суб’єктам господарювання по сплаті податків, зборів та інших обов’язкових платежах
|
протягом року
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради, Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Наповнення доходної частини міського бюджету
|
2. Забезпечення економного та раціонального використання коштів міського бюджету
|
||||
2.1
|
Розробка заходів щодо забезпечення збалансованості міського бюджету та заходів щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету
|
Протягом року
|
Бюджетний відділ фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Забезпечення збалансованості бюджетної системи, сприяння стабільному функціонуванню бюджетних установ об»єднаної громади
|
2.2
|
Перегляд кошторисів бюджетних установ у частині скорочення бюджетних асигнувань на менш важливі статті витрат та підготовка відповідних пропозиції для розгляду на сесіях міської ради
|
Протягом року
|
Бюджетний відділ фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Оптимізація видатків бюджетних установ
|
2.3
|
Забезпечення врахування у міському бюджеті у повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці, на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються бюджетними установами, а також здійснення контролю за станом дебіторської та кредиторської заборгованості розпорядників коштів місцевих бюджетів
|
Протягом року
|
Бюджетний відділ фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати та бюджетної заборгованості
|
2.4
|
Посилення фінансового контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів шляхом проведення аналізу видатків в розрізі бюджетних установ
|
Протягом року
|
Бюджетний відділ фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Підвищення ефективності використання бюджетних коштів
|
2.5
|
Надання пропозицій на Міністерство фінансів України та Асоціацію міст України щодо забезпечення міського бюджету фінансовим ресурсом для здійснення видатків по захищених статтях кошторисів бюджетних установ
|
Протягом року
|
Бюджетний відділ фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Забезпечення проведення видатків бюджетних установ по захищених статтях в повному обсязі, недопущення кредиторської заборгованості по соціальних виплатах
|
3.2
|
Проведення балансових комісій з питань фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста
|
щоквартально
|
Бюджетний відділ фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
|
3. Забезпечення стабільного та ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів
|
||||
4.1
|
Забезпечення виконання планових показників доходів державного та місцевих бюджетів.
|
Протягом року
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради, Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
І
|
Забезпечення виконання затверджених показників по надходженнях до місцевого бюджету бюджету
|
4.2
|
Організація роботи із забезпечення адміністрування податків і зборів та інших платежів, єдиного соціального внеску
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
|
4.3
|
Здійснення контролю за своєчасністю подання передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків тощо), своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків, інших платежів, контроль за сплатою яких покладено на ДФС України. Підвищення рівня добровільної сплати податків та зборів, єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Підвищення рівня платіжної дисципліни платників податків
|
4.4
|
Забезпечення дієвої взаємодії з органами місцевого самоврядування в частині розширення кола платників податків
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Збільшення рівня надходжень платежів до бюджету
|
4. Сприяння росту економіки, створенню рівних конкурентних умов
|
||||
5.1
|
Проведення з керівниками підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, приватними підприємцями, якими допущено заборгованість із виплати зарплати, з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціально внеску, де проводиться нарахування зарплати на рівні або менше законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Забезпечення виконання затверджених показників по надходженнях до бюджету об»єднаної громади
|
5.2
|
Активізація роботи у складі тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат при місцевих органах влади
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету
|
|
5.3
|
Приведенню рішень про встановлення місцевих податків і зборів до вимог чинного законодавства України та забезпечення їх виконання.
|
Протягом року
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради,
|
Збільшення рівня надходжень платежів до місцевого бюджету
|
5.5
|
Проведення звірки з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади та органами земельних ресурсів щодо повноти обліку платників земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності, щодо кількості укладених та зареєстрованих договорів оренди, нарахованих та сплачених рн. орендної плати.
При необхідності надіслати звернення відповідним органам щодо оптимізації в землекористуванні
|
Протягом року
|
Відділ доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
Відділ земельних ресурсів та майна виконавчого комітету Фастівської міської ради Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Забезпечення виконання затверджених показників по надходженнях до бюджету об»єднаної громади
|
5. Скорочення податкового боргу та боргу з єдиного соціального внеску
|
||||
6.1
|
Застосування повного комплексу заходів погашення податкового боргу та боргу з єдиного соціального внеску, визначених законодавством
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Забезпечення скорочення податкового боргу та зменшення кількості підприємств – боржників
|
6.2
|
Взаємодія з державною виконавчою службою, участь у виконавчих провадженнях з метою повноти, якості та своєчасності виконання судових рішень щодо стягнення податкового боргу та боргу з єдиного соціального внеску
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
|
6.3
|
Заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного та місцевих бюджетів
|
Протягом року
|
Фастівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області
|
Очікувані результати:
· збільшення надходжень до місцевого бюджету;
· покращення платіжної дисципліни та скорочення податкового боргу;
· збалансованість показників бюджету;
· підвищення ефективності використання бюджетних коштів;
· недопущення бюджетної заборгованості.
1.5. РОЗВИТОК ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
Головною метою є вдосконалення та розвиток міської автобусної мережі, впорядкування руху автобусних маршрутів, поліпшення умов дорожнього руху та транспортного обслуговування населення в місті Фастів.
№ з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Удосконалення пасажирської мережі у місті
|
||||
1.1
|
Аналіз затвердженої мережі автобусних маршрутів загального користування відповідно до вимог чинного законодавства
|
2017
|
Сектор торгівлі та транспорту
|
Затверджена мережа автобусних маршрутів загального користування, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів
|
1.2
|
Приведення у відповідність автобусних зупинок до Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту (Наказ Державного Комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.95 №21)
|
2017
|
Фастівський ККП
Сектор капітально будівництва
Відділ містобудування та архітектури
Сектор торгівлі та транспорту
|
Належна організація дорожнього руху та транспортного обслуговування населення. Приведення у відповідність розміщення та обладнання автобусних зупинок.
|
1.3
|
Аналіз та розвиток автобусних маршрутів, розроблення, погодження та затвердження нових маршрутів
|
2017
|
Сектор торгівлі та транспорту
|
розвитк галузі автомобільного транспорту, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, забезпечення виконання соціально значущих перевезень
|
2. Організація ефективного управління міським пасажирським транспортом
|
||||
2.1
|
Затвердження нової форми договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування
|
2017
|
Сектор торгівлі та транспорту
|
Покращення умов надання послуг перевезення міським транспортом, встановлення умов перевезення (прав та обов’язків)
|
2.2
|
Затвердження Порядку контролю за виконанням Перевізниками умов Договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користуванняу м.Фастів
|
2017
|
Сектор торгівлі та транспорту
|
Впорядкування роботи пасажирського транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування та оптимізація системи контролю за дотриманням Перевізниками умов Договору на перевезення пасажирів
|
Очікувані результати:
• розвиток галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом;
• покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів;
• забезпечення виконання соціально значущих перевезень.
1.6. МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯМ ЖИТЛОМ
Головною метою міської влади є реалізація державної політики щодо забезпечення сталого розвитку землекористування захисту прав власників та користувачів земельних ділянок а також створення більш сприятливих умов для залучення інвестицій у пріоритетні галузі економіки міста та стабілізація ситуації в будівельній галузі
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Розробка проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Фастова
|
2017
|
Відділ містобудування та архітектури,
Відділ з питань раціонального використання земель
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Розробка проекту землеустрою щодо впорядкування території населеного пункту
|
2017
|
Відділ містобудування та архітектури,
Відділ з питань раціонального використання земель
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Створення електронно-інформаційного управління містом з впровадженням нових технологічних можливостей містобудівного характеру
|
2017
|
Відділ містобудування та архітектури,
Відділ з питань раціонального використання земель
|
Кошти міжнародних організацій
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· розвиток міста як гармонійного середовища з поєднанням інтересів громади та інвесторів;
· стабілізація ситуації в будівельній галузі;
· отримання інформації щодо вільних земельних ділянок всіх категорій.
ПРІОРИТЕТ 2. СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
2.1.РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
Головною метою на 2017 рік є провадження регуляторної політики спрямованої на створення сприятливого бізнес-середовища для формування та функціонування суб’єктів малого та середнього підприємництва, в т. ч. місцевих товаровиробників, запровадження механізму співпраці виконавчих органів Фастівської міської ради та суб’єктів малого та середнього підприємництва.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ МІСТА Фастів:
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Реалізація регуляторної політики
|
||||
1.1
|
Забезпечення реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва та здійснення нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності у відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
|
Протягом 2017
|
розробники регуляторних актів, управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Забезпечення основних принципів державної регуляторної політики та встановлення єдиного підходу до підготовки аналізу регуляторного впливу та до здійснення відстежень результативності регуляторних актів і забезпечення ефективності дії регуляторних актів;
|
1.2
|
Розробка та оприлюднення на офіційному сайті Фастівської міської ради реєстру власних діючих регуляторних актів, плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, плану-графіка здійснення відстежень результативності власних регуляторних актів, проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу для обговорення
|
Протягом 2017
|
розробники регуляторних актів, управління економіки та міжнародного співробітництва
|
|
2. Фінансово-кредитна підтримка
|
||||
2.1
|
Забезпечення надання одноразових виплат допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю
|
Протягом 2017
|
Фастівський міський центр зайнятості
|
Збільшення чисельності осіб, які були працевлаштовані шляхом надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької
|
2.2
|
Забезпечення суб’єктам підприємницької діяльності, які працевлаштовують на нові робочі місця громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
|
Протягом 2017
|
Фастівський міський центр зайнятості
|
|
3.Ресурсна та інформаційна підтримка
|
||||
3.1
|
Забезпечення доступу суб’єктів підприємницької діяльності до актуалізованої інформації на офіційному сайті міської ради щодо:
- нежитлових приміщень комунальної власності,
-земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які або права на які можуть бути продані на земельних торгах;
|
Протягом 2017
|
Відділ з питань раціонального використання земель
та майна
|
Удосконалення механізму вирішення питань, пов’язаних з використанням комунального тайна та земельних ділянок, а також для забезпечення найбільш доцільного та ефективного використання земель та майна, залучення додаткових коштів до міського бюджету
|
4. Вдосконалення системи надання адміністративних послуг
|
||||
4.1
|
Забезпечення ефективного функціонування Центру надання адміністративних послуг
|
Протягом 2017
|
ЦНАП
|
Доступність отримання фахових та всебічних консультацій та адміністративних послуг в ЦНАПі, прозорість отримання послуг - відповідно підвищення популяризації ЦНАПу серед мешканців міста.
|
4.2
|
Впровадження сучасних форм обслуговування відвідувачів шляхом встановлення електронної черги, інформаційного терміналу, та створення окремого сайту Центру надання адміністративних послуг в мережі Інтернет
|
Протягом 2017
|
ЦНАП
|
|
4.3
|
Оновлення інформаційних стендів з надання адміністративних та інших послуг, здійснення електронних консультацій заявників
|
Протягом 2017
|
ЦНАП
|
|
5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти
|
||||
5.1
|
Створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель
|
Протягом 2017
|
Комітет з конкурсних торгів, головні розпорядники коштів міської ради
|
Забезпечення прозорого і чіткого механізму взаємодії органів державної влади та суб’єктів підприємницької діяльності
|
Очікувані результати:
· підвищення рівня обізнаності суб’єктів малого та середнього підприємництва;
· забезпечення прозорості роботи органів місцевого самоврядування, систематичне інформування суб’єктів господарювання щодо основних подій;
· стимулювання суб’єктів господарювання, підвищення професійного рівня майстерності працівників відповідної галузі господарювання;
· забезпечення ефективної і прозорої системи видачі документів дозвільного характеру;
· сприяння залученню інвестицій;
· створення сприятливих умов для розвитку існуючих підприємств малого та середнього бізнесу, особливо місцевих товаровиробників, підвищення їх конкурентоспроможності;
· збільшення обсягів реалізованої продукції малими та середніми підприємствами;
· формування позитивної суспільної думки про мале та середнє підприємництво.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Підключення центру надання адміністративних послуг до Єдиного демографічного реєстру
|
2017
|
Центр надання адміністративних послуг, Відділ ведення демографічного реєстру населення
Відділ інформаційних технологій та комп’ютер-ного забезпечення
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Придбання робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки
|
2017
|
Центр надання адміністративних послуг, Відділ інформаційних технологій та комп’ютер-ного забезпечення
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Придбання робочої станції для реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання
|
2017
|
Центр надання адміністративних послуг, Відділ ведення демографічного реєстру населення
Відділ інформаційних технологій та комп’ютер-ного забезпечення
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
4
|
Придбання робочої станції для внесення інформації в ЄДРР та формування витягів з ЄДРР
|
2017
|
Центр надання адміністративних послуг, Відділ ведення демографічного реєстру населення
Відділ інформаційних технологій та комп’ютер-ного забезпечення
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
5
|
Модернізація сайту Фастівської міської ради
|
2017
|
Відділ з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ,
Сертифіковані організації
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· виконання ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» Потанови КМУ №745 від 26.10.2016 року;
· запровадження надання через ЦНАП адміністративної послуги з видачі закордонних паспортів по виїзду закордон та паспорта громадянина України у вигляді картки, збільшення надходжень до міського бюджету;
· запровадження ведення електронного реєстру населення, забезпечення ведення Єдиного демографічного реєстру населення;
· запровадження ведення електронного реєстру населення, забезпечення ведення Єдиного демографічного реєстру населення, видача витягів з ЄДРР на підтвердження реєстрації місця проживання, надходження до міськогобюджету надходжень, як адмінзбору ща надання витягів з ЄДДР;
· візуально новий сайт міської ради, зручний для фастівчан, із відповідним наповненням та корисною інформацією, а також новими технологічними можливостями
· збільшення надходжень до місцевого бюджету.
2.2 ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ МІСТА. ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Головною метою провадження інвестиційної політики міста Фастів є сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку міста; підвищення іміджу міста як території, привабливої для інвестування і співробітництва.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ МІСТА Фастів
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Створення умов для залучення іноземних інвестицій
|
||||
1.1
|
Підготовка презентацій інвестиційних можливостей міста на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради, в тому числі: про вільні земельні ділянки, приміщення комунальної власності, виробничі площі підприємств тощо. Забезпечити оприлюднення інформації про інвестиційні можливості міста
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва; Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення.
|
Підвищення рівня доступності зацікавлених осіб до інформації щодо інвестиційних можливостей міста.
Розміщення у розділі «Інвестиційна політика» на веб-сайті Фастівської міської ради наступної інформації:
- про вільні земельні ділянки, які виставляються на земельні торги;
- вільні виробничі та офісні приміщення промислових підприємств, які пропонуються для продажу та оренди;
- нежитлові приміщення комунальної власності, що підлягають приватизації
|
1.2
|
Дослідження інженерно-технічної інфраструктури промислових майданчиків, інших будівель і споруд, земельних ділянок, які можуть бути запропоновані інвесторам для реалізації інвестиційних проектів
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Формування інвестиційно-привабливого іміджу міста як території, сприятливої для інвестування і співробітництва
|
1.3
|
Надання СГД міста методичної та практичної рекомендації по підготовці інвестиційних та грантових проектів, допомога в розробці бізнес-планів, інвестиційних проектів. Інформувати комунальні підприємства, департаменти, управління та відділи міської ради про оголошення інвестиційних та грантових конкурсів
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Участь міста у національних і міжнародних грантових конкурсах та проектах міжнародної технічної допомоги, залучення фінансових ресурсів для розвитку підприємств. Збільшення кількості виграних грантів і проектів, що дозволить залучити додаткові кошти для соціального розвитку міста. Розширення можливостей в одержанні фінансових ресурсів для залучення інвестицій
|
1.4
|
Облаштування індустріального парку. Пошук керуючої компанії створеного індустріального парку.
|
Протягом року
|
Управління економіки та соціально-економічного розвитку. Керуюча компанія
|
Сприяння збільшенню надходжень до місцевого бюджету шляхом реалізації даного проекту.
|
1.5
|
Забезпечити супровід інвесторів під час реалізації інвестиційних проектів та сприяти, у межах дії чинного законодавства та компетенції міської ради, вирішенню проблемних питань, що виникають у ході здійснення інвестиційної діяльності
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Створення комфортних умов для інвесторів, які залучатимуть кошти у розвиток економіки міста Фастів.
Залучення до міста стратегічних інвесторів
|
2. Популяристична діяльність щодо інвестиційних можливостей та потенціалу м.Фастів
|
||||
2.1
|
Розміщення інформації про інвестиційну привабливість, перелік інвестиційних пропозицій підприємств та організацій міста, у мережі інтернет, а також створення та розповсюдження фільму про інвестиційний потенціал міста
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Формування інвестиційного іміджу міста
|
2.2
|
Поширення серед потенційних інвесторів презентаційно-інформаційні матеріали про інвестиційний потенціал міста на всеукраїнських та міжнародних заходах (виставках, конференціях, симпозіумах, круглих столах)
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Розширення кола осіб та інституцій, ознайомлених з інвестиційними можливостями міста
|
2.3
|
Участь у виставках, економічних, інвестиційних форумах, конференціях, семінарах і презентаціях в Україні і за кордоном
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Розширення кола осіб та інституцій, ознайомлених з інвестиційними можливостями міста, пошук потенційних
інвесторів
|
3. Розвиток зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва
|
||||
3.1
|
Участь та сприяння у проведенні вітчизняних та закордонних заходів на інвестиційну тематику (форумів, конференцій, виставок, зустрічей).
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Здобуття навиків та обмін досвідом з вітчизняними та закордонними представництвами
|
3.2
|
Організація прийомів офіційних делегацій, представників міжнародних організацій, фінансових інституцій для вирішення можливих питань співробітництва.
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Обмін досвідом, налагодження співпраці та розширення ринків збуту своєї продукції.
|
3.3
|
Налагодження контактів з торговими місіями та представництвами закордонних держав.
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Поступове зростання рівня залучення інвестицій, в т.ч. прямих іноземних.
|
3.4
|
Участь у програмах міжнародної технічної допомоги, міжнародного співробітництва, співпраці з донорськими організаціями щодо залучення коштів для фінансування інвестиційних програм та проектів
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Активізована діяльність щодо залучення технічної допомоги через міжнародні організації та їх програми співробітництва.
|
4. Підтримка реалізації пріоритетних інвестиційних проектів та розвиток інфраструктури підтримки інвестиційної діяльності
|
||||
4.1
|
Створення та оновлення бази даних міських інвестиційних проектів.
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Залучення технічної допомоги через міжнародні організації та їх програми співробітництва.
|
4.2
|
Інформаційно-консультаційна підтримка суб’єктів господарювання, громадських організацій для залучення інвестиційних коштів та міжнародної технічної допомоги.
|
Протягом
року
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету
|
Підвищення рівня освіченості працівників органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадських організацій щодо вимог оформлення інвестиційних проектів
|
4.3
|
Забезпечення інформаційного супроводу інвестиційних проектів і програм.
|
Протягом
року
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Покращення інформованості потенційних інвесторів про можливості вкладання коштів у місто Фастів.
|
Очікувані результати:
· участь міста у національних і міжнародних грантових конкурсах та проектах міжнародної технічної допомоги, залучення фінансових ресурсів для розвитку підприємств;
· створення комфортних умов для інвесторів, які залучатимуть кошти у розвиток економіки міста Фастів;
· розширення кола осіб та інституцій, ознайомлених з інвестиційними можливостями міста, пошук потенційних інвесторів;
· обмін досвідом, налагодження співпраці та розширення ринків збуту своєї продукції;
· покращення інформованості потенційних інвесторів про можливості вкладання коштів у місто Фастів;
· розповсюдження презентаційних матеріалів про інвестиційні можливості міста Фастів серед потенційних інвесторів, інвестиційних фондів;
· залучення до міста інвесторів та інвестиційних фондів;
· поступове зростання рівня залучення інвестицій, в т.ч. прямих іноземних;
· збалансування фінансових інтересів інвесторів та соціально-економічних інтересів міста;
· максимальне усунення перешкод організаційно-технічного характеру на загальноміському рівні;
· розвиток інвестиційного ринку та розбудова сучасної фінансово-інвестиційної інфраструктури міста;
· забезпечення інституціональних перетворень відповідно до міжнародних стандартів.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1. Створення сприятливих умов для залучення інвестицій та вдосконалення системи обслуговування інвесторів
|
|||||
1
|
Проведення інвестиційного форуму
|
2017
|
МВК,
Департамент економічного розвитку і торгівлі КОДА
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Розроблення «Інвестиційного паспорту міста» з визначенням рівня інвестиційної привабливості та «Дорожньої карти інвестора від започаткування до припинення діяльності».
|
2017
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Кошти міжнародних організацій
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2. Підтримка реалізації пріоритетних інвестиційних проектів та розвиток інфраструктури підтримки інвестиційної діяльності
|
|||||
2.1
|
Активізація роботи в частині залучення в економіку міста коштів міжнародної технічної допомоги (розроблення інвестиційних проектів, бізнес-планів, іншої проектно-кошторисної документації).
|
2017
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету ФМР
Залучені організації
|
Кошти мажнародних організацій
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2.2
|
Проведення та сприяння у проведенні тренінгів, семінарів, навчань для службовців з питань інвестиційного проектування, супроводу інвестиційних проектів, інвестиційного маркетингу тощо.
|
2017
|
Управління економіки та міжнародного співробітництва
|
Кошти організаторів заходу
|
_
|
2.3
|
Обмін досвідом під час участі у заходах, пов’язаних з питаннями залучення інвестицій, промоції міста та активізації інноваційно-інвестиційної діяльності в Україні та закордоном
|
2017
|
Структурні підрозділи виконавчого комітету ФМР
Залучені організації
|
Кошти країни організатора
|
_
|
Очікувані результати:
· поліпшення інвестиційного клімату в місті, забезпечення прозорості, стабільності і простоти інвестиційної діяльності;
· створення системи мобілізації інвестиційних ресурсів для сталого розвитку економіки міста;
· сприяння збільшенню надходжень до місцевого бюджету шляхом реалізації інвестиційних проектів;
· проведення активної політики органів виконавчої і законодавчої влади, як відповідальних учасників інвестиційних проектів міста Фастова;
· формування інвестиційно-привабливого іміджу міста як території, сприятливої для інвестування і співробітництва;
· забезпечення поінформованості потенційних інвесторів про інвестиційні можливості та умови здійснення інвестиційної діяльності в місті.
2.3. УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
Управління об’єктами права комунальної власності – це здійснення міської радою та виконавчими органами, іншими суб’єктами повноважень щодо реалізації прав та обов’язків територіальної громади як власника цих об’єктів, пов’язаних з їх ефективним використанням та розпорядженням відповідно до законодавства України, з метою задоволення жителів міста в роботах, послугах, інших громадських потребах.
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1.
|
Укладання договорів оренди та пролонгація діючих договорів оренди комунального майна,
|
Протягом 2017 року
|
Відділ з питань раціонального використання земель та майна
|
- забезпечення надходжень коштів до міського бюджету від оренди майна;
- розвиток соціальної інфраструктури шляхом передачі майна територіальної громади м. Фастів в оренду;
|
2.
|
Формування переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які або права на які можуть бути продані на земельних аукціонах
|
Протягом 2017
|
Відділ з питань раціонального використання земель
та майна
|
Збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок продажу права оренди на земельні ділянки на земельних торгах
|
3.
|
Здійснення обліку комунального майна, що знаходиться на балансі комунальних підприємств та організацій, забезпечення збереження та його використання
|
Протягом 2017 року
|
Відділ з питань раціонального використання земель та майна; Балансоутримувачі комунального майна
|
-Виявлення та ефективне використання вільних площ об’єктів комунальної власності
|
4.
|
Проведення конкурсів на право оренди комунального майна
|
Протягом 2017 року
|
Відділ з питань раціонального використання земель та майна
|
- встановлення економічно виправданих і обґрунтованих розмірів орендної плати через переважне використання конкурентних способів передачі майна в оренду;
|
5.
|
Контроль за надходженням коштів від оренди комунального майна територіальної громади міста
|
Протягом 2017 року
|
Відділ з питань раціонального використання земель та майна
|
- забезпечення планових надходжень до бюджету від оренди об’єктів комунальної власності;
|
6.
|
Проведення роботи по обліку та інвентаризації майна
|
Протягом 2017 року
|
Відділ з питань раціонального використання земель та майна
|
- виявлення об’єктів необлікованого безхазяйного майна, які не використовуються чи використовуються не за призначенням, підготовка пропозицій щодо постановки їх на баланс, оформлення права власності та подальшого надання в оренду
|
7.
|
Виявлення безхазяйного майна та відумерлої
спадщини на території міста Фастова
|
Протягом 2017 року
|
Відділ з питань раціонального використання земель та майна
|
- прийняття до комунальної власності безхазяйного майна та відумерлої спадщини з метою
ефективного використання виявлених об’єктів, поліпшення житлових умов мешканців міста та приведення занедбаних об’єктів до норм благоустрою
|
Очікувані результати:
· забезпечити надходження до міського бюджету від плати за оренду комунального майна територіальної громади міста Фастів;
· підвищення якості й ефективності управління комунальним майном міста, дотримання прозорості процедури передачі в оренду об’єктів комунальної власності з метою підвищення ефективності їх подальшого функціонування.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1.
|
Розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які або права на які можуть бути продані на земельних торгах
|
2017
|
Відділ з питань раціонального використання земельта майна
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· збільшення надходжень до міського бюджету від сплати орендої плати за землю;
2.4 РОЗВИТОК ТУРИЗМУ
Головна мета - формування особливого і різноманітного туристичного продукту міста, просування його на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях шляхом рекламно-інформаційної кампанії, створення туристичної інфраструктури, яка б відповідала європейським стандартам.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Популяризація туристичного потенціалу (розробка та впровадження логотипу міста, електронного банера, розміщення інформації про туристичні об’єкти міста у туристичних виданнях, газетах, альбомах, підтримка існуючих та розробка нових туристичних маршрутів інше)
|
2017
|
Відділ культури і туризма
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Розвиток туристичної інфраструктури (виготовлення та встановлення дорожних та вуличних вказівників з назвами вулиць та напрямками туристичних маршрутів, облаштування інформаційних біл-бордів на вокзалі та привокзальній площі, впорядкування шляхів та місць активного туризму – дуб С. Палія, єврейське кладовище, встановлення санвузлів та інформаційних стендів).
|
2017
|
Відділ культури і туризма та ККП
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Культурно-масова діяльність (створення, організація та проведення акцій, святкових заходів, фестивалів)
|
2017
|
Відділ культури і туризма
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
4
|
Співпраця з закордонними містами-побратимами, закордонними містами, що мають місця компактного проживання українців.
Співпраця з командою малого танкера “Фастів”, що базується в м. Одеса.
|
2017
|
Відділ культури і туризма
|
Міський бюджет та інші джерела, не заборонені чинним законодавством Украхїни
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· створення позитивного іміджу міста Фастова, як конкурентоспроможного туристичного продукту, здатного максимально задовольнити потреби населення в активному та інших видах відпочинку, залучати до культурних цінностей населення цим самим розширювати його світогляд;
· через активне використання пам’яток історії, архітектури, природних ресурсів, об’єктів промисловості створення унікальних та різноманітних пропозицій на туристичному ринку.
ПРІОРИТЕТ 3. ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ
3.1. РІВЕНЬ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТА ОПЛАТА ПРАЦІ
Головною метою є забезпечення зростання показника заробітної плати в усіх сферах і галузях економіки. Підвищення середнього рівня заробітної плати суб’єктами господарювання усіх форм власності до середньообласного рівня, перетворення її в надійне джерело доходів та своєчасність її виплати, яке забезпечує гідний рівень життя працюючих та їх сімей.
Головною метою підвищення рівня зайнятості населення та ринку праці є збереження існуючих та створення нових робочих місць з належними умовами та гідною оплатою праці, що забезпечить зростання обсягів виробництва та поліпшення на ринку праці міста.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ОПЛАТИ ПРАЦІ:
№ п/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавці заходу
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Посилення мотивації до легальної продуктивної зайнятості, детінізація відносин на ринку праці
|
||||
1.1
|
Посилення роботи з питань дотримання законодавства про працю керівниками підприємств, установ та організацій міста, фізичних осіб-підприємців, з метою реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин з роботодавцем, необґрунтованого звільнення працівників
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста Фастів
|
Зменшення випадків використання суб’єктами господарювання міста найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, необґрунтованого звільнення працівників
|
1.2.
|
Заслуховування суб’єктів господарювання, які відповідно до даних органів ПФУ виплачують заробітну плату менше мінімальної на засіданні міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Зменшення випадків використання суб’єктами господарювання міста найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин; вжиття превентивних заходів щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин; вжиття заходів оперативного характеру.
|
1.3.
|
Проведення активної інформаційної – роз’яснювальної роботи з метою формування у суб’єктів господарювання та населення негативного ставлення до виплати заробітної плати « в конвертах»
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Формування негативного ставлення у суб’єктів господарювання та населення негативного ставлення до виплати заробітної плати « в конвертах»
|
1.4.
|
Ініціювання перед ГУ Держпраці в Київській обл. перевірок суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше мінімальної або яких відповідно до оперативних даних мається використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Вжиття заходів до суб’єктів господарювання, які порушують норми чинного трудового законодавства, легалізація найманих працівників, відновлення соціальної справедливості
|
1.5.
|
Збір, в межах визначених чинним законодавством України, інформації про суб’єктів господарювання, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин та передача цієї інформації до ГУ Держпраці та правоохоронних органів
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста виконавчого комітету Фастівської міської ради
|
Перевірка цих суб’єктів господарювання з метою наведення правопорядку в цій сфері та вжиття до них заходів відповідно до норм чинного законодавства України
|
2. Розширення сфери застосування праці, створення робочих місць з належними умовами праці
|
||||
2.1
|
Здійснення моніторингу за створенням належних умов праці на підприємствах відповідно до нормативно-правових актів з питань охорони праці, моніторинг проведення атестації робочих місць із шкідливими умовами праці
|
Щомісячно
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста Фастів
|
Дотримання суб’єктами господарювання законодавства з питань охорони праці. Належна оплата праці працівникам, задіяних на роботах із шкідливими умовами праці
|
2.2.
|
Проведення перевірок суб’єктів господарювання на предмет дотримання чинного законодавства з питань охорони праці
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста Фастів
|
Дотримання суб’єктами господарювання законодавства з питань охорони праці.
|
2.3.
|
Проведення превентивних заходів щодо запобіганню випадків виробничого травматизму та створення безпечних та належних умов праці
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста Фастів
|
Формування у роботодавців відповідального ставлення до питань створення безпечних та належних умов праці
|
3. Сприяння зайнятості населення
|
||||
3.1
|
З метою забезпечення конкурентоспроможності безробітних громадян, надання їм можливості отримати місце роботи шляхом оволодіння новими спеціальностями і професіями, які користуються попитом на ринку праці, організувати професійне навчання
|
Протягом року
|
Фастівський міжрайонний центр зайнятості
|
Організація професійного навчання для 145осіб
|
3.2
|
З метою підтримання конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років зі стажем роботи 15 років шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності видавати ваучери
|
Протягом року
|
Фастівський міжрайонний центр зайнятості
|
Видача 12 ваучерів
|
3.3
|
Надавати індивідуальні та групові консультації з питань організації та впровадження підприємницької діяльності. Здійснювати фінансову підтримку розвитку малого підприємництва. Надавати одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи за рахунок фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття безробітним
|
Протягом року
|
Фастівський міжрайонний центр зайнятості
|
Надання одноразової допомоги по безробіттю 14 особам
|
3.4
|
Забезпечити суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, а також роботодавцям, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, компенсації у розмірі 100% єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
|
Протягом року
|
Фастівський міжрайонний центр зайнятості
|
Стимулювання роботодавців до збільшення нових робочих місць в пріоритетних видах економічної діяльності
|
3.5
|
Забезпечити участь безробітних громадян у громадських роботах згідно Рішення виконавчого комітету міської ради
|
Протягом року
|
Фастівський міжрайонний центр зайнятості
|
Забезпечення тимчасової зайнятості 327 незайнятим громадянам
|
4. Підвищення розміру середньої заробітної плати
|
||||
4.1
|
Здійснення аналізу діяльності суб’єктів господарювання, які, працюючи повний робочий день, виплачують працівникам заробітну плату в розмірах менше встановленого мінімуму
|
Протягом року
|
Комісіяз питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, управління пенсійного фонду в місті Фастів та Фастівському районі, Державна фіскальна служба
|
Дотримання суб’єктами господарювання законодавств з питань оплати праці. Підвищення рівня заробітної плати найманих працівників
|
4.2.
|
Ініціювання перед ГУ Держпраці в Київській обл. перевірок суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше мінімальної або яких відповідно до оперативних даних мається використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста виконавчого комітету Фастівської міської ради, спільно з ГУ Держпраці в Київській обл.
|
Вжиття заходів до суб’єктів господарювання, які порушують норми чинного трудового законодавства, легалізація найманих працівників, відновлення соціальної справедливості
|
4.3
|
Заслуховування керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня
|
Щоквартально
|
Комісія з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, управління пенсійного фонду в місті Фастів та Фастівському районі, Державна фіскальна служба
|
Дотримання суб’єктами господарювання законодавства з питань оплати праці. Підвищення рівня заробітної плати найманих працівників
|
4.4
|
Аналіз колективних договорів в частині оплати праці
|
Протягом року
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста Фастів
|
Забезпечення дотримання мінімальних норм і гарантій щодо зайнятості населення та оплати праці
|
5. Своєчасність виплати заробітної плати
|
||||
5.1
|
Проведення моніторингу щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати
|
Щомісячно
|
Відділ з питань праці Управління соціального захисту населення міста Фастів
|
Дотримання суб’єктами господарювання законодавства з питань оплати праці. Своєчасна виплата заробітної плати найманим працівникам
|
5.2
|
Заслуховування керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, в яких наявна заборгованість із виплати заробітної плати
|
Щомісячно
|
Комісія з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат
|
Зменшення та повне погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста
|
5.3.
|
Ініціювання перед ГУ Держпраці в Київській обл. перевірок суб’єктів господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати
|
В разі наявності інформації про заборгованість із виплати заробітної плати
|
Комісіяз питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат
|
Своєчасна виплата заробітної плати
|
Очікувані результати:
· створення 900 нових робочих місць (відповідно до програми зайнятості);
· залучити до участі в оплачуваних громадських роботах 327 осіб з числа незайнятих громадян;
· проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації 145 осіб з числа незайнятих громадян;
· створення можливості для працевлаштування осіб з особливими потребами;
· зменшення прогнозованого рівня безробіття.
3.2 ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН
Головною метою є реалізація політики в сфері соціального захисту населення, державних та місцевих програм соціального захисту окремих категорій громадян міста. Забезпечення індивідуального та комплексного підходу до надання послуг малозабезпеченим фастівчанам. Забезпечення права працюючим особам на отримання пенсійних виплат в майбутньому та забезпечення виплати пенсій існуючим пенсіонерам.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН:
№ п/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавці заходу
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Соціальний захист населення
|
||||
1.1
|
Забезпечення своєчасного надання пільг на житлово-комунальні послуги ветеранам війни, ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ, потерпілим від аварії на ЧАЕС, дітям війни, багатодітним сім»ям та субсидій населенню на житлово-комунальні послуги
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Своєчасне надання пільг на житлово-комунальні послуги та субсидій населенню міста
|
1.2
|
Відповідно до законів України здійснювати забезпечення твердим паливом та скрапленим газом пільгових категорій населення
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Забезпечення твердим паливом та скрапленим газом пільгових категорій населення
|
1.3
|
Забезпечення своєчасного надання пільг (на санаторно-курортне лікування, послуги зв’язку, капремонт квартир інвалідів, компенсаційних виплат) ветеранам війни, ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ, потерпілим від аварії на ЧАЕС згідно з чинним законодавством
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Своєчасне надання пільг на санаторно-курортне лікування, послуги зв’язку, капремонт квартир інвалідів, компенсаційних виплат населенню
|
1.4
|
Забезпечення надання пільг окремим категоріям на проїзд автомобільним та залізничним транспортом та послуги зв»язку
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Надання пільг окремим категоріям на проїзд автомобільним та залізничним транспортом та послуг зв»язку за рахунок коштів міського бюджету
|
1.5
|
Адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Соціальна підтримка осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції
|
1.6
|
Забезпечення призначення нових, перерахунок раніше призначених допомог згідно Законів України, постанов КМУ: «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», та на дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та прийомним сім’ям
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Призначення нових та перерахунок раніше призначених допомог згідно чинного законодавства України
|
1.7
|
Забезпечення призначення державної соціальної допомоги по догляду за особами внаслідок психічного розладу
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Призначення державної соціальної допомоги по догляду за особами внаслідок психічного розладу
|
1.8
|
Забезпечення виплату грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Виплата грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування
|
1.9
|
Забезпечення призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Призначення і виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги
|
1.10
|
Забезпечення призначення та виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Призначення та виплата державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд
|
1.11
|
Забезпечення виплати щорічної грошової допомоги до
5 травня
|
Квітень 2017року
|
Управління соціального захисту
населення
|
Соціальний захист ветеранів війни та членів їх сімей
|
1.12
|
Забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Соціальний захист інвалідів та непрацюючих малозабезпечених осіб
|
1.13
|
Забезпечення виплати матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби
|
Протягом року
|
Управління соціального захисту населення
|
Соціальний захист громадян України, які звільнилися з військової строкової служби
|
|
Очікувані результати:
· соціальний захист малозабезпечених верств населення;
· підвищення адресності соціальної допомоги та забезпечення цільового використання бюджетних коштів.
3.3 СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО НАСЕЛЕННЯ
Головною метою діяльності закладів охорони здоров’я міста є надання доступної кваліфікованої медичної допомоги, формування здорового способу життя населення, покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Підвищення якості медичних послуг
|
||||
1.1
|
Виконання та дотримання клінічних Протоколів надання медичної допомоги
|
Протягом року
|
Лікувальні заклади міста
|
Покращення показників здоров’я дитячого населення
|
1.2
|
Організація та проведення комплексних профілактичних оглядів населення
|
Протягом року
|
Лікувальні заклади міста
|
Раннє виявлення захворювань, кваліфіковане й у повному обсязі обстеження та лікування хворих
|
1.3
|
Організація і проведення диспансеризації населення
|
Протягом року
|
Лікувальні заклади міста
|
Забезпечення дієвого нагляду за станом здоров’я пацієнтів диспансерних груп
|
1.4
|
Проведення заходів щодо санітарно-гігієнічного виховання населення, пропаганди здорового способу життя, у тому числі раціонального харчування, посилення рухової активності, боротьби з палінням і іншими шкідливими звичками
|
Протягом року
|
Міські фахівці
|
Підвищення рівня санітарних знань серед населення
|
Очікувані результати:
· зменшення захворюваності населення;
· покращення можливостей діагностики, лікування, реабілітації;
· забезпечення дієвого нагляду за станом здоров’я пацієнтів.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Здійснення капітального ремонту водопроводу та каналізації – внутрішні сантехнічні роботи
|
2017
|
БМЕУ-2
|
Кошти міжнародних організацій
|
В межах кошторису
|
2
|
Перехід на альтернативні види опалення
|
2017
|
ТОВ «Пламя»
|
Кошти підприємств, установ, організацій
|
В межах кошторису
|
3
|
Реконструкція стаціонарних відділень в зв’язку з реорганізацією закладу.
|
2017
|
КЗ «Фастівська міська лікарня»
|
Кошти міжнародних організацій
|
В межах кошторису
|
4
|
Забезпечення медичних заходів комплексної програми «Цукровий та нецукровий діабет»
|
2017
|
Департамент охорони здоров’я
|
Кошти державних програм
|
В межах кошторису
|
5
|
Програма «Онкологія»
|
2017
|
Департамент охорони здоров’я
|
Кошти державних програм
|
В межах кошторису
|
6
|
Придбання сучасного медичного обладнання
|
2017
|
КЗ «Фастівська міська лікарня»
|
Кошти міжнародних організацій
|
В межах кошторису
|
7
|
Програма профілактика та лікування серцево-судинних захворювань
|
2017
|
Департамент охорони здоров’я
|
Кошти державних програм
|
В межах кошторису
|
8
|
Програми протидії захворюванню на туберкульоз
|
2017
|
Департамент охорони здоров’я
|
Кошти державних програм
|
В межах кошторису
|
9
|
Програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу
|
2017
|
Департамент охорони здоров’я
|
Кошти державних програм
|
В межах кошторису
|
10
|
Розвиток первинної медичної допомоги
Створення амбулаторій
|
2017
|
КЗ «Фастівська міська лікарня
|
Кошти місцевих бюджетів
|
В межах кошторису
|
11
|
Надання медичними закладами системи охорони здоров’я безоплатної кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям і пораненим учасникам АТО, за потреби – направлення до спеціалізованих закладів.
|
2017
|
Лікувальні заклади міста
|
Кошти місцевих бюджетів
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· зменшення захворюваності населення;
· економія витрат на оплату енергоносіїв;
· покращення умов обслуговування хворих.
3.4. МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ
Головною метою забезпечення права громадян міста на доступність та якість освіти, організація цілісної системи роботи закладів освіти різних типів над створенням умов для всебічного розвитку особистості, здатної співіснувати в сучасному суспільстві, створення умов для навчання, розвитку, виховання, адаптації в суспільство з особливими потребами дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, з метою збереження і зміцнення здоров’я дітей, забезпечення психофізіологічної регуляції їх стану.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Підвищення якості освітніх послуг
|
||||
1.1
|
Формуванню оптимальної мережі загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів з метою їх приведення у відповідність з потребами і економічними можливостями міста
|
2017
|
УО
|
Забезпечення права громадян міста на доступність та якість освіти
|
1.2
|
Розширення мережі факультативів, курсів за вибором, гуртків в загальноосвітніх навчальних закладах з метою поглибленого вивчення окремих предметів
|
2017
|
УО
|
Збільшення відсотку дітей, які вдало пройшли зовнішнє незалежне оцінювання
|
1.3
|
Використання світового досвіду і сучасних технологій у науково-освітній діяльності , впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес
|
2017
|
УО
|
Забезпечення рівного доступу до якісної освіти для громадян міста
|
1.4
|
Створення умов для зростання професійного рівня педагогів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів
|
2017
|
УО
|
Покращення якості надання освітніх послуг в навчальних закладах
|
1.5
|
Модернізація системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, реалізація соціальних ініціатив
|
2017
|
УО
|
Формування патріотизму, виховання почуття гордості за своє місто та поваги до історичного, трудового минулого України та м.Фастова
|
1.6
|
Забезпечення проведення профілактичних медичних оглядів учнів. Забезпечення належних умов навчання
|
2017
|
УО
|
Створення в навчальних закладах міста цілісної системи формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, безпечних умов навчання та виховання
|
1.7
|
Здійснення комплексу заходів з профорієнтації, сприяння свідомому вибору професії серед учнівської молоді міста
|
2017
|
УО, ЦЗ
|
Сприяння свідомому вибору професії та розширення уявлень про потреби ринку праці міста
|
ЗАХОДИ ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ №4
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Капітальний ремонт даху №5(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ДНЗ №1(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
4
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ДНЗ №2(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
5
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ДНЗ№6(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
6
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ДНЗ№7(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
7
|
Капітальний ремонт водопостачання та водовідведення каналізаційної системи ДНЗ №10(проектно-кошторисна документація
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
8
|
Капітальний ремонт електропроводки ДНЗ № 2(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
9
|
Капітальний ремонт електропроводки ДНЗ № 2(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
10
|
Капітальний ремонт електропроводки ЗОШ I-IIIст.№2 2(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
11
|
Капітальний ремонт електропроводки Фастівський центр позашкільної роботи (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
12
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації)по ДНЗ №3 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
13
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації)по ДНЗ №3 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
14
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації)по ДНЗ №9 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
15
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації)по ДНЗ 11 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
16
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації)по ДНЗ№5 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
17
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації)по ДНЗ№7 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
18
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ЗОШ I-III №3(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
19
|
Капітальний ремонт електропроводки ЗОШ I-III ст..№1 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
20
|
Капітальний ремонт електропроводки ЛІТСЗОШ I-IIIст.№9(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
21
|
Облаштування системи пожежної безпеки (система сигналізації)по ЗОШ №5 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
22
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації) по ЗОШ №7 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
23
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації) по ЗОШ №10 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
24
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації) по ЗОШ №11 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
25
|
Облаштування системи пожежної безпеки ( система сигналізації) по ЗОШ №12 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
26
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ЗОШ I-III ст.№ 2(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
27
|
Капітальний ремонт каналізаційної системи ЗОШ I-III ст.№ 4(проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
28
|
Капітальний ремонт даху ЗОШ I-III №1 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
29
|
Капітальний ремонт даху ЗОШ I-III 3(молодша група)/ (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
30
|
Капітальний ремонт частини даху ЛІТСЗОШ I-III №9 (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
31
|
Продукти харчування
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
За рахунок інших надходжень
|
В межах кошторису
|
32
|
Реконструкція Фастівського центру позашкільної роботи (проектно-кошторисна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
33
|
Облаштування системи пожежної безпеки(система сигналізації)по ФЦПР(проектно-кошторсна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
34
|
Облаштування системи пожежної безпеки(система сигналізації)по СЮН(проектно-кошторсна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
35
|
Облаштування системи пожежної безпеки(система сигналізації)по ДЮСШ (проектно-кошторсна документація)
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
36
|
Капітальний ремонт ДЮСШ
|
2017
|
Управління освіти
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· створення в навчальних закладах міста цілісної системи формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, безпечних умов навчання та виховання;
· усвідомлення необхідності психофізіологічної регуляції стану здоров’я дітей та її практичне здійснення;
· приведення мережі профілів старшої загальноосвітньої школи у відповідність до потреб ринку праці міста Фастова;
· створення умов для навчання, розвитку, виховання,адаптації в суспільство дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей,які позбавлені батьківського піклування;
· формування потреби різнобічного розвитку здібностей і нахилів, оволодіння сучасними методами оперування знаннями, уміннями використовувати сучасні інформаційні й комунікаційні технології.
3.5 КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
Головною метою євиховання свідомого громадянина шляхом відродження, збереження та популяризації духовних здобутків, звичаїв та традицій українського народу, кращих традиційних цінностей нашого краю. А також створення умов для реалізації творчого потенціалу громади, розвитку аматорської творчості та іншої творчої ініціативи різних вікових категорій населення
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ, ЩОДО РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МІСТА ,
ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Заходи з розвитку культури
|
||||
1.1
|
Сприяти розвитку народного аматорського мистецтва. Створення необхідних умов для індивідуальної та колективної народної творчості.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
міський Палац культури
|
Підвищення культурного рівня населення міста, створення народного аматорського театрального колективу при міському Палаці культури
|
1.2
|
Організаія та проведення тематичних заходів, присявчених видатним діячам літератури, мистецтва, науки, спорту, життя яких пов’язана з містом. Сприяння проведення творчими людьми презентацій книг, художніх та фото виставок.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
заклади культури
|
Популяризація культурного та наукового надбання міста.
|
1.3
|
Співпраця з представниками національних меншин, що проживають у Фастові та з закордонними українцями. Організація та проведення спільних заходів.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
заклади культури міста
|
Популяризація української народної культури
|
1.4
|
Співпраця з представниками різних релігійних конфесій, що розміщені у місті. Організація та проведення спільних заходів.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
заклади культури міста
|
Забезпечення для представників релігійних організацій право на культурну діяльність
|
1.5
|
Забезпечення підтримки талановитої молоді шляхом організації та проведення фестивалів, концертів, конкурсів, виставок, наукових конференцій та презентацій книг.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
відділ молоді та спорту,
заклади культури міста
|
Реалізація державної програми по роботі з молоддю
|
1.6
|
Організація та проведення культурно-масових заходів, присвячених державним та професійним святам. Забезпечення проведення гастролей до міста естрадних сольних та групових виконавців, театрів, творчих колективів різних жанрів.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
міський Палац культури
|
Підвищення культурного рівня населення міста та задоволення естетичних потреб
|
|
Забезпечення участі творчих колективів Палацу культури та учнів дитячої музичної школи в обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалях та конкурсах.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, міський Палац культури, дитяча музична школа
|
Підвищення виконавського рівня, хореографічної майстерності та ознайомлення з творчістю колективів з інших міст України та світу.
|
|
Співпраця з музеями України, участь співробітників краєзнавчого музею у обласних, всеукраїнських та міжнародних конференціях. Організація та проведення міських круглих столів, наукових читань та конференцій.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, Фастівський державний краєзнавчий музей
|
Обмін науковими надбаннями, підвищення наукового рівня та обмін досвідом роботи з провідними музеями України
|
|
Проводити видання рекламної продукції туристичного напрямку (буклети, календарики ін), науково-інформаційного бюлетеня “Прес-музей”.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, Фастівський державний краєзнавчий музей
|
Поширення інформації про історичне минуле та культуру міста
|
|
Посилити увагу до формування репертуару творчих колективів. Забезпечити збереження кращих виконавских традицій, популяризацію творів українських композиторів та світової класики. Продовжити проводити творчі звіти аматорських колективів перед населенням, вечори класичної та духовної музики.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
дитяча музична школа,
міський Палац культури
|
Підвищення культурного рівня та виконавської майстерності.
|
|
Продовжити роботу по охороні пам’яток історії, культури та архітектури. Відновити роботу щодо паспортизації пам’яток та оформленню охоронних зобов’язань. Забезпечити облік та охорону культурної спадщини.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
Комбінат комунальних підприємств
|
Реалізація Закону України “Про охорону культурної спадщини”
|
|
Сприяння створенню та діяльності музеїв на громадських засадах. Проводити методичну роботу щодо діяльності музеїв на громадських засадах, що працюють на підприємсвах, у школах та інших закладах.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
Фастівський державний раєзнавчий музей
|
Виконання Закону України “Про музеї та музейну справу”
|
|
Проводити заходи щодо розвитку мережі закладів культури. Забезпечити їх сучасною матеріально-технічною базою: меблями, музичною та світловою апаратурою, музичними інструментами, виставковим обладнанням, комп’ютерною технікою, літературою та періодичними виданнями.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму
|
Реалізація державнї політики в галузі культури, виконання Закону України “Про культуру”
|
2. Ремонтні роботи
|
||||
|
Проведення поточних ремонтів закладів культури.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
заклади культури
|
Збереження існуючих будівель та приміщень у належному стані
|
|
Встановлення протипожежної сигналізації у всіх закладах культури.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
заклади культури
|
Виконання приписів пожежної інспекції
|
|
Обробка протипожежними речовинами конструкції покрівлі та перевірка опору електропроводки закладів культури.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
|
Виконання приписів пожежної інспекції
|
|
Капітальний ремонт великої та малої зали Палацу культури.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
|
Покращення умов для перегляду концертів, вистав, театральних постановок – підвищення комфорту для глядачів.
|
|
Поточний ремонт внутрішньої системи теплопостачання міського Палацу культури.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
|
Покращення температурного режиму у будівлі, запобігання аварійним ситуаціям під час опалювального сезону
|
|
Капітальний ремонт фасаду краєзнавчого музею
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
Фастівський державний краєзнавчий музей
|
Збереження будівлі у належному стані
|
|
Капітальний ремонт фасаду дитячої музичної школи, відмостки та благоустрій прилеглої території
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
|
Збереження будівлі у належному стані, створення комфортних умов перебування учнів
|
|
Продовження робіт по капітальному ремонту покрівлі Палацу культури
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
|
Збереження будівлі у належному стані, запобігання протікання даху
|
3. Технічне переоснащення закладів культури
|
||||
|
Придбати звукову апаратуру для музичної школи та Палацу культури та світлової апаратури у велику залу Палацу
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
дитяча музична школа,
міський Палац культури
|
Покращення матеріально-технічної бази
|
|
Придбати сучасне фондове та виставкове обладнання для краєзнавчого музею. Проводити паспортизацію, реставрацію та апробацію предметів мзейного значення.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
Фастівський державний раєзнавчий музей
|
Виконання Закону України “Про музеї та музейну справу”, Інструкції Міністерства культури україни “Про облік та збереження предметів музейного значення”
|
|
Придбати для закладів культури сучасну оргтехніку та ліцензійне програмне забезпечення.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, заклади культури
|
Приведення техніки закладів до сучасних вимог.
|
|
Придбати одяг сцени чорний і світлий комплект.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, Палац культури
|
Покращення матеріально-технічної бази
|
|
Придбати для музичної школи та Палацу культури музичні центри для проведення тренувальних занять та уроків.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, Палац культури, музична школа
|
Покращення матеріально-технічної бази, створення комфортних умов для навчання
|
4. Кадрове забезпечення закладів культури та соціальний захист працівників
|
||||
|
Брати участь у поданнях на відзначення головою КОДА талановитої молоді та на стипендію голови КОДА за особливі заслуги в розвитку культури, літератури, музичного, хореографічного, музичного мистецтва.
|
Травень, жовтень 2017 р.
|
Відділ культури і туризму,
відділ молоді і спорту
|
Виконання доручень голови КОДА
|
|
Дотримуватися в роботі КЗпП України, інших законів, постанов КМУ та інших нормативно-правових документів, що стосуються соціального захисту населення.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, адміністрація закладів культури
|
Виконання КЗпПУ
|
|
Провести перегляд та за потреби поновити Колективні договори закладів культури. При потребі привести їх норм чинного законодавства України.
|
Січень – березень 2017 р.
|
Профспілкові організації та адміністрації закладів культури
|
Виконання КЗпПУ та норм трудового законодавства.
|
|
Участь працівників закладів культури у заняттях на курсах підвищення кваліфікації та інших заходах, спрямованих на підвищення кваліфікаційного рівня та обмін досвідом роботи (відрядження).
Участь у наукових конференціях, презентаціях, семінарах, відкритих уроках та практикумах управління культури, національностей та релігій КОДА, інших областей за запрошенням .
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, заклади культури
|
Виконання КЗпПУ, планів роботи закладів культури
|
|
Навчання відповідальних осіб на курсах з охорони праці та правил пожежної безпеки.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, заклади культури
|
Виконання вимог трудового законодавства, планів роботи закладів культури
|
5. Заходи щодо розвитку туризму в місті
|
||||
|
Популяризація туристичного потенціалу.
- Розробка та впровадження символу (логотипу) міста, електронного баннера;
- Розміщення інформації про туристичні об’єкти, маршрути у обласних та всеукраїнських туристичних журналах, газетах, альбомах, каталогах;
- Створення та підтримка на офіційному сайті міської ради інформаційної сторінки туристичної галузі;
- Підтримка існуючих та створення і впровадження нових туристичних маршрутів;
- Участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних туристичних ярмарках, конференціях, семінарах та фестивалях.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму, Фастівський державний краєзнавчий музей
|
Реалізація Програми розвитку культури міста Фастова на 2016-2020 роки, популяризація та реклама туристичних принад міста
|
|
Розвиток туристичної інфраструктури.
- Активно рекламувати та здійснювати заходи щодо зацікавлення та долучення приватних підприємців й інвесторів до розвитку інвестиційно-привабливих туристично-рекреаційних об’єктів міста;
- Створення єдиної бази даних туристичних об’єктів, готелів, баз відпочинку, ресторанів і кафе, місць тимчасового відпочинку і розміщення її на сайті та інформаційні сторінці сайту міської ради. Постійне оновлення бази даних;
- Виготовлення, встановлення та обслуговування дорожних та вуличних вказівників з назвами вулиць та напрямками туристичних маршрутів (за можливостю двома мовами – українською та англійською);
- Вдосконалювати існуючі та розробити нові туристичні маршрути вихідного дня, веломарш-рути, пішохідні екскурсії;
- Сприяти відкриттю та облаштуванню об’єктів активного спортивного туризму: велопрокатів, майданчиків для ролерів, місць екстримального водіння велосипеду, дитячого канатного парку, скалодрому, водних розваг – катамарани, човни, гірки, пейнтболу, інше.
- Сприяння створенню торгівельних закладів, лотків з реалізації сувенірної продукції, належного облаштування Алеї майстрів.
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму,
відділ економіки та соціально-економічного розвитку,
відділ з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності
|
Покращення туристичної інфраструктури міста, збільшення місць активного відпочинку для населення та місць для реалізації творчого потенціалу фастівчан.
|
|
Культурно-масова діяльність:
Організація та проведення акцій, святкових заходів туристичного напряму:
- до Різдва Христового міський концерт “Різдв’яна зірка” у міському Палаці культури;
- міський фестиваль великодньої писанки “Писанкова весна” (у Фастівській школі народної майстерності);
- міськрайонного фестивалю “Барви купальського вінка”;
- фестиваль родинної творчості “Фастівська Веселка” до Дня міста.
|
Січень, травень,
липень,
вересень 2017 р.
|
Відділ культури і туризму разом з релігійними громадами міста, управлінням освіти
|
Забезпечення на високому рівні проведення дозвілля громадян, популяризація релігійних та інших свят, традицій та вірувань українського народу
|
|
Співпраця з краєзнавцями, громадськими організаціями та об’єднаннями, общинами та земляцтвами, які займаються створенням та популяризацією туристично-рекреаційного потенціалу району (створення та впровадження спільних акцій, заходів).
|
Протягом року
|
Відділ культури і туризму
|
Надання населенню можливості самовираження, виконання громадськими та релігійними організаціями їхньої статутної діяльності в галузі культури та туризму.
|
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Капітальний ремонт великої зали міського Палацу культури
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Капітальний ремонт міського Палацу культури (малої зали, навчальних класів, туалетів, приміщення бібліотеки) в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Реконструкція частини системи теплопостачання міського Палацу культури
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
4
|
Капітальний ремонт краєзнавчого музею (фарбування фасаду та вікон, перевірка стану даху та протипожежена обробка конструкцій)
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
5
|
Капітальний ремонт фасаду дитячої музичної школи та відмостки, благоустрій прилеглої території
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
7
|
Придбання комплекту музичної апаратури для міської дитячої музичної школи
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Власні надходження бюджетних підприємств
|
В межах кошторису
|
9
|
Обробка протипожежними речовинами конструкції покрівлі та перевірка опору електропроводки дитячої музичної школи
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Власні надходження бюджетних підприємств
|
В межах кошторису
|
10
|
Придбання матеріалів для поточного ремонту з метою підтримки будівлі дитячої музичної школи у належному стані (теплоізолюючий матеріал для даху, матеріали для ремонту приміщення)
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет, інші джерела, не заборонені чинним законодавством
|
В межах кошторису
|
11
|
Придбання комплекту звукової апаратури для великої зали міського Палацу культури
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет, інші джерела
|
В межах кошторису
|
12
|
Придбання комплекту звукової апаратури для виїзних вуличних заходів
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет, інші джерела
|
В межах кошторису
|
13
|
Придбання сценічного взуття та одягу для аматорських колективів Палацу культури
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Власні надходження бюджетних підприємств
|
В межах кошторису
|
14
|
Поповнення бібліотечних фондів міської бібліотеки: придбання літератури на 2017 рік
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
15
|
Придбання вітрин для виставкових залів музею, проведення реставраційних робіт предметів музейного значення та апробації експонатів на вміст дорогоцінних металів.
|
2017
|
Відділ культури і туризму
|
Міський бюджет, інші джерела
|
В межах кошторису
|
16
|
Замовлення пошиття одягу сцени чорного та світлого кольорів:
- куліси (16 шт);
- арлекін ( 8шт);
- завса (1 шт.);
- заднік французька штора (1 шт);
- заднік у складку чорний (1 шт);
- заднік “зоряне небо” (1 шт).
|
2017
|
Відділ культури і туризму
|
Міський бюджет, інші джерела
|
В межах кошторису
|
17
|
Для створення у Палаці культури вільної зони для спілкування молоді з доступом до мережі Інтернет (по типу анти-кафе) придбати рутер, дивани для сидіння, будівельні матеріали для поточного ремонту кімнати.
|
2017
|
Відділ культури і туризму
|
Міський бюджет, інші джерела
|
В межах кошторису
|
18
|
Придбання комп’ютерної техніки для закладів культури
|
2017
|
Відділ культури і туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
19
|
Придбання світлового обладнання сцени: рухмі LED голови (15 шт.), LED прожектори (20 шт.)
|
2017
|
Відділ культури і туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
20
|
Впровадження в діяльність сучасних інформаційних технологій, комп’ютеризація та автоматизація бібліотечного обслуговування: Придбання комп’ютерів (6 шт.), копіювального пристрою (1 шт.), принтера (1 шт.); Придбання ліцензійного програмного забезпечення (6 компл.) для створення сучасного інформаційно-просвітницького центру при міській бібліотеці
|
2017
|
Відділ культури і туризму
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· задоволення потреб населення в наданні культурних послуг;
· підвищення ефективності роботи працівників закладів культури;
· забезпечення гарантій свободи творчості, доступу мешканців міста до усіх культурних надбань;
· реалізація державної нормативно-правової бази у сфері культури і народної творчості Фастова;
· утримання зусиллями органів місцевого самоврядування всіх існуючих елементів інфраструктури;
· створення сприятливих умов для повноцінної реалізації творчих здібностей, культурних потреб і інтересів через функціонування початкових мистецьких навчальних закладів, мережі клубних формувань та студій самодіяльної творчості;
· поповнення фондів бібліотек сучасними україномовними та зарубіжними виданнями, що вплине на їх якість та позначиться на сучасному рівні задоволення потреб населення у бібліотечних послугах;
· розвиток духовно-культурної сфери міста.
ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРИМНОЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
Головною метою є збереження та використання об’єктів культурної спадщини міста Фастова в інтересах нинішнього та майбутніх поколінь, проведення протиаварійних, ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт на пам’ятках. Проведення паспортизації пам’яток історії та архітектури.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ:
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Капітальний ремонт комплексу Курган Слави в тому числі перегляд вже виготовленої проектно-кошторисної документації та виготовлення кспертного звіту
|
2017
|
КЗ ФМР “Комбінат комунальних підприємств”
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
2
|
Капітальний ремонт пам’ятника воїну-визволителю у міському Парку культури і відпочинку та створення Алеї Слави в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації та експертного звіту
|
2017
|
Фа КЗ ФМР “Комбінат комунальних підприємств”
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Капітальний ремонт та облаштування під’їзду до меморіального комплексу братських могил жителів міста (українці, євреї), що були масово розстріляні фашистами в 1941-1942 роках (провул. Будьоного) в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації та експертног звіту
|
2017
|
КЗ ФМР “Комбінат комунальних підприємств”
|
Міський бюджет, інші джерела, не заборонені чинним законодавством
|
В межах кошторису
|
4
|
Виготовлення пам’ятко-охоронних знаків та меморіальних дошок
|
2017
|
КЗ ФМР “Комбінат комунальних підприємств”
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
5
|
Проведення археологічних досліджень на території міста та району (придбання обладнання – спальники, палатки)
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет, інші джерела, не заборонені чинним законодавством
|
В межах кошторису
|
6
|
Паспортизація пам’яток історії, археології та архітектури
|
2017
|
Відділ культури та туризму
|
Міський бюджет, інші джерела, не заборонені чинним законодавством
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
· реставрація пам’яток архітектури;
· створення рекреаційно-туристичного комплексу із туристичною інфраструктурою;
· забезпечення розвитку туристичної інфраструктури міста.
3.8. РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У МОЛОДІЖНІЙ СФЕРІ, СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Головною метою є створення необхідних соціально-економічних заходів для стабільного розвитку сфери фізичної культури та спорту, максимальне залучення до здорового способу життя всіх категорій населення міста, активне залучення молоді до реалізації державної молодіжної політики шляхом організації систематичної роботи з молоддю.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
№ з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Розвиток і популяризація здорового способу життя серед населення міста, реалізація дитячої і молодіжної політики у сфері фізичної культури і спорту
|
||||
1.1
|
Залучення мешканців міста до участі у спортивних-масових та фізкультурно-оздоровчих заходах, організація і проведення заходів та акцій з популяризації здорового способу життя
|
Постійно
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Збільшення кількості населення, яке займається фізичною культурою і спортом під час проведення активного дозвілля та забезпечення здорового способу життя
|
1.2
|
Підтримка діяльності спортивних громадських об’єднань та громадських ініціатив щодо розвитку певних галузей спорту
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Збереження мережі міських спортивних громадських організацій та клубів
|
1.3
|
Популяризація фізичної культури та спорту шляхом співпраці із засобами масової інформації. Проведення на постійній основі прес-конференцій, брифінгів, круглих столів
|
Постійно
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Створення умов ефективного забезпечення населення інформацією
|
1.4
|
Проведення навчально-тренувальних зборів та підготовка до участі у Чемпіонатах та Кубках України, Всеукраїнських, а також міжнародних спортивних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту серед спортсменів різних вікових груп.
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Підвищення результатів підготовки спортсменів та збірних команд міста
|
1.5
|
Проведення навчальних семінарів, круглих столів, конференцій для учнівської та студентської молоді, представників громадських, благодійних та релігійних організацій з питань формування здорового способу життя.
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Залучення широкі верстви населення до регулярних оздоровчих занять, сприяння задоволенню потреб громадян у руховій активності.
|
2. Забезпечення розвитку дитячого, дитячо-юнацького спорту та резервного спорту
|
||||
2.1
|
Забезпечення діяльності закладів фізичної культури і спорту, які забезпечують розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту – дитячо-юнацьких спортивних шкіл, збереження їх оптимальної мережі та стабільне фінансування
|
Постійно
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Збільшення обсягу рухової активності та залучення дітей та молодь до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах
|
2.2
|
Забезпечення модернізації та зміцнення матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, облаштування необхідним обладнанням та інвентарем
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Збільшення кількості учнів у дитячо-юнацьких спортивних школах міста, покращення умов проведення навчально-тренувальних занять, підвищення рівня підготовки спортсменів
|
2.3
|
Забезпечення підготовки та участі фастівських провідних спортсменів різних вікових груп, збірних команд міста у спортивних заходах міського та обласного рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту
|
Постійно
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Створення умов для розвитку резервного спорту та ефективного поповнення складу національних збірних команд
|
3. Військово-патріотичне виховання
|
||||
3.1
|
Створення умов для підвищення фізичної підготовленості молоді для проходження служби у Збройних Силах України, проведення спортивних змагань з допризовної підготовки серед учнів загальноосвітніх закладів міста.
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком, міські громадські організації з військово-патріотичного виховання
|
Підвищення престижу служби у Лавах Збройних Сил України
|
3.2
|
Сприяти діяльності установ, організацій, клубів, осередків громадської активності, спрямованих на патріотичне виховання молоді
|
Постійно
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком, міські громадські організації з військово-патріотичного виховання
|
Покращення рівня взаємодії влади з громадськістю
|
3.3
|
Проводити навчання, тренінги, семінари, круглі столи тощо з питань патріотичного виховання молоді та популяризації національної культури
Забезпечити участь молоді в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах з питань патріотичного виховання молоді, популяризація національної культури
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком, міські громадські організації з військово-патріотичного виховання
|
Покращення рівня реалізації молодіжної політики у сфері патріотичного виховання молоді та популяризації національної культури. Участь в обласних, всеукраїнських військово-патріотичних заходах.
|
4. Забезпечення розвитку спорту людей з особливими потребами та спорту ветеранів
|
||||
4.1
|
Проводення міські спортивно-масові заходи серед спортсменів-інвалідів і міську спартакіаду «Повір у себе» серед дітей-інвалідів,та сприяти організації таборів фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, у тому числі для дітей-інвалідів. Забезпечити участь спортсменів у обласних та Всеукраїнських спортивних заходах «Повір у себе»
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту. міськвиконком
|
Підвищення рівня охоплення інвалідів (осіб з особливими потребами) фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою, підвищення результатів виступів спортсменів-інвалідів.
|
5.Збереження наявної матеріально-технічної бази з подальшим її удосконаленням та поліпшення умов функціонування
|
||||
5.1
|
Забезпечити збереження діючої мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста (ДЮСШ управління освіти та ДЮСШ «Локомотив»), модернізацію і зміцнення їхньої матеріально-технічної бази з необхідним сучасним спортивним обладнанням та інвентарем
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Збільшення кількості учнів у дитячо-юнацьких спортивних школах, сприяння формуванню системи підготовки спортивних резервів для збірних команд міста, області та України.
|
5.2
|
Сприяти залученню спонсорських коштів та інвестицій у розвиток фізичної культури і спорту, в тому числі у розвиток матеріально-технічної бази з метою приведення їх у відповідність сучасним міжнародним вимогам і стандартам
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Зміцнення матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту міста
|
5.3
|
Здійснити модернізацію, реконструкцію та капітальний ремонт місцевих спортивних об’єктів, сприяти будівництву нових спортивних споруд
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Розбудова та зміцнення існуючої спортивної інфраструктури міста
|
6. Розвиток економічної активності молоді та розширення сфери її зайнятості. Професійна підготовка молоді
|
||||
6.1
|
Вивчення стану кадрового забезпечення провідних підприємств міста (з урахуванням вікового цензу працівників), їх потреби у працівниках відповідних професій і кваліфікації на найближчі роки.
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, Міськрайонний центр зайнятостi, міськвиконком
|
Підвищення рівня обізнаності молоді щодо вибору професії та пошуку першого робочого місця.
|
6.2
|
Сприяти бізнес-ініціативам молоді, розвитку мережі молодiжних центрiв працi, бiзнес-центрiв, у тому числi тих, що створенi молодiжними громадськими органiзацiями
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, Міськрайонний центр зайнятостi, міськвиконком
|
Підтримка працевлаштування та самореалізації молоді в сфері бізнесу й підприємницької діяльності
|
6.4
|
Сприяння розвитку мережі молодіжних центрів праці, бізнес-центрів, у тому числі тих, що створені вищими навчальними закладами та молодіжними громадськими організаціями.
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, Міськрайонний центр зайнятостi, міськвиконком
|
Покращення обізнаності молоді в сфері зайнятості та збільшення кількості зайнятого населення із числа молоді
|
6.5
|
Організувати та проводити наради, круглі столи, форуми, тренінги і семінари з питань організації власної справи, підприємницької діяльності та обміну досвідом між молодими підприємцями для надання теоретичних знань та практичних навичок з організації та ведення бізнесу
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, Міськрайонний центр зайнятостi, міськвиконком
|
Підвищення рівня знань молоді щодо організації власної справи та збільшення кількості молодіжний підприємств
|
7. Розвиток громадської активності молоді міста
|
||||
7.1
|
Передбачення в міському бюджеті коштів на реалізацію та підтримку проектів громадських організацій стосовно молоді, дітей та сім’ї. Проведення міських конкурсів проектів та програм, розроблених молодіжними громадськими організаціями та об’єднаннями.
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Збільшення кількості молодіжних проектів спрямованих на реалізацію молодіжної політики
|
7.2
|
Забезпечення щорічного вивчення молодіжних премій міського голови кращим представникам молоді м. Фастова з нагоди відзначення «Дня молоді»
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Стимулювання молоді до належного навчання
|
7.3
|
Проведення для студентської молоді новорічних та різдвяних свят
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
|
8. Підтримка обдарованої молоді, сприяння творчому, інтелектуальному та духовному розвитку молоді.
|
||||
8.1
|
Створення міського молодіжного центру, де будуть проводитись для молоді семінари, навчання, тренінги, круглі столи тощо на різну тематику
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Забезпечення функціонування молодіжної громадської ради
|
8.2
|
Організація тематичних виставок, культурно-мистецьких, інформаційно-просвітницких заходів, акцій тощо, які спрямовані на попередження негативних явищ серед молоді
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Покращення рівня реалізації молодіжної політики у сфері підтримки обдарованої молоді та сприяння творчому, інтелектуальному та духовному розвитку молоді
|
8.3
|
Забезпечити участь обдарованої молоді в обласних, міжрегіональних, всеукраїнських та міжнародних заходах
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Розвиток та самореалізація обдарованої молоді, обмін досвідом
|
8.4
|
Проводення міського заходу-щоу-програми «Кохання з першого погляду», присвячені Дню святого Валентина»
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Заохочення активної молоді до участі в суспільному житті міста
|
9. Соціальний захист молоді та формування здорового способу життя. Профілактика негативних явищ.
|
||||
9.1
|
Проводити інформаційно-профілактичні, просвітницькі заходи та видавати поліграфічну продукцію з формування навичок здорового способу життя, відповідальної безпечної поведінки та попередження можливих негативних дій відносно здоров'я
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Залучення молоді до активної позиції щодо відповідальної поведінки до власного здоров’я
|
9.2
|
Сприяти популяризації масового спорту з метою збереження та поліпшення здоров’я молоді. Розвиток та підтримка нетрадиційних, вуличних видів спорту. Проводити турніри, змагання, кубки, фестивалі тощо з вуличних нетрадиційних видів спорту, популярних серед молоді
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Підтримка фізичного стану здоровʼя молоді, сповідування ідеології здорового способу життя. Залучення молоді до заняття спортом. Збільшення кількості молоді до заняття вуличними видами спорту шляхом створення нових форм організації змістовного дозвілля молоді
|
9.3
|
Сприяти громадським організаціям у проведенні заходів з питань профілактики негативних явищ, формування здорового способу життя та правової освіти молоді
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту, міськвиконком
|
Підтримка організацій у реалізації молодіжної політики у сфері роботи з молоддю
|
9.4
|
Систематично проводити заходи для молоді, у тому числі для учнівської та студентської, з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління
|
Постійно
|
Відділ з питань молоді та спорту, управління освіти
|
Підвищення рівня інформованості молоді щодо захворювань, які передаються статевим шляхом, та нанесення шкоди здоров’ю при вживані алкоголю, наркотиків та тютюнопаління
|
Очікувані результати:
· розвиток сфери молодіжної політики;
· більш ефективна робота з дітьми та молоддю за місцем проживання;
· створення умов для безпечного, комфортного та різноманітного відпочинку населення різних вікових категорій;
· підвищення престижу сім’ї та сімейного дозвілля;
· забезпечення належних умов для відпочинку населення.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ В ГАЛУЗЯХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
2
|
Налагодження системи міжобласного і міжрайонного молодіжного та студентського обміну, сприяння залученню молоді до участі в обласних молодіжних мистецьких, спортивних, інформаційно-просвітницьких заходах
|
2016-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
3
|
Проведення військово-патріотичних акцій, табірних зборів, спартакіад з військово-прикладних видів спорту, для допризовної молоді
|
2016-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
5
|
Проведення військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)»
|
2016-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
10
|
Організація тематичних виставок, культурно-мистецьких, інформаційно-просвітницьких заходів, акцій тощо, які спрямовані на попередження негативних явищ серед молоді
|
2016-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
11
|
Організація дитячо-юнацьких спортивних турнірів, матчів, туристсько-спортивних заходів (зльоти, олімпіади, першості, чемпіонати, інші види змагань) для учнівської та студентської молоді тощо
|
2016-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
12
|
Розповсюдження соціальної реклами з питань пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі,
підготовки молоді до сімейного життя
|
2016-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
|
Капітальний ремонт футбольного поля зі штучним покриттям на СК «Машинобудівник»
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
|
Будівництво тенісного корту на СК «Машинобудівник»
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
|
Будівництво баскетбольного майданчика по вул. Соборна, 39
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
|
Утеплення спортивного залу ДЮСШ «Локомотив» вул. Брандта, 65
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
|
Встановлення дитячих ігрових, спортивних майданчиків та вуличних тренажерів
|
2017-2020
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
|
Реконструкція стадіону «Рефраджератор»
|
2017
|
Відділ з питань молоді та спорту
|
Міський бюджет
|
В межах кошторису
|
Очікувані результати:
- забезпечення належних умов для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи;
- забезпечити збереження діючої мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, модернізацію та зміцнення їхньої матеріально-технічної бази з необхідним сучасним спортивним обладнанням та інвентарем;
- сприяння залученню спонсорських коштів та інвестицій у розвиток фізичної культури і спорту, в тому числі у розвиток матеріально-технічної бази з метою приведення їх у відповідність сучасним міжнародним вимогам і стандартам;
- розбудова та зміцнення існуючої спортивної інфраструктури міста, забезпечення населення фізкультурно-спортивними спорудами різного типу шляхом здійснення модернізаціі, реконструкціі та капітального ремонту місцевих спортивних об’єктів, сприяння будівництву нових спортивних споруд.
3.9. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ ТА ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
Головною метою є регулювання відносин у галузі охорони, використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, запобігання і ліквідації негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, збереження природних ресурсів та природних об'єктів.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Покращення якості навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів
та забезпечення екологічної безпеки
|
||||
1.1
|
Затвердження Програми усунення причин, які викликають підтоплення в мікрорайонах міста Фастова на 2017-2021 роки
|
І квартал 2017
|
Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології
|
Реалізація екологічної політики, спрямованої на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захист життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів
|
1.2
|
Затвердження Програми озеленення території міста Фастова на 2017-2021 роки
|
І квартал 2017
|
Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології
|
|
1.3
|
Підтримання системи відводу дощових і талих вод в справному, робочому стані
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
1.4
|
Проведення заходів з озеленення міста
|
Протягом року
|
Фастівський ККП, КП «Фастівська ЖЕК», управління освіти
|
|
1.5
|
Збільшення довговічності дерев – проведення омолоджуючої
та формуючої обрізки каштанів, що ростуть в центральній частині міста |
Зимовий період 2017
|
Фастівський ККП
|
|
1.6
|
Проведення робіт з розчистки русла р. Унава від мулу
і рослинності |
Протягом року
|
Фастівський ККП, виконавці робіт (підрядники)
|
|
1.7
|
Проведення паспортизації міських пляжів
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
1.8
|
Проведення конференцій, семінарів, дитячих художніх виставок на природоохоронну тематику, а також природоохоронних акцій серед дорослого та дитячого населення міста
|
Протягом року
|
Управління освіти, директори закладів освіти, Станція юних натуралістів, підприємства та організації міста
|
|
1.9
|
Придбання спецавтомобіля для транспортування безпритульних тварин
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської
міської ради, Фастівський ККП
|
|
2. Формування, збереження та використання екологічної мережі міста
|
||||
2.1
|
Розвиток, утримання та підтримка видового різноманіття парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Молодіжний»
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, управління освіти, Станція юних натуралістів
|
Збереження та екологічно збалансоване використання природних ресурсів на території екомережі, зупинення втрат природних та напівприродних територій (зайнятих рослинними угрупованнями природного походження та комплексами, зміненими в процесі людської діяльності)
|
2.2
|
Підтримка та збереження природних ресурсів на території міського парку імені Ю.Гагаріна
|
Протягом року
|
ТОВ «ОРТ ВЕКТОР», виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
|
2.3
|
Збереження захисних лісонасаджень на території міста, контроль за їх вирубкою
|
Протягом року
|
Балансоутримувачі захисних лісонасаджень; відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології
|
|
2.4
|
Контроль за дотриманням режиму водоохоронних зон, підтримання належного санітарного стану прибережно-захисної смуги р. Унава
|
Протягом року
|
Відділ з питань раціонального використання земель,
Фастівський ККП
|
|
3. Організація роботи зі збору побутових відходів, поводження з відходами
|
||||
3.1
|
Виявлення і ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
Реалізація державної політики поводження з твердими побутовими відходами, яка спрямована на підвищення ресурсозбереження, зменшення шкідливого впливу відходів на навколишнє природне середовище і здоров’я людей
|
3.2
|
Придбання та встановлення сміттєсортувальної лінії на міському полігоні побутових відходів
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
3.3
|
Підведення лінії електропостачання до міського полігону побутових відходів
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
3.4
|
Будівництво та ремонт свердловин для контролю забруднення підземних вод на міському полігоні побутових відходів
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
3.5
|
Придбання контейнерів для роздільного збирання побутових відходів
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
|
3.6
|
Створення приймального пункту вторинної сировини
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
3.7
|
Виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування полігону ТПВ
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, Фастівський ККП
|
|
3.8
|
Розроблення проектної документації для полігону твердих побутових відходів
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, Фастівський ККП
|
|
3.9.
|
Придбання контейнерів для збору сміття
|
Протягом року
|
Фастівський ККП
|
|
4. Покращення стану забезпечення населення міста питною водою та природоохоронні заходи на об'єктах системи водовідведення
|
||||
4.1
|
Модернізація станції знезалізнення
|
Протягом року
|
КП «Фастівводоканал»
|
Покращення стану забезпечення населення міста питною водою з якістю в межах науково-обґрунтованих нормативів. Реформування та розвиток водопровідно-каналізаційних мереж, підвищення ефективності та надійності їх функціонування. Покращення стану здоров'я населення міста. Охорона та раціональне використання джерел питного водопостачання
|
4.2
|
Заміна аварійних мереж, їх безтраншейна санація
|
Протягом року
|
КП «Фастівводоканал»
|
|
4.3
|
Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Фастів
|
Протягом року
|
КП «Фастівводоканал»
|
|
4.4
|
Реконструкція Волицького водозабору (НС-І підйому)
з відновленням дебіту свердловин |
Протягом року
|
КП «Фастівводоканал»
|
|
4.5
|
Будівництво додаткового резервуару чистої води об’ємом
3,0 тис. м3 |
Протягом року
|
КП «Фастівводоканал»
|
Очікувані результати:
· покращення екологічного стану міста;
· захист від підтоплень території міста;
· зменшення забруднення і покращення гідрологічного режиму р.Унава в межах міста;
· збереження та відтворення зелених насаджень;
· зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;
· зменшення забруднення міста побутовими відходами;
· зменшення обсягів захоронення побутових відходів;
· впровадження нових технологій в сфері поводження з твердими побутовими відходами;
· покращення якості питної води.
ПРОПОЗИЦІЇ-ЗАХОДИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ
№
|
Назва заходу
|
Рік виконання
|
Виконавці
|
Джерела фінансування
|
Необхідний обсяг фінансування тис.грн.
|
1
|
Реконструкція ливневідвідної системи від вул. А.Саєнка
до вул. Лугової
|
2017
|
Фастівський ККП, виконавці робіт (підрядники)
|
обласний бюджет,
інші джерела
|
В межах кошторису
|
2
|
Підведення лінії електропостачання до міського полігону побутових відходів
|
2017
|
Фастівський ККП
|
міський бюджет, інші джерела
|
В межах кошторису
|
3
|
Придбання та встановлення сміттєсортувальної лінії
на міському полігоні побутових відходів
|
2017
|
Фастівський ККП
|
обласний бюджет,
інші джерела
|
В межах кошторису
|
4
|
Реконструкція нежитлової будівлі для станції юних натуралістів управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської
ради по вул. К.Строкова, № 20 у м. Фастові Київської області
|
2017-2018
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, управління освіти
|
обласний бюджет,
інші джерела
|
В межах кошторису
|
5
|
Виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування полігону ТПВ
|
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, Фастівський ККП
|
міський бюджет
|
В межах кошторису
|
6
|
Розроблення проектної документації для полігону твердих побутових відходів
|
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, Фастівський ККП
|
міський бюджет, обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
7
|
Придбання спецавтомобіля для транспортування безпритульних тварин
|
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, Фастівський ККП
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
8
|
Придбання контейнерів для збору сміття
|
2017-2020
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, Фастівський ККП
|
обласний бюджет, міський бюджет
|
В межах кошторису
|
9
|
Модернізація станції знезалізнення
|
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, КП «Фастівводоканал»
|
обласний бюджет, міський бюджет
|
В межах кошторису
|
10
|
Реконструкція Волицького водозабору (НС-І підйому)
з відновленням дебіту свердловин
|
2017-2018
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, КП «Фастівводоканал»
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
11
|
Заміна аварійних мереж, їх безтраншейна санація
|
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, КП «Фастівводоканал»
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
12
|
Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Фастів
|
2017-2019
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, КП «Фастівводоканал»
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
13
|
Будівництво додаткового резервуару чистої води об’ємом
3,0 тис. м3
|
2017-2018
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, КП «Фастівводоканал»
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
14.
|
Проведення заходів з озеленення міста
|
2017
|
Фастівський ККП
|
Інші джерела фінансування
|
В межах кошторису
|
15.
|
Створення розсадника для озеленення території міста
|
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
16.
|
Реконструкція каналізаційних насосних станцій з використанням сучасного енергозберігаючого обладнання
|
2017-2018
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради, КП «Фастівводоканал»
|
обласний бюджет
|
В межах кошторису
|
ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА
Головна мета: Забезпечення безпечних умов праці та життя громадян, зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру та можливих збитків від надзвичайних ситуацій природного характеру.
ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ, ЩОДО РОЗВИТКУ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ МІСТА
№з/п
|
Назва заходу
|
Термін виконання
|
Виконавець
|
Очікувані результати
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
1. Зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та гарантування високого рівня захисту населення і територій від їх наслідків
|
||||
1.1
|
Розробка, погодження та затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста на 2017 рік, доведення вимог плану та його додатків до виконавців
|
Січень
2017
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
Планова та узгоджена робота всіх ланок міської територіальної підсистеми протягом поточного року, щодо запобігання виникненню та зменшення впливу надзвичайних ситуацій на населення та довкілля
|
1.2
|
Організація виконання всіма ланками міської територіальної підсистеми цивільного захисту заходів передбачених планом основних заходів на 2017 рік та його додатками
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
|
1.3
|
Розробка, погодження та затвердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста
|
ІV квартал 2016 року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
Здійснення контролю за виконанням заходів, які забезпечують надійний захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та мінімізацією збитків від надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути
|
1.4
|
Виконання запланованих та позапланових заходів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайним ситуаціям міста
|
Протягом року
|
Керівники підприємств, установ
та організацій
|
|
2. Забезпечення проведення заходів своєчасного оповіщення населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій з виливом (викидом)
небезпечних речовин на ПНО
|
||||
2.1
|
Підтримання у належному стані системи оповіщення населення міста
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
Вчасне оповіщення керівного складу міської підсистеми цивільного захисту, особового складу невоєнізованих формувань та населення про загрозу виникнення, або виникнення надзвичайної ситуації
|
2.2
|
Створення на потенційно-небезпечних об’єктах локальних систем оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій
|
Протягом року
|
Керівники потенційно-небезпечних об’єктів
|
|
3. Заходи з підвищення рівня готовності, обізнаності населення у сфері цивільного захисту та підготовки непрацюючого населення
|
||||
3.1
|
Збільшення на базі підприємств, установ та організацій міста кількості консультаційних пунктів з питань цивільного захисту та дій населення у надзвичайних ситуаціях
|
Протягом року
|
Керівники підприємств, установ
та організацій
|
Навчання населення першочергових дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру
|
3.2
|
Організація роботи щодо публікації в місцевих засобах масової інформації матеріалів про дії населення в різних надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути на території міста
|
Протягом року
|
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
|
Очікувані результати:
· забезпечення виконання заходів, щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, виключення можливостей їх виникнення на території міста;
· забезпечення високої готовності органів управління міської територіальної підсистеми цивільного захисту її ланок та населення до дій під час загрози виникнення, або виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
· забезпечення високої готовності невоєнізованих формувань, сил, техніки та засобів міської підсистеми цивільного захисту до дій з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА НА 2015-2016 РОКИ
Показники
|
Одиниця виміру
|
2015
|
2016
9 місяців
|
Промисловість
|
|
|
|
Обсяг реалізованої промислової продукції у діючих цінах – всього
|
тис. грн
|
1316291,4
|
1462278,7
|
Кількість інноваційно-активних підприємств
|
одиниць
|
3
|
5
|
Впроваджено нових технологічних процесів
|
одиниць
|
4
|
3
|
Освоєно нових видів продукції
|
найменув.
|
9
|
17
|
Будівництво, інвестиційна діяльність
|
|
|
|
Обсяг виконаних будівельних робіт
|
тис. грн
|
19495
|
40580
|
Введення в експлуатацію житла загальної площі
|
тис. кв.м.
|
4957
|
7715
|
Обсяг прямих іноземних інвестицій
|
тис. дол. США
|
10319,1
|
5721,2
|
Обсяг капітальних інвестицій
|
млн. грн.
|
83737
|
87676
|
Фінансові показники
|
|
|
|
Надходження податків і платежів до Зведеного бюджету
|
тис.грн
|
215196,2
|
213618,7
|
Надходження до державного бюджету
|
тис.грн
|
150317,3
|
90128,2
|
Надходження до місцевого бюджету
|
тис.грн
|
64904,8
|
123490,5
|
Показники споживчого ринку
|
|
|
|
Обсяг обороту роздрібної торгівлі (товарооборот юридичних осіб) у діючих цінах
|
тис.грн
|
245917,9
|
|
Обсяг реалізованих послуг у діючих цінах
|
тис.грн
|
323 326,5
|
267 933,7
|
Населення
|
|
|
|
Чисельність наявного населення
|
чоловік
|
47588
|
47144
|
Прибуло
|
чоловік
|
249
|
74
|
Вибуло
|
чоловік
|
341
|
211
|
Міграційне скорочення
|
чоловік
|
-92
|
-137
|
Показники рівня життя
|
|
|
|
Розмір середньої заробітної плати працівників зайнятих економічною діяльністю (без малих підприємств)
|
грн
|
3978,00
|
4876,82
|
Заборгованість з виплати заробітної плати, всього
|
тис. грн
|
відсутня
|
відсутня
|
у т.ч. на економічно активних підприємствах
|
тис. грн
|
відсутня
|
відсутня
|
Зареєстровані, як безробітні на кінець року
|
чоловік
|
1060
|
1111
|
Середній розмір пенсії
|
грн
|
1539
|
1715
|
Кількість зареєстрованих підприємців-фізичних осіб
|
осіб
|
3314
|
3049
|
Кількість юридичних осіб
|
осіб
|
1062
|
1150
|
Керуючий справами виконкому Л.О. Тхоржевська
Рябоконь А.С.
Зикова О.Б.
Теги: Рішення виконкому